Tvé oblíbené hry
90%
Hra - Checkers RPG: Online PVP Battle

V této hře je vaším úkolem postavit se ve speciálním šachovém turnaji protivníkům z celého světa.

 
90%
Hra - Puzzle Love

Vaším úkolem bude dostat dvě zamilované osoby k sobě. K tomu je třeba přehazovat různé bloky a vytvořit cestičku, která je zablokovaná.

 
85%
Hra - Drac & Franc

Procházejte všechny připravené úrovně s Drákulou a Frankensteinem a vyhýbejte se všem překážkám, které na vás číhají.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Dinosaur Merge Master

Bojujte s vašimi dinosaury o holý život. Vylepšujte vaše stávající, abyste se dostali do další úrovně.

 
80%
Hra - Wedding Hairdresser For Princess
Video se načítá

Ve hře Wedding Hairdresser For Princess bude tvým úkolem pomoct třem princeznám připravit perfektní účesy. Můžeš používat ty nejmodernější techniky a přípravky, tak se snaž, ať vykouzlíš něco parádního.

 
90%
Hra - bubble Pop Butterfly

V této hře budete muset spojovat jednotlivé barevné kuličky, čímž čistíte herní plán.

 
85%
Hra - Wizard Mike

V této hře musíte zničit všechny nepřátele, kteří se vás pokouší zničit. Sešlete na ně kletbu a pošlete je na onen svět. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Bomb The Bridge

Tato hra otestuje váš logický odhad a přesnost. Vaším úkolem bude skládat bomby takovým způsobem, aby při výbuchu zničily co nejvíce nepřátelských jednotek.

 
90%
Hra - Idle Country Tycoon

Klikáním sbíráte peníze, za které si můžete najímat nové zaměstnance a vylepšovat vaši firmu tak, aby prosperovala a stala se nejbohatší společností na planetě. Dokážete to?

 
78%
Hra - Visit to the Mall
Video se načítá

Ve hře Visit to the Mall budeš mít za úkol pomoct slečně s výběrem vhodného oblečení. V obchodním domě si budeš moct vybrat z široké nabídky různého oblečení a doplňků. Podaří se ti pro slečnu vytvořit nádherný ouftit, ve kterém by mohla rovnou odejít?

 
Další hry