Ninja

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá

Máme tu skvělou logickou adventuru, ve které musíte malému bojovníkovy pomoci překonat všechny nástrahy a pasti. Bojovník má možnost měnit se mezi 3 postavami, robotem, pirátem a ninjou. Každá postava vám pomůže překonat jiný druh překážky.

 
90%
Hra - Rogue Soul 2
Video se načítá

zachraňte vesničany! Ujměte se role zachránce nevinných ze spárů krutých nepřátel. Překonávejte překážky, sbírejte mince a vylepšujte hrdinu. V každém kole budete muset splnit řadu úkolů, pro dosažení nejlepšího výsledku.

 
87%
Hra - Little Ninja
Video se načítá

Zahrajte si tuto hru, ve které budete hrát za ninju, který se snaží vypudit armádu z pekel. Budete mít na výběr ze dvou zbraní a teleportu, který vás přenese kamkoli na mapě. Používejte myš k míření, určení úhlu a síly hodu. Zvládnete se probojovat až na konec?

 
85%
Hra - Sticky Ninja Missions
Video se načítá

Každý z vás určitě ví, jaký je ninja nebezpečný protivník. V této hře budete za takového ninju hrát. Vaším úkolem bude sbírat diamanty, ničit nepřátelé a najít východ do dalšího levelu. Dávejte pozor na překážky, které v dalších levelech budou na vás čekat téměř všude.

 
84%
Hra - Ninja Run 2
Video se načítá

Tohle je hra, která ti pomůže vyzkoušet tvou inteligenci. Stanete se nindžou a musíte zabít všechny příšery, abyste zachránili vesnici. Během hraní je potřeba dávat si pozor na pasti. Pokud zvolíte nesprávné tempo, budete okamžitě mrtví. Vaše vesnice je obklopena davy zombie. Chcete-li bránit vesnici, zabijte všechny zombie - mečem a chytrostí!

 
83%
Hra - Potty Mouth Ninja - Enter the Pirate
Video se načítá

Poněkud prostořeký malý ninja dostal chuť na thajskou masáž. Bohužel nemá žádné peníze. A tak se společně s ním vydáváte na cestu za zlatem a penězi. V každé úrovni se musíte dostat ke všem truhlám se zlatem. A pokaždé vám to hezky potrápí vaše logické myšlení. Potty Mouth Ninja je pěkná logická hra s vtipným příběhem. Hrajte! :)

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

82%
Hra - Bowja the Ninja 2
Video se načítá

Pomůžete neohroženému bojovníkovi dostat se přes mnoho nebezpečných překážek a splnit tak jeho úkol?

 
82%
Hra - Final Ninja
Video se načítá

Akční skákačka, ve které budeš pomáhat ninjovi, aby zvládl překonat všechny překážky. K tomu mu pomáhá vystřelovací lano a další speciální schopnosti, třeba hvězdice. Také je samozřejmé, že ninja umí skákat po stěnách. Dostaneš ho do cíle?

 
81%
Hra - Ninja Dogs 2
Video se načítá

Starý vzácný svitek psí říše byl zbaběle ukraden! Psí ninžové jsou mu však na stopě. Musí ale dobýt opevněný kočičí hrad a svitek dostat přes tuhý odpor zpět. Každý z ninžů ovládá dokonale svou zbraň a pod tvým vedením mohou svůj úkol splinit!

 
80%
Hra - Ninja Shape
Video se načítá

V této logické hře bude vaším úkolem dostat ninju k mafiánovi na konci kola a tím ho zničit. K tomu je potřeba správně využít různé herní prvky, které se v každém kole nacházejí. Také se snažte posbírat všechny zlaté hvězdy.

 
80%
Hra - Rogue Soul
Video se načítá

Máme tu pro vás velmi neobvyklou skákačku, která vás bude určitě bavit. Hrajete za lupiče, který chce být nejznámější v celém okolí. Takže vaším úkolem bude zničit každého, kdo se vám připlete do cesty, po cestě můžete krást peníze, čím dále doběhnete, tím lépe. Máte na to 3 životy. Hra má spoustu akce a možností, které se vám budou zaručeně líbit.

 
80%
Hra - Ninja Painter
Video se načítá

Pěkná bludišťovka s malým nebojácným a chytrým ninjou. Tentokrát vyměníš nunčaky za malovací náčiní, aby sis namalovala cestu bludištěm. Hra pro chytré slečny.

 
80%
Hra - Pickies 2
Video se načítá

Dávejte dohromady řádky a sloupce postaviček Pickles stejné barvy tak, abyste dokončili úroveň. Existují bonusové postavičky, které vám pomohou ve vašem snažení: ninja - odstraní postavičku ze hry, žolík - změní se na libovolnou barvu, hvězdička - za tu dostanete bonusové body, explozivní postavička - odstraní celý řádek nebo sloupec.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)