Jednoduchá grafika

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

73%
Hra - Swap It Et 2
Video se načítá

V logické hře Swap It Et 2 budete mít za úkol opravit obrázek skládající se z ozubených kol. Na každém obrázku se přitom nachází několik částí celé "skládačky", které můžete mezi sebou vyměňovat a tím získat správnou podobu obrázku.

 
73%
Hra - Swap It Et 3
Video se načítá

Zahrajte si třetí díl logické hry Swap It Et a pokuste se znovu složit rozházený obrázek. Jednotlivé části obrázku můžete mezi sebou navzájem vyměňovat a tím je dostat na správné místo.

 
70%
Hra - Aeolus Shift
Video se načítá

Skvělá logická hra s pískem! Princip této hry je velmi jednoduchý. Stačí, když budete přesouvat písek do vyznačených políček. Zas tak jednoduché to ale nebude. V každém kole na vás čeká jiný druh překážek. Navíc budete muset oddělovat i jinak barevná zrna písku.

 
60%
Hra - NerdyBirds
Video se načítá

Hra NerdyBirds je obměnou klasického vlaku. V této hře však budete požírat srdíčka. Jakmile je sníte, Vaše housenka se vždycky prodlouží. Dokážete sežrat všechna srdíčka?

 
75%
Hra - Give Up Robot
Video se načítá

Další povedená skákačka, ve které musíte překonat více jak dvě desítky úrovní. S panáčkem budete přeskakovat mnoho nebezpečných překážek. Díky lanu navíc můžete překonávat i hluboké pasti.

 
73%
Hra - No Birdie no
Video se načítá

Postřeh a dobrá koordinace prstů jsou hlavním předpokladem k úspěšnému hraní hry No Birdie no. Musíte se udržet na okraji propasti. Situace je ovšem ztížená tím, že Vás do prstů klove nezbedný pták. Jak dlouho mu vydržíte odolávat?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
68%
Hra - Open Doors
Video se načítá

Open Doors je logická hra, ve které bude vaším úkolem dopravit čtvereček ke křížku. Abyste jej mohli přemisťovat a dopravit do cíle, dveře musíte otevírat a zavírat ve správném postupu. Myslíte si, že to zvládnete?

 
76%
Hra - Multitask 2
Video se načítá

Zahrajte si skvělé postřehové hry, ve které si můžete vyzkoušet, jestli zvládnete více věcí najednou. Čeká na vás mnoho úkolů, které budete muset zvládnout. Ze začátku jsou úkoly jednoduché, ovšem postupem času se stěžují.

 
75%
Hra - Hopper
Video se načítá

Jednoduchá skákačka, ve které s oranžovým míčkem skáčeš po modrých a zelených kostkách a snažíš se dostat k hvězdičce. Dej si ale pozor na příšerky!

 
74%
Hra - Rhythm Fireworks 2
Video se načítá

Hra Rhythm Fireworks 2 je pouze postřehu. Mačkejte šipky stejného směru podle toho, jaké se pohybují na obrazovce. Dokážete podle potřeby měnit také barvu pozadí?

 
83%
Hra - PhysBallz
Video se načítá

Odstraňte z hrací plochy co nejvíce barevných kroužků a získejte tak dostatek bodů pro postup do dalšího kola. Spojovat můžete vždy jen kroužky stejných barev a to minimálně po trojicích. Čím délší řetěz vytvoříte, tím více bodů získáte.

 
78%
Hra - Space is Key Christmas
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru, ve které se snažíte přeskakovat překážky s kostičkou. Některé překážky se navíc hýbou. Hra má 15 úrovní.

 
78%
Hra - paTboy
Video se načítá

Cílem této logické skákačky je dostat malou kostku přes překážky v jednotlivých levelech a bezpečně se dostat do cíle. Abyste byli úspěšní, musíte dostatečně obratně skákat po stěnách a tak všechny nástrahy zdolat.