Jednoduchá grafika

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
60%
Hra - Multitask
Video se načítá

Zvládnete více věcí najednou? Nejste si jisti? Ve hře Multitask si to můžete vyzkoušet! Na začátku budete plnit pouze jednoduché úlohy, postupem času se však budou objevovat složitější a náročnější úkoly.

 
58%
Hra - Space is Key Hell
Video se načítá

Space is Key Hell je opravdu pekelná hra. Vašim úkolem je překonat všech 15 levelů a na konci získat body. Dávejte si však pozor na pohybující se překážky nebo na změnu gravitace.

 
52%
Hra - Crumpled
Video se načítá

Pomozte hlavnímu hrdinovi, aby zdolal všechny překážky a dostal se do cíle. Během cesty však nebudete sami, bude vám pomáhat obláček, který se dokáže proměnit na různé předměty. Proto se ho snažte využít, co nejlépe a nejefektivněji.

 
43%
Hra - Where Am I
Video se načítá

Hra Where Am I je výborná na procvičení paměti a logického uvažování. Dostaneš na starost malou bílou tečku a tvým úkolem bude dostat se s ní na konec bludiště. Na obrazovce nic neuvidíš do chvíle, kdy vrazíš do nějaké stěny. Poté se ti celá stěna zobrazí a ty musíš najít cestičku z bludiště. Že to zní jednoduše? Pak neváhej a hru si vyzkoušej na vlastní kůži.

 
66%
Hra - Monster Mover
Video se načítá

Pomozte malým monstrům dostat se domů. Klikejte na plošinky, které v ten okamžik zmizí. Hodná monstra mohou mít různé tvary, barvy a velikosti. Dostaňte je do točícího se teleportačního víru a tím je odtransportujete domů. Pokud se netrefíte, monstra se rozpadnou na malé kousíčky a to určitě nechcete.

 
50%
Hra - The Jumpers
Video se načítá

Malí skákající panáčci jsou hlavními postavami v této jednoduché, ale za to velmi zábavné hře. Postupně se Vám budou do hry dotávat různé počty panáčků. Vy neovládáte jejich chůzi, ale můžete pouze ovlivnit, kdy skočí, a to tím, že na ně kliknete. Všechny panáčky musíte dostat do domečku. Snažte se dostat panáčky do domečku na co nejmenší počet skoků.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

52%
Hra - Crossroads:2D
Video se načítá

Staň se hrdinou dávných legend ve hře Crossroads: 2D. Dostaneš na starost malou postavičku, s níž se vydáš na dobrodružnou výpravu. Pohybuješ se po mapě za pomoci směrových šipek, mezerníkem vykonáváš akce a klávesa Z slouží k vyvolání inventáře. Zorientuješ se na herní obrazovce a dovedeš hrdinu k vítězství?

 
50%
Hra - Coinbox Hero
Video se načítá

Podívejme se do evropských zemí a sbírejme mince. Dostanete na starost malého panáčka a vaším úkolem bude skákat a mlátit do malých čtverečků, z nichž budou vyskakovat kovové mince. Ve stáncích si za získané peníze můžete nakupovat vylepšení svých schopností a zbraně. Hra vám bude počítat uplynulý čas.

 
50%
Hra - KOLM 2
Video se načítá

Druhé pokračování hry KOLM obsahuje dvě úrovně obtížnosti. Při výběru Standard budeš dostávat nápovědy a hra tě povede jako začátečníka. Pokud si zvolíš obtížnost Challenge, nemáš nárok na nápovědy. Po spuštění hry dostaneš na starost malého tvora, se kterým se musíš někam dostat a posbírat různé potřebné předměty.

 
83%
Hra - Rock Rush: Classic 1
Video se načítá

Rock Rush: Classic 1 je stylová online hra pro všechny hráče, nejen pro dívky. Pokud si pamatuješ na super hru Boulderdash, tak věz, že tato hra je na stejném principu. Musíš přesouvat kameny a krystaly, ale zároveň dávat pozor, aby tvůj panáček neskončil pod tíhou nějakého balvanu. Sesbírej všechny diamanty.

 
76%
Hra - Soom
Video se načítá

Vyzkoušejte si celkem dobrou logickou hru, ve které budete muset skládat jednotlivé bloky a díky tomu se dostat ke všem hvězdám v dané úrovni. Pomáhat si budete muset myší!

 
58%
Hra - Save the Dummy: Level Pack
Video se načítá

Zachraň postavičky, které se nacházejí v prekérních situacích! Pouze červené předměty můžeš odstranit kliknutím na ně. Dostaň postavičku pryč z herní obrazovky a dokončíš úroveň. Světle modré předměty jsou statické a nemůžeš s nimi hýbat. Dokážeš dokončit úplně všechny zajímavě zpracované úrovně? Přemýšlej logicky!

 
76%
Hra - Clockwork Cat
Video se načítá

Velmi jednoduchá a hlavně krátká hra, ve které musíte kočičce pomoci překonat všechny překážky a dosáhnout záchytného bodu. Těch je tu hned několik a vždy u nich musíte použít klíč, abyste posunuli hodiny zpět. Mezi každým bodem máte pouze 10 vteřin mezeru.