Rozmístění prvků

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
97%
Hra - Bad Piggies
Video se načítá

Zlobivá prasátka se stanou hlavní atrakcí následující hry. Dostaneš k dispozici nezbytné nářadí, aby se prasátko mohlo vydat správným směrem. Na konci každé úrovně dostaneš hvězdičky, které odpovídají předvedenému výkonu. Dokážeš dohrát všechny úrovně s nejvyšším možným oceněním? Není to rozhodně nic jednoduchého!

 
89%
Hra - Verminator
Video se načítá

Staň se lovcem myší, deratizérem. Ke zbavování se myší ti budou sloužit dva druhy sýra. Pomocí zeleného myši můžeš odpudit, žlutý sýr ti zase pomůže myši nalákat. Do dalšího kola postoupíš, až když se myší zbavíš.

 
88%
Hra - Perfect Balance 3 Last Trials
Video se načítá

Pokuste se vytvořit perfektní rovnováhu. Abyste dokončili úroveň, potřebujete dostat všechny útvary na hrací plochu takovým způsobem, aby vše udrželo stabilitu. Nenechte útvary spadnout pryč. Pokaždé, když se vám podaří stabilizovat útvar, získáte body. Hra obsahuje na čtyři desítky těžkých úrovní. Zpočátku je odemčena pouze první.

 
87%
Hra - Phineas And Ferb Star Wars Droid Masters
Video se načítá

Zahrajte si tuto super logickou hru, ve které bude vaším úkolem rozmístit prvky tak, abyste vždy dopravili modrou hmotu až do cíle. Zvládnete dohrát každý level ve hře?

 
87%
Hra - Botiada
Video se načítá

Botiada je logická hra naprosto pro každého! Pomozte malým robůtkům, kteří mají skoro vybité baterie najít zdroj energie. Zní to jednoduše, ale později zjistíte, že to budete muset pořádně přemýšlet. Cílem je spojit všechny roboty tak, aby 3 z nich zůstali na políčkách s bleskem. Myslíte si, že to zvládnete?

 
87%
Hra - Sugar Candy House
Video se načítá

Zahrajte si pěknou dekorační hru! Vybrat si můžete jednu ze 4 místností a pustit se do dekorací. Na výběr máte od postaviček až po nábytek. Navíc můžete objekty různě otáčet, měnit velikost nebo je smazat.

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

86%
Hra - Disaster Will Strike 5
Video se načítá

Zahrajte si tuto parádní pařbu, ve které budete rozbíjet nahnilá vejce. K tomu budete používat různých přírodních katastrof, jako je propad země, vítr, nákaza nebo včely. Hra obsahuje několik desítek levelů.

 
86%
Hra - Spiters Annihilation
Video se načítá

Spoustu zábavy si užijete s touto hrou, ve které bude vaším úkolem nasměrovat chlupaté kuličky a jistou smrt. Ze začátku to bude jednoduché, ale později to bude těžší a těžší. Budete muset přemýšlet o každém tahu. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

 
86%
Hra - Professor XYZ
Video se načítá

V této hře se stanete mechanikem, který má za úkol v krátkém časovém úseku složit z daných předmětů důmyslný stroj, který zabrání dvěma lupičům ukrást trezor. Povede se vám to nebo vás okradou?

 
85%
Hra - Cover Orange: Journey Space
Video se načítá

Cílem této logické hry je ochránit v každém kole všechny pomeranče před útokem zlého mraku. Využívat k tomu budete různé krabice, sudy a další herní prvky, které musíte na plochu naskládat tak, abyste pro pomeranče vytvořili bezpečný úkryt. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
85%
Hra - Bad Piggies HD 2015
Video se načítá

Máme tu pro vás šílená prasátka v HD! Vaším úkolem bude postavit také vozidlo, které prase přenese až do cíle. Po cestě vysbírejte hvězdičky a snažte se dojet ve stanoveném čase.

 
85%
Hra - Amigo Pancho 5: Artic & Peru
Video se načítá

Cílem této logické hry je pomoci Mexičanovi uprchnout pryč ze země. K dispozici budete mít dva balóny, které vás dokáží vznést do vzduchu. Přesto si musíte poradit s mnoha překážkami a nástrahami, které vám stojí v cestě a tím ohrožují váš útěk.

 
85%
Hra - Swapster
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zkuste si tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem prohazovat zlé krabice za hodné. Vždy je musíte umístit tak, aby spadnuly dolů, pryč z plochy. Nebude to žádná sranda, protože je vždy jen jedna možnost, jak je odstranit. Zvládnete se probojovat až na konec?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)