Jednoduchá grafika

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

69%
Hra - Advansnake
Video se načítá

Ve hře Advansnake musíte sbírat čtverečky, po kterých had roste. Kdo se stane hráčem s nejvyšším skóre?

 
69%
Hra - Potty Racers
Video se načítá

Pomozte malému panáčkovi, aby doskočil, co nejdál. K tomu potřebujete správný rozběh, skok a samozřejmě vylepšení, které si během hry budete moci zakoupit.

 
68%
Hra - Omega Box
Video se načítá

Účastníte se podivného vědeckého experimentu, během něhož jste byli uzavřeni do boxu. Používejte směrové šipky k pohybu kolem boxu. Sbírejte plasmu, abyste udrželi svůj Jet Pack funkční. Používejte obdržené medaile k pořizování vylepšení. Přežijte tak dlouho, jak to jenom bude možné a vyhýbejte se zbraním.

 
66%
Hra - Space is Key
Video se načítá

Máte pořádně rychlé reflexy? Můžete si to vyzkoušet ve hře Space is Key. Dostanete na starost čtvereček a vaším jediným úkolem bude sledovat hru a v případě překážky na trase musíte odhadnout vzdálenost a zmáčknout mezerník, čímž přeskočíte. Nesmíte se dotknout překážky ani částí. Hra vám bude počítat ztráty.

 
66%
Hra - Texting and Driving Game
Video se načítá

Dokážete si představit, že řídíte automobil a během jízdy dokonce píšete textovou zprávu na mobilu? Ve hře Texting and Driving Game si to můžete vyzkoušet. Používejte směrové šipky pro pohyb auta, vyhýbejte se kontaktu s jinými auty a dalšími překážkami, které vás na cestě potkají. Zmáčkněte šipku nahoru a získáte body.

 
65%
Hra - Blue Pacman
Video se načítá

Cílem ve hře Blue Pacman je sežrat všechny kuličky a zároveň se vyhnout všem nepřátelům. Jiná cesta do dalšího kola neexistuje.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
64%
Hra - Mashroom Cloud
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které ničíte za pomocí bomb všechny možné objekty. V každém kole budete mít k dispozici několik druhů bomb, z nichž každá má jiný účinek. Navíc dostanete i více úkolů. Například budete muset zničit červené domy a nepoškodit přitom domy modré.

 
63%
Hra - Panic Box
Video se načítá

Hra s jednoduchým principem a jednoduchou grafikou. Tvým úkolem je udržet černý čtvereček ve větším modrém čtverci. Ze začátku to vypadá opravdu jednoduše, ale postupně ti různé okolnosti práci ztěžují a ty budeš ráda, když se ve čtverci udržíš půl minuty.

 
62%
Hra - Ghost Flight
Video se načítá

Tato flash hra může někomu přijít trochu ponurá či morbidní, ale nevěřte všemu, co se může zdát na první pohled. Ve hře budete ovládat malého ducha, který zřejmě letí do svého hrobu. Jeho let ovlivňujete pouze stisknutím, podržením či puštěním mezerníku. Během letu se musíte udržet ve vyznačené trati a vyhýba se nástrahám. Časem začne duch zrychlovat a cesta se bude zužovat. Doletíte s duchem až na konec cesty?

 
62%
Hra - Pathologic
Video se načítá

Pathologic je logická hra, jejímž cílem je v každém kole posbírat všechny bílé kruhy. Situaci vám přitom bude komplikovat fakt, že nesmíte dvakrát projít přes totéž hrací pole. Trasu si tak musíte dobře naplánovat, abyste neocitli ve slepé uličce.

 
62%
Hra - Use Boxmen
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické skákačce bude pomoci hlavnímu hrdinovi dostat se ke kostce. V cestě vám přitom budou stát různé překážky v podobě ostnů či zamčených dveří. Abyste dokázali všechny tyto nástrahy zdolat, budete muset využívat vašeho dvojníka.

 
61%
Hra - Bit Chaser
Video se načítá

Cílem hry Bit Chaser je doběhnout co nejdál a překonávat při tom mnoho nástrah na trati. Čím více drahokamů se Vám podaří nasbírat, tím vyšší bude výsledné skóre.

 
60%
Hra - Meat Boy
Video se načítá

Zahrajte si tuto skákačku, ve které budete hrát za kus masa, kterému unesli jeho milovanou ženu. Vaším úkolem mu bude pomoci se vyškrábat až nahoru za ní. Jenže to nebude tak jednoduché, ovládání je velmi citlivé. Zvládnete zdolat všechny levely?