Jednoduchá grafika

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - What Do We Do Now?
Video se načítá

Zahraj si opravdu těžkou logickou hru. V každém ze čtyřech levelů musíš vyřešit složitý úkol, aby ses dostala do dalšího kola. Jak říká název hry - Co uděláme teď?

 
79%
Hra - Man in Gap
Video se načítá

Hra o život! Smyslem této minihry je udržet človíčka naživu mezi nepřítelskými a rychle se pohybujícími zdmi. Vždycky je ale možné najít mezírku, ve které se človíček dokáže ukrýt a přežít útok. Kolik bodů dokážeš nasbírat?

 
79%
Hra - I saw her too, with lasers
Video se načítá

Zahrajte si mírně romantickou logickou hru. Vaším záměrem, je dostat se ke své lásce z předchozího dílu. Bohužel jste již oba proměněni v zombie, což nebrání vší lásce. Na cestě však budete muset překonat různě barevné lasery. Modré jsou pevné, podrží vás nebo jen zabrání v cestě. Na červené si však dávejte pozor, protože váš usmaží.

 
79%
Hra - TRON
Video se načítá

Prověř svůj postřeh v této hře, kterou můžeš hrát ve dvou až čtyřech hráčích. Proti počítači to totiž není taková zábava. Úkolem každého hrajícího je vyhnout se všem soupeřům a zároveň vést svou linii tak, aby do ní ostatní nabourali.

 
79%
Hra - Red Remover
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete odbourávat červené kostky výbuchem. V každém kole budete mít za úkol odbourat všechny červené kostky. V některých kolech však musíte zachovat například kostky jiné barvy.

 
77%
Hra - The Worlds Hardest Game
Video se načítá

Grafika vypadá jednoduše. To ale neznamená, že hra je jednoduchá... Ne nadarmo jde prý o nejtěžší hru na světě. Nudit se nebudeš. Čeká tě 30 velmi náročných úrovní, a to je přitom potřeba "jen" dostat červený čtvereček do cíle.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Shadow Game
Video se načítá

Máme tu parádní postřehovku, ve které budete sbírat hvězdy. Ty však jsou pod neustálým dohledem jejich strážců. Před strážci se můžete schovat ve stínu, jakmile vás však uvidí, spustí na vás palbu.

 
74%
Hra - Choochoo Puzzles
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat červený řetěz do červeného cílového políčka. Tento úkol však nebude jednoduchá protože budete mít nejen složitou cestu, ale bduete se muset zbavit i jiných řetězců, které vám budou stát v cestě.

 
74%
Hra - RedWhite Slice Levelpack
Video se načítá

Čeká tě složitý úkol. Musíš odstranit všechny negativně nabité částice, to znamená ty, na kterých je nakresleno mínus. Oddělíš je tak, že odebereš část hrací plochy, na které se zrovna nachází. Nebude to tak lehké.

 
73%
Hra - I Have 1 Day
Video se načítá

Probudili jste se a hrozivě vás bolí hlava. Ocitli jste se ve věznici a ani nemáte nejmenší tušení z jakého důvodu. Strážný vám oznámí, že se chystá královská korunovace a nemůže vás propustit dříve, než za celý den. Za tři hodiny vás půjde zkontrolovat a pokud bude vše v pořádku, možná vás propustí o něco dříve.

 
70%
Hra - Island Survival
Video se načítá

Dokážeš přežít ve hře Island Survival? V první misi dostaneš za úkol přežít na ledovém ostrůvku, který hrozí každou chvíli roztáním. Sbírej sněhové vločky a ostrůvek se začne zvětšovat. Musíš přežít půl minuty a můžeš se vydat do druhé úrovně. Ve druhé úrovni se pod tebou bude propadat podlaha, opět musíš vydržet půl minuty.

 
70%
Hra - Blosics
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu skvělou hru, ve které budete sestřelovat zelené bloky. Dávejte si pozor, abyste nesestřelili červené! Čím déle budete držet kuličku v zeleném kruhu, tím bude větší a bude vás stát více bodů.

 
70%
Hra - Run Box Run
Video se načítá

Vyhni se všem překážkám, které se Ti postaví do cesty. Nebude to jednoduché, ale při napnutí všech smyslů se to jistě podaří. Překážky přicházejí ze všech stran.