Kuličky

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
77%
Hra - Dots Revamped
Video se načítá

Pohybuje se hustým polem pohybujících se zelných kuliček a vyhni se jim. naopak modré kuličky jsou Tvým cílem a je třeba je posbírat. Dokážete si poradit a nasbírat ji co nejvíce?

 
72%
Hra - Sparkle 2
Video se načítá

Postřehovka, ve které budete sestřelovat stejně barevné kuličky. Pro sestřelní musí být minimálně tři stejné. Můžete získat i bonus.

 
88%
Hra - Bubble Woods
Video se načítá

Ve hře Bubble Woods bude tvým úkolem střílet barevné kuličky z kanónu. Nad tebou už totiž čeká zástup spousty barevných kuliček a ty je můžeš rušit tak, že do seskupení kuliček jedné barvy střelíš kuličku téže barvy.

 
75%
Hra - Rocket Road

Máme tu start do nového týdne a jelikož nám venku počasí moc barevné krásy nedopřeje, nabízí se nám tato líbivá barevná hra, ve které máš za úkol se svojí vesmírnou raketkou projíždět závodní trať, sbírat kuličky stejné barvy, jako je tvé raketky a vyhýbat se všem nástrahám, které na tebe číhají.

 
85%
Hra - Magical Bubble Shooter

Ujmi se role příšerky osvobozovatelky. Střílením barevných kuliček trefuj na hrací ploše kuličky stejné barvy a tím tak čisti prostor před tebou a zároveň osvoboď všechny příšerky uvězněné v bublinách. Máš však omezené zásoby barevných kuliček, takže musíš mířit dobře a přesně. Zvládneš osvobodit všechny roztomilé příšerky?

 
83%
Hra - Sort IT

Dokážeš ve všech připravených levelech seřadit kuličky vždy takovým způsobem, aby byly vždy v jedné báni kuličky pouze jedné a té samé barvy? Na první pohled to zní velmi jednoduše, ale už po pár pokusech rychle zjistíš, že to zase tak jednoduché není. Ve hře je důležité logicky přemýšlet a plánovat dopředu, kterou kuličku kam umístíš. Tak vzhůru do toho.