Rovnováha

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Perfect Balance 3 Last Trials
Video se načítá

Pokuste se vytvořit perfektní rovnováhu. Abyste dokončili úroveň, potřebujete dostat všechny útvary na hrací plochu takovým způsobem, aby vše udrželo stabilitu. Nenechte útvary spadnout pryč. Pokaždé, když se vám podaří stabilizovat útvar, získáte body. Hra obsahuje na čtyři desítky těžkých úrovní. Zpočátku je odemčena pouze první.

 
88%
Hra - HTF Lumpy Artist
Video se načítá

Jeden člen rozsáhlé seriálové rodinky Happy Tree Friends se rozhodl vydat na dráhu cirkusového umělce. Vydáte se na nebezpečnou cestu nad smrtonosnou propastí. Jak dlouho se dokážete udržet na extrémně úzké cestičce? Cestou vám situaci znepříjemní opeřenci, kteří se pokusí posadit na vaši tyč. Udržíte rovnováhu?

 
87%
Hra - Transformice
Video se načítá

Zahrajte si populární hru s myškami, ve které bude váš úkol získat žlutý sýr a dovést ho zpět do domečku. Pokud se vám to nepodaří nezoufejte, své štěstí můžete zkusit v následující úrovni. V mnoha případech vám bude pomáhat i šaman.

 
82%
Hra - Aequilibrium 3
Video se načítá

Dokážete si rozvrhnout síly a zvládnete udržet rovnováhu? Vaším úkolem bude odebírat určené předměty takovým způsobem, aby vám zbytek nespadnul. Čím déle budete váhat, tím méně bodů si nakonec připíšete. Hra obsahuje celou řadu úrovní, během nichž si dozajista potrápíté své mozkové závity. Hodně štěstí!

 
82%
Hra - Rice Krispies
Video se načítá

Pojďte si s kamarádem zahrát s rýžovými krekry. Máte před sebou velkou věž z rýžových krekrů. Každý hráč má během svého tahu možnost zvolit si, který krekr z věže odebere. Musí vybírat tak, aby se věž nesesypala. Pokud se věž zbourá, hráč prohraje. Hráči se na střídají po jednom tahu. Vyhrajete vy nebo soupeř?

 
81%
Hra - Alphabet Stacker
Video se načítá

Pokud si nejste jistí, jak Vám jde abeceda, není nic snadnějšího, než si to vyzkoušet tady v této hře. Vyzkoušejte si hru plnou písmenek. Na ploše budete mít různě rozmístěny hvězdičky. Pomocí písmenek je musíte rozsvítit a nechat rozsvícené určitou dobu. Jenže písmenka se Vám mohou různě kroutit a padat, takže si musíte dávat dobrý pozor, jak je umisťujete. Dejte si záležet a buďte trpěliví, ať můžete postupovat do vyšších levelů.

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

81%
Hra - Imperfect Balance 2
Video se načítá

Stavba postavená z několika různých tvarů zatím stojí pevně. Vy se ale musíte snažit o to, aby všechny nebo aspoň co nejvíce částí stavby spadlo dolů. Docílíte toho tím, že do stavby vložíte další tvary, které tam předtím nebyly. V každém levelu musíte nahrát určitý počet bodů k tomu, abyste se dostali do vyššího levelu. Proto se snažte a přemýšlejte, jak nejvhodněji stavbu předělat.

 
81%
Hra - Toy Bricks Destroy
Video se načítá

Vaším úkolem bude rozbíjet cihly, abyste dokončili úroveň. Získávejte hvězdy, abyste dostali body navíc. Na počátku hry máte odemčenou první úroveň a ostatních sedmnáct úrovní vidíte jako zamčené. Další úrovně (19-24) se vám otevřou po nasbírání dvanácti hvězdiček, respektive osmnácti hvězd (25-30).

 
80%
Hra - Imperfect Balance
Video se načítá

V super hře Imperfect Balance si pěkně pohraješ s rovnováhou. Pohybová gameska před tebe postaví celou řadu objektů. Tvým úkolem je rozhodit rovnováhu věže, a tím dostat co nejvíce dílků pryč z obrazovky. Není to vůbec snadné.

 
79%
Hra - Tilt
Video se načítá

Zahrajte si tuto parádní hru, která otestuje vaše schopnosti a hlavně trpělivost! Cílem bude dovést kuličku až k portálu, který jí přenese do dalších levelů. Ze začátku to bude sranda, ale později se můžete těšit na různé nástrahy, které má pro vás tato hra nachystané.

 
79%
Hra - Psychic Stack
Video se načítá

Použijte svoje psychické síly, abyste štosovali a balancovali s tolika objekty, kolik jen dokážete ovládnout. Použijte myš k přetahování objektů na valnou hromadu. Balancujte za pomoci levá a pravé šipky. Klikejte na hvězdičky, abyste získali extra psychickou energii navíc. Klikejte na víry, aby vám nevysály energii.

 
78%
Hra - Release the Mooks 3
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru jménem Release the Mooks 3. Budete muset naskládat všechny kostky na sebe tak, aby drželi rovnováhu a nespadli do propasti. Podaří se vám nasbírat co nejvíce bodů?

 
78%
Hra - Wooden Pieces
Video se načítá

Cílem této logické hry je rozestavit na hrací ploše všechny dřevěné prvky tak, aby vytvořily stabilní stavbu. Dávejte si přitom pozor, aby žádný z prvků nepadl mimo hrací plochu. Pokud konstrukce vydrží stát alespoň čtyři sekundy, postoupíte do dalšího kola.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)