Tvé oblíbené hry
80%
Hra - Land vs Sea Moana vs Elsa
Video se načítá

Máš ráda disneyho pohádky? Ve hře Land vs Sea Moana vs Elsa budeš mít za úkol obléct princezny z pohádek Ledové Království a Odvážná Vaiana. Na výběr budeš mít z široké nabídky oblečení a doplňků. Podaří se ti princezny k době sladit?

 
90%
Hra - Garden Tales 3

Zábavná hříčka, ve které musíte v každé úrovni posbírat dostatečný počet předmětů, abyste si odemknuli vstup do další úrovně. Pomozte trpaslíkovi posbírat všechny předměty.

 
80%
Hra - Music Memory Challenge
Video se načítá

Music Memory Challenge prověří tvé postřehové a pamatovací schopnosti v klasické hře pexesa. Dneska si za téma zvolili hudební nástroje a dali ti na výběr ze tří možností. Zvládneš lehkou, střední nebo nejtěžší obtížnost?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Hidden Objects: Brain Teaser

Najděte všechny skryté předměty předtím, než vám dojde časový limit. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Jump On 2

Zábavná hříčka, ve které se musíte s kuličkou dostat co nejvíce nahoru. Ano to je vše. Ale zase tak jednoduché to není. Ostatně, vyzkoušejte si to sami.

 
80%
Hra - Young Princess Laundry Day
Video se načítá

Young Princess Laundry day je parádní hra, kde se naučíš přát. Tvým úkolem bude pomoct princezně s vypráním jejího oblečení. Princezna má spoustu šatů, které nejdříve budeš muset roztřídit podle barvy a poté začneš přát.

 
85%
Hra - Dart Tournament Multiplayer

Povedená hříčka, ve které je vaším úkolem dostat vašeho soupeře v šipkách a zvítězit nad ním ve všech kolech.

 
85%
Hra - Idle Coffee Business

V této hře bude vaším úkolem postavit prosperující kavárnu, která bude sama vydělávat peníze. Klikáním si odemykáte nové druhy kávy. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Hero Tower Wars

Vynikající hra, ve které musíte s rytířem zničit všechny vaše nepřátele. Postupně útočte na vaše soupeře a vylepšujte svoji sílu.

 
80%
Hra - Mosaic Fantasy
Video se načítá

Ve hře Mosaic Fantasy popusť uzdu své fantazii a vytvoř nádhernou mozaiku za pomocí spousty barevných sklíček, které můžeš nabarvit a vytvořit tak rozličné obrázky. Sklíčka jsou dost malé nato, abys mohla nakreslit konkrétní věci i abstraktní obrazce.

 
Další hry