Slepice

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - Crest Breakout
Video se načítá

Máme tu pro vás skvělou hru, ve které bude vaším úkolem vysbírat všechna vajíčka a bezpečně dostat slepici do cíle. Nebude to jednoduché, protože na slepici čeká spousta překážek a nebezpečí, které jí mohou ohrozit. Máte totiž 3 světy, které se vám postupně otvírají a s nimi roste i obtížnost. Máte na to v každém levelu vysbírat všechna vajíčka a bezpečně dostat slepičku do bezpečí?

 
90%
Hra - Farm Frenzy 2
Video se načítá

Velmi povedená a chytlavá farmářská online hra, to je Farm Frenzy 2. Vyzkoušej si, jaké to je být těžce pracující farmář, který se musí starat o slepičky a ostatní domácí zvířata. Hra je fakt super, vydrží na dlouhé hodiny.

 
90%
Hra - Chicken House 2
Video se načítá

V kurníku se dějí zajímavé věci. Nejprve si vyber svoji obtížnost, přičemž doporučujeme začít tou jednodušší. Poté musíš kliknout na dřevo nebo sklo, aby se tento předmět zničil. Ve hře platí několik zásadních pouček a jednou z nich je, že pouze něco padajícího zezhora může zlikvidovat červené kuře.

 
87%
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video se načítá

Zkuste si zahrát 3. díl vaší oblíbené farmářské hry, kterou máte tak rádi! Jako vždy začnete s pěstováním trávníku a slepic. Později budete vyrábět i valstní produkty a odhánět divokou zvěř. Také se můžete těšit na spousty nových vylepšení, i některých zvířat.

 
83%
Hra - Chicken Coop
Video se načítá

Výborná hra, ve které budete pečovat o několik slepiček. Budete je muset krmit, dávat jim napít, a jakmile budou chtít snášet vejce, tak jim musíte dát i podestýlku. Pak seberete všechny vajíčka a odnesete je pěkně na trh.

 
82%
Hra - Easter Egg Hop
Video se načítá

V této hře hrajete za velikonočního zajíčka. S tímto zajíčkem máte za úkol chytat všechny malé kuřátka. Za kuřátka dostanete určitý počet bodů. Chytejte také motýly, kteří Vám pomohou v rychlosti. Nasbírejte potřebný počet bodů a postupte dále.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Chicken Run 3D
Video se načítá

Velkou zábavu si můžete užít i na dvorku, kde žijí slepice. Stačí je pochytat a dostat se do dalšího kola. Slepice jsou však obratné, takže se snažte. Navíc si dejte pozor na kohouta, který si své hejno slepice pečlivě hlídá.

 
80%
Hra - Chicken Jumps
Video se načítá

Kuřata běhají a skáčou jako divoká ve hře Chicken Jumps. Tvým úkolem bude doprovodit vybrané kuře na jeho cestě za dobrodružstvím. Musíš přeskakovat nejrůznější překážky a sbírat bonusové věci. Za červíky získáváš body, kukuřice ti přinese superskok, vejce ti přidá trochu síly a hvězdička značí magii.

 
78%
Hra - Chicken Out!
Video se načítá

Dokážete vysbírat všechny srdíčka a klíče? zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude. Později bude přituhovat a nezapomeňte, že klíče musíte stoupnout zároveň.

 
78%
Hra - Rescue a Chicken 2
Video se načítá

Zachraňte malá kuřátka! Kuřátka se bojí výšek. Pomozte jim dostat se do hnízda, aniž by byla vystrašená. Na konci každé úrovně dostanete bonus za počet zachráněných kuřátek a za rychlost, s jakou jste úroveň úspěšně splnili. Při plnění úkolů vám budou překážet různá další opeřená zvířátka jako třeba sovy nebo vrány.

 
76%
Hra - Volley Pollo
Video se načítá

Velmi komická hra. Volejbal v dvou, kde hlavním hrdinou je kuře. A místo klasického volejbalového míče hrajete s vejcem, takže je jasné, že vajíčko nesmí spadnout na zem. Ovládádní je jednoduché pomocí šipek a vejce odpinkáváte mezerníkem. Přepinkněte vejce na stranu protivníka a snažte se, aby mu spadlo na zem na protihráčově polovině. Jakmile by spadlo vajíčko na zem na Vaší polovině, ubylo by Vám jedno z pěti vajec.

 
75%
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video se načítá

Máte dobrou mušku? V této hře se vám bude velice hodit, protože budete střílet letící slepice. Čím vzdálenější slepici trefíte, tím více dostanete bodů. Můžete také trefit telefonní budku nebo slepici za stromem pro extra body.

 
75%
Hra - Chicken Adventure
Video se načítá

A to kuře krákoře a běhá v naší hře... Sbírá při tom spousty hvězdiček a vy mu v tom sbírání musíte pomoci! Kuře je velmi šikovné a umí skákat i ode zdi ke zdi - což se vám bude velmi hodit. Občas se setkáte i s nepřítelem. Čím rychleji level odehrajete a čím více při tom posbíráte hvězdiček, tím lepší bude vaše skóre.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)