Tvé oblíbené hry
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Princesses Sunflower Delight
Video se načítá

Princess Sunflower Delight je nová oblékací hra, ve které bude tvým úkolem obléct tři princezny do krásného oblečení se slunečnicovým motivem. Na výběr budeš mít ze spousty oblečení a doplňků a můžeš tak vytvořit opravu novou a originální kolekci.

 
75%
Hra - Drop Maze

Logická hra, ve které budeš natáčet bludištěm tak, abys dostal kapku vody do prázdné sklenice. Musíš být přesný, takže rychlé pohyby na konci levelu se nevyplácí. Na druhou stranu si musíš pospíšit, protože ve hře ubíhá časový limit pro každý level.

 
Další hry