Tvé oblíbené hry
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Tangram

Zábavná hra, ve které musíte složit různé tvary do hracího pole tak, abyste je celé zaplnili. Dokážete to?

 
90%
Hra - Icy Purple Head. Super Slide

Zábavná adventura, ve které můžete měnit kostku v led a překonávat tak všechny překážky. Pozor si dejte na laserové paprsky, které vás mohou zničit. Hru ovládáte myší.

 
84%
Hra - Outswipe
Video se načítá

Outswipe je další z řady logických her, které otestují mimo jiné i tvou představivost. Tvým úkolem bude vybarvit všechny kuličky na ploše, ale na vše budeš mít pouze jeden tah a můžeš barvit pouze ve sloupcích a řádcích.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Hidenseek 3D

V této hře je vaším úkolem najít všechny děti, které se před vámi schovávají ve hře na schovávanou. Prohledejte dům a najděte je všechny.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple
Video se načítá

Fireboy and Watergirl 3 Ice Temple je skvělé pokračování oblíběné postřehové hry, ve které je tvým úkolem dostat ohnivého muže vodní ženu přes nejrůznější levely. A pokud by tě nebavilo hrát samotnou, můžeš přizvat jednu kamarádku a můžete hrát spolu.

 
85%
Hra - Drift F1

Dokážete projet všechny zatáčky a dostat se do cíle v každém z mnoha připravených levelů?

 
90%
Hra - For Honor Warriors 10

V této IO hře je vaším úkolem dostat všechny nepřátele z kola ven. Vylepšujte se a získejte titul mistra arény. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - Death Dungeon - Survivor

Přežijte co nejdéle při vlnách monster, která se na vás hrnou a za utržené peníze si vylepšujte nástroje, kterými můžete svoji smrt oddálit.

 
89%
Hra - Cursed Treasure 2

V této hře je vaším úkolem ubránit se nájezdům nepřátel a vybudovat si pevnost, do které se nikdo nedostane. Dokážete to?

 
Další hry