Tvé oblíbené hry
85%
Hra - Mummy Candies - Halloween Scary Edition

Sbírejte se zombie co nejvíce halloweenských cenností a vydělávejte si tak peníze před skončením časového limitu. Za utržené peníze si můžete koupit vylepšení pro váš hák.

 
80%
Hra - Marie Become a Mommy

Marie se stala budoucí maminkou a čeká ji mnoho práce a příprav. Pomůžete naší budoucí mamince s nakoupením všech dětských potřeb a přípravou dětského pokojíčku?

 
85%
Hra - Pigeons Pigeons

Povedená postřehová hra, ve které je vaším úkolem sestřelit všechny holuby sedící na zdi. Na jejich sestřelení máte omezený počet nábojů. Dokážete je všechny sestřelit?

 
90%
Hra - Bubble Shooter Stars

Máš rád Bubble Shooter hry? Pokud ano, tak určitě budeš ráda za tuhle novou hru, která ti přináší celkem 48 nových levelů.

 
85%
Hra - Hello Kitty and Friends Finder

Dokážete najít schovávající se Hello Kitty v jednom ze tří kelímků v každém levelu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Fruit Match4 Puzzle

Dokážete nahrát co největší skóre v této zábavné arkádové hře? Skládejte na sebe jednotlivé ovoce podobně jako ve hře tetris a tím tak ničte spojené bloky čtyř ovocí. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Twice! Find the duplicate

Přinášíme vám zábavnou hru, ve které musíte najít v každé úrovni dva stejné obrázky předtím, než vám dojde časový limit. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - Batman Kill Zombie

Přichází konec světa. Zombie apokalypsa je tu. Vy jakožto Batman musíte zachránit svět před všemi mozkožrouty. V každém levelu zabijte všechny zombie. Dejte si však dobrý pozor, na jejich zabití máte pouze omezený počet nábojů. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Doctor Kids 3

Postarejte se o všechny děti, které přišly za vámi do nemocnice a potřebují pomoci. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Mermaid Fashion

Oblékněte naše krásné vodní víly do roztomilých oblečků a udělejte jim vkusný makeup tak, aby se všem libily.

 
95%
Hra - CATS: Crash Arena Turbo Stars

Povedená mobilní hra, která nyní přichází i na obrazovky počítačů a notebooků. Tvým úkolem bude postavit co možná nejsilnější a nejoriginálnější tank, s kterým se poté utkáš se svým soupeřem. Vítěz může být jen jeden, tak vzhůru do toho.

 
85%
Hra - Funny Camping Day

Kempujte s našimi zvířecimí kamarády a zároveň hrajte spoustu her, které vám zkrátí dlouhou chvíli.

 
90%
Hra - Aliens Vs Math

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem odpovědět správně na co největší množství matematických otázek, než mimozemšťané unesou všechny krávy ze statku.

 
85%
Hra - Ball Jumper

Ničte barevné kostky stylem spoj3 dříve, než se zaplní celé herní pole a vy tak skončíte na konci hry.

 
Další hry