Kuličky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

62%
Hra - Bounce Avoider
Video se načítá

Tato online hra vyzkouší tvůj postřeh. Úkolem je zničit nepřítele v podobě bílých kuliček. Pohybuješ se šipkami vodorovně a pokud máš dostatek energie, můžeš se pohybovat i nahoru a dolů. Sleduj ukazatel enerie!

 
79%
Hra - Dolphin Pop
Video se načítá

Zábavná hra s delfínem. Používejte myš ke střílení balónků na řetěz. Dostaňte k sobě tři nebo více balónků stejně barvy, abyste se jich zbavili. Mezerníkem změníte barvu stříleného balónku. Získávejte více bodů za řetězce, komba a střílení ovoce. Dostaňte se do další úrovně skórováním dostatečného počtu bodů.

 
79%
Hra - Bubbulz
Video se načítá

jsme středně velká červená chobotnice, která má v ruce nebezpečnou zbraň. Tato zbraň v sobě obsahuje kapky vody, které jsou ovšem nebezpečné pouze pro barevné bublinky, které musíte na co nejméně výstřelů prasknout. Nastavte pohybem myši správný úhel a kliknutím vystřelte, čím déle klik podržíte, tím více vody z pistolky vyteče. Pokud zničíte všechny bubliny - ve správném pořadí - postoupíte do dalšího levelu. Na každý level máte omezený počet střel.

 
78%
Hra - Grunge Balls
Video se načítá

Roztodivné kulaté příšerky se rozmnožily a vaším úkolem bude je házet do záchodové mísy. Záchodová mísa je umístěna na obrazovce a u ní se nachází obrázek, který vám ukazuje, jaká příšerka do daného záchoda patří. Dokážete mířit přesně? Hra obsahuje celkem dvacet náročných úrovní, které musíte vyřešit.

 
71%
Hra - Bubble Mover
Video se načítá

Přesouvejte bublinky a hrajte si s nimi. Pokud uvidíte skupinky dvou nebo více bublinek stejné barvy, klikněte na ně a ony zmizí. V některých bublinkách jsou uschovány perly, získejte je propichováním bublinek. Nasbírejte čtyři rozdílné druhy perel a získáte speciální bonus. Hra má několik úrovní. Můžete si zahrát i nekonečný mód.

 
63%
Hra - Biff and Baff - Rolling
Video se načítá

Používejte směrové šipky, abyste pohybovali s modrým Biffem a červeným Baffem. Zmáčkněte mezerník, abyste vystřídali Biffa s Baffem. Pomozte Biffovi a Baffovi k cestování napříč šesti světy s pěti úrovněmi v každém světe. S Baffem sbírejte hvězdičky, abyste získali body, zatímco pro Biffa jsou lepší klíče. Odemykat bude Baff.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
52%
Hra - Marble Madness
Video se načítá

Pojďte si procvičit svůj postřeh ve hře s maličkou kuličkou. Před sebou budete mít náročnou trať, kterou musíte s kuličkou projet tak, abyste ji neztratili. Pohybujete se směrovými šipkami. Máte omezený časový limit, během něhož se musíte s kuličkou dostat do jamky na úplném konci dráhy. Dokážete udržet kuličku na trati?

 
83%
Hra - Clusterz
Video se načítá

V této skvělé logické hře, ve které je vašim úkolem vystřelit barevnou kuličku a spojit tak tři kuličky stejné barvy, aby zmizeli se setkáte s mnoha zvláštnostmi, které vás ve hře překvapí a okoření jí.

 
73%
Hra - Peg Solitaire - další chytlavka
Video se načítá

Peg Solitaire je další z řady jednoduchých logických her, od kterých se jen tak neodtrhnete. Cílem je vyskákat všechny kameny na ploše tak, aby zbyl pouze jediný. Každá úroveň je omezena časem a náhodně vygenerována.

 
85%
Hra - Factory Balls 2
Video se načítá

V této hře získáte továrnu na balónky. Ale nemyslete si, že výroba balónku je lehká. Vašim úkolem bude nazdobit balónek podle předlohy. K tomu budete využívat spoustu věcí. Musíte ale přijít v jakém pořadí je využít.

 
50%
Hra - Day of the Bobteds - logická návykovka
Video se načítá

Útlá minihra, která v sobě skrývá hodiny a hodiny zábavy. To je hra Day of the Bobteds. Zadání je velice jednoduché - vhozenými kuličkami musíte trefit všechny předměty, které jsou různě rozmístěny v důmyslném bludišti. Často budete muset využít odrazů, promyslet počáteční pozice koulí a další věci.

 
59%
Hra - Arcade Lines
Video se načítá

Skvělá logická minihra Arcade Lines je již sice trochu starší, ale stojí za to si ji připomenout. Vaším úkolem je na hracím poli seskupit vždy 5 kuliček stejné barvy, a to vodorovně, svisle, nebo diagonálně.

 
73%
Hra - Circlo 2
Video se načítá

Cíl hry Circlo 2 je jednoduchý - na hrací ploše máte balónky různých barev, spojte vždy alespoň tři stejné barvy a postupně je dostaňte všechny ven. V každé úrovni máte časový limit 120 sekund. Kromě osmi barevných balónků jsou ve hře i bonusové, např. bomba nebo duhovka, která změní automaticky barvu. Ikdyž je Circlo 2 graficky ne zrovna přitažlivá hra, herně se jedná o velice chytlavý kousek.