Tvé oblíbené hry
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - Instadiva Kylie Dress Up

V této hře musíte pomoci krásným dívkám s výběrem vhodného outfitu a nalíčení. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Farm Fun

V této hře je vaším úkolem dostat všechna zvířátka z ohrady na pastvu. Zvířátka jsou ale různě otáčena v ohradě a mohou jít pouze rovně. Dokážete je dostat pryč?

 
90%
Hra - Slope Run

V této hře je vaším úkolem projít všechny předpřipravené levely a přeskakovat přes jednotlivé překážky. Hru ovládáte šipkami.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Eg Little Strawberry
Video se načítá

Pomůžeš malé jahůdce s její cestou do světa? Ve hře Little Strawberry už na tebe jahůdka čeká a tvým úkolem bude ji pomoct vyhnout se všem nebezpečím, které na ni čekají. Kam až se vám spolu podaří dojet?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Idle Money Tree

V této hře je vaším úkolem vydělávat peníze klikáním na pytle s penězi. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Flappy Cupid
Video se načítá

Ve hře Flappy Cupid bude tvým úkolem pomoct Amorovi najít cestu přes nebeské sloupy, aby mohl roznášet lásku po světě. Pokud ovšem narazíš do sloupu, tak budeš muset začít úplně od znovu. Kolik sloupů se ti nejvíce podaří překonat?

 
90%
Hra - Geometry Tile Rush

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem získat co nejvíce bodů skákáním přes překážky. Hru ovládáte myší a klávesou mezerníku.

 
90%
Hra - Funny Shooter 2

V této hře je vaším úkolem zůstat jako poslední v uzavřené aréně a přežít útoky všech vašich nepřátel. Za utržené peníze si můžete vylepšovat stávající zbraně nebo si pořídit nové. Hru ovládáte myší.

 
82%
Hra - A Day In a Life of a Princess College
Video se načítá

A Day In a Life of a Princess College je parádní hra, kde si vyzkoušíš jaké to je být v kůži princezny studující vysooku školu. Celkem budeš mít za úkol obléct tři děvčata. U každé si budeš muset dávat pozor, aby ji oblečení ladilo k postavě i barvě pleti a vlasům.

 
85%
Hra - Handyman 3D

V této hře se vžijete do role pracovníka na stavbě a vaším úkolem bude splnit všechny náročné činnosti, které vám budou zadány. Hru ovládáte myší.

 
Další hry