Tvé oblíbené hry
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Airplanes Hidden Star

V této hře musíte najít všechny skryté hvězdy na obrázcích z letiště, než vám vyprší časový limit. Hru ovládáte myší.

 
49%
Hra - Eg Jewelry Comp
Video se načítá

A dnes pro tebe máme jestte jednu postřehovku. V této hře ti bude stačit pouze myška. Ve hře Eg Jewelry Comp budeš mít za úkol měnit diamanty tak, aby vždy stejné diamanty prošly správnou branou. Kolik diamantů se ti celkem povede protlačit přes bránu?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Zombie Survival Gun 3D

Vynikající hra, ve které je vaším úkolem přežit zástupy zombie a všechny je zabít. Za úspěšně zvládnutá kola dostáváte peníze, za které si můžete koupit lepší vybavení. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Tangram

Zábavná hra, ve které musíte složit různé tvary do hracího pole tak, abyste je celé zaplnili. Dokážete to?

 
90%
Hra - Icy Purple Head. Super Slide

Zábavná adventura, ve které můžete měnit kostku v led a překonávat tak všechny překážky. Pozor si dejte na laserové paprsky, které vás mohou zničit. Hru ovládáte myší.

 
84%
Hra - Outswipe
Video se načítá

Outswipe je další z řady logických her, které otestují mimo jiné i tvou představivost. Tvým úkolem bude vybarvit všechny kuličky na ploše, ale na vše budeš mít pouze jeden tah a můžeš barvit pouze ve sloupcích a řádcích.

 
80%
Hra - Hidenseek 3D

V této hře je vaším úkolem najít všechny děti, které se před vámi schovávají ve hře na schovávanou. Prohledejte dům a najděte je všechny.

 
Další hry