Tvé oblíbené hry
85%
Hra - New Year Party Challenge

V této zábavné hře musíte pomoci krásným princeznám s výběrem novoročního outfitu. Dokážete to? Nejdříve je naličte, vyberte jim vhodné místo pro novoroční party a poté je oblékněte do vkusných oblečků.

 
85%
Hra - Yummy Tales 2

Zábavná farmářská hra, ve které musíte splnit všechny úkoly v každé mapě, aby se vám odemknul vstup do další úrovně. Spojujte nejrůznější ovoce a sklízejte tak všechna pole ve vaší farmě. Hru ovládáte myší.

 
95%
Hra - City War 3D

Obsaďte celé město obyvateli a získejte moc nade všemi budovami.

 
85%
Hra - Oh Nom Connect Christmas

Spojte všechny obrázky předtím, než vám vyprší časový limit. Spojujte vždy dva stejné obrázky v relativně blízkém okolí.

 
85%
Hra - New Years Kigurumi

Krásné princezny z pohádky Ledové království se rozhodly udělat si vlastní kigurumi. K tomu ale potřebují vaši pomoc. Pomůžete jim s přípravami, líčením a dalšími věcmi? Hru ovládáte myší.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Hamster Maze Online

Zábavná 3D hra, ve které je vaším úkolem dostat se do cíle za každou cenu. Dokážete to?

 
85%
Hra - Knife Jump

Doskákejte co nejdále s nožem a vyhněte se přitom všem překážkám.

 
85%
Hra - Funny Battle Simulator

Bojová hra, ve které musíte postavit vojsko, aby zničilo to nepřátelské. Vaši i nepřátelští vojáci si však často dělají to, co sami chtějí. Musíte tedy velmi dobře dávat pozor, jak vojsko umisťujete.

 
85%
Hra - Parkour Block Xmas Special

Přeskákejte přes všechny stromy v Minecraftu až na konec a dostaňte se do tajemného portálu. Zábavná hra, která čeká jen na vás. Hru ovládáte klávesami ASDW, myši a klávesou Shift.

 
85%
Hra - Jewel Christmas Mania

Splňte všechny úrovně tak, že v každé získáte určitý počet bodů, který je potřeba pro vstup do další úrovně.

 
85%
Hra - 10X10 Winter Gems

Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2022. Pokládejte jednotlivé bloky a vytvořte řadu ve vodorovném nebo svislém směěru. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - Minigold Tour

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem pomocí golfové hole dostat míček do jamky na co nejméně pokusů. Dokážete to?

 
84%
Hra - Winter Differences

Zábavná hra, ve které musíte najít všechny rozdíly ukrývající se v mnoha obrázcích předtím, než vám vyprší časový limit. Dokážete to?

 
85%
Hra - Train Surfers

Utečte hlídači a přitom nenaražte do žádné překážky. Dokážete to?

 
Další hry