Tvé oblíbené hry
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Timberman
Video se načítá

Zábavná hra, ve které musíte šipkami rychle kácet strom. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Spider Swing Manhattan

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem doletět co nejdále a přitom se vyhnout všem překážkám, které na vás po cestě číhají.

 
90%
Hra - Celebrity e-girl fashion

Pomozte krásným dívkám vybrat vhodný outfit na večer párty.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - 2 Player Dark Racing

Tuto závodní hru si můžete zahrát se svým kamarádem. Vaším cílem je překonat všechny překážky a dostat se do cíle jako první.

 
85%
Hra - Rope Slash Online

V této logické hříčce je vaším úkolem zbourat co nejvíce plechovek a přitom posbírat všechny hvězdy. Hru ovládáte myší.

 
Další hry