Stavění do výšky

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Feed the King
Video se načítá

Nakrmit krále není vůbec jednoduchá věc. Tenhle král totiž miluje dorty. Tvým úkolem bude poskládat co největší dort, aby se král co nejlépe najedl. Jednotlivé části dortu na sebe skládej co nejrovněji. Také se vyhýbej bombám a dalším nástrahám.

 
87%
Hra - Qubilz
Video se načítá

Krásná logická hra, ve které bude vaším úkolem z bloků, které dostanete, postavit pevnou stavbu, která přesáhne šrafovanou čáru. Pak zmáčkněte start a doufejte, že vaše stavba vydrží sprchu kuliček. Pozor, na stavbu nemusíte vždy využít všechny bloky, ale pro maximální počet hvězdiček ano. Zvládnete vyřešit všechny levely?

 
85%
Hra - Lofty Tower 2
Video se načítá

Také jste rádi stavěli vysoké komíny z kostek, když jste byli ještě malí? Nyní si můžete takové stavění připomenout. Ve hře je důležité postavit tak vysokou věž, kam až ukazuje červená šipka. K dispozici máte vždy několik kostek, které vám ovšem nesmějí spadnout, ani když si je budete postupně brát. Otáčet je můžete pomocí písmen A a D nebo šipek.

 
81%
Hra - Catalance
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, ve které budete muset v každém levelu sebrat zlatou hvězdu. Zní to jednoduše co? Jenže to nebude taková brnkačka. Budete muset postavit stavbu z koček, které máte k dispozici v levém horním rohu. Nakládejte je tak, aby se aspoň jedna z nich dotkla hvězdy, potom máte už vyhráno. Myslíte si, že zvládnete všechny levely na výbornou?

 
81%
Hra - Stackerix
Video se načítá

Ve hře Stackerix vytváříš věžičku, aniž by se vzájemně dotkly stejně barevné bloky. Hra obsahuje celkem více než tři desítky zábavných úrovní, ve kterých využiješ logické uvažování. Bloky umísti na sebe, aby se vešly pod čáru. Jakmile stavbu věžičky dokončíš, poběží krátký časový limit, během něhož věž nesmí spadnout.

 
80%
Hra - Grow Tower
Video se načítá

Grow Tower je krátká logická hra, ve které si musíte postavit věž. Pokud jste hráli Grow Valley a Grow Cube tak se vám tato hra bude určitě líbit. Skládejte v určitém pořadí předměty na sebe tak, aby ke konci měli maximální level. Předměty se vylepšují podle toho, jak je na sebe posadíte. Podaří se vám věž vystavět na maximální level?

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

79%
Hra - Monster Stack
Video se načítá

Tato zábavná hra, v které je úkolem skládat různé příšerky, které panáček drží do co pokud nejvyššího komínu.Komín musíte postupně vyrovnávat takže hra je občas i napínavá.Dokážete postavit co nejvyšší komín ?

 
78%
Hra - Monkey Stack
Video se načítá

Pojď si s námi udělat malý výlet do džungle. Musíš získat banán v co nejkratším možném časovém úseku, aby se prodloužil časový limit. Vytvářej z opiček malý komín dřív, než vyprší časový limit. Opičky navigujte směrovými šipkami a za pomoci mezerníku začne přistávat opička s padákem. Dokážeš si poradit?

 
76%
Hra - Impulse J5: night
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Parádní hra, ve které na sebe budete stavět kuličky, které se k sobě přichytávají. Kuliček máte však omezený počet a musíte se snažit vystavět nejvyšší věž. Věž je však nestabilní, tak si dávejte pozor, aby se nezřítila.

 
76%
Hra - Cup Stacking
Video se načítá

Umíte poskládat věci podle zadané předlohy? Vyzkoušejte si to. V této hře je na malém obrázku nakreslený obrazec. Vaším úkolem je poskládat úplně stejný obrazec z přiložených kelímků. Uvidíte, že pohybovat s kelímky není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Kelímky se různě houpou, takže pohyb s nimi je obtížný. Dávejte si pozor, abyste obrazec složili správně i barevně, což je dost důležité. Jakmile úkol splníte, postupujete do dalšího levelu.

 
75%
Hra - Moonlights
Video se načítá

Moonlights je super logická hra, ve které budete stavět do výšky. Musíte postavit tak vysokou konstrukci, aby se dotkla až měsíce. Jedině takhle můžete postoupit do dalšího levelu. Hra vám přijde ze začátku jednoduchá, ale později zjistíte, že s tím není žádná sranda. Snažte se postavit tak pevnou a vysokou budovu, aby se nezřítila. Podaří se vám zvládnout všechny levely?

 
74%
Hra - Stackmas
Video se načítá

Kolik na sebe dokážete naskládat padajících dárků? Pokud se trefíte přesně, budete odměněni vysokým skóre. Naopak pokud dárek spadne, pak hra končí.

 
74%
Hra - Thor Towers
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Podaří se vám ve hře Thor Towers postavit co nejvyšší budovu z kvádrů? Kvádry jsou zavěšeny vždy na řetězu, a když přijdou do hry, tak se velmi houpu. Vaším úkolem je vychytat upuštění kvádru ve správný čas, aby dopadl co nejpřesněji.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)