Pou

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

86%
Hra - Pou Back Home
Video se načítá

Máme tu pro vás další logickou hru, která vás jistě bude bavit! Malý Pou se ztratil a hledá cestu domů a vy mu v tom musíte pomoct. Takže v každém levelu ho musíte dostat až ke dveřím. Zní to jednoduše co? Ze začátku ano, ale později budete muset přemýšlet. Používejte přeměnu, která ho nafoukne a můžete se dostat kamkoli. Pomůžete mu najít cestu domů?

 
84%
Hra - Pou Has a Baby
Video se načítá

Cílem hry je postarat se o miminko. Toto však není ledajaké, ale jde o miminko Poua. Péče je však prakticky stejná jako u skutečných dětí. Navíc Vám hra bude dávat lehké nápovědy, takže se jí držte a jistě to dopadne dobře.

 
83%
Hra - Cover Pou 2
Video se načítá

Cílem této logické hry bude v každém kole ochránit Poua. K tomu vám poslouží různé herní prvky, které je potřeba vhodně naskládat na hrací plochu a ochránit tak Poua před útokem mimozemské lode.

 
81%
Hra - Pou Classroom Slacking
Video se načítá

Pou musel zůstat po škole a proto mu chybějí vedlejší činnosti, které plánoval. Pomozte mu, aby si tyto plány splnil. Zahrajete si fotbal na kytaru a se spolužáky. Musíte si dávat pozor na paní učitelku, která ho čas od času kontroluje.

 
81%
Hra - Pou Girl Halloween Emergency
Video se načítá

Cílem této hry je ošetřit poraněnou kamarádku známého Poua. Má mnoho zranění a každé z nich bude muset být ošetřeno jinak. Dokážete jí pomoci od bolesti a kompletně si poradit se všemi šrámy?

 
81%
Hra - Pou Great Makeover
Video se načítá

Pomozte Pouovi s přeměnou a změňte ho k nepoznání. Nakonec mu můžete vybrat oblečení a doplňky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Pou Baby Wash
Video se načítá

Dokážete si poradit s péčí o malého Poua? Je potřeba pomoci jeho tatínkovi s péčí o prcka. Chce to hlavně zapojit fantazii a vytvořit jim pěkné oblečení. Pomoc s koupelí už nebude tak obtížná. Jak se Vám bude nakonec dařit?

 
80%
Hra - Pou Ear Doctor
Video se načítá

Máme tu další skvělou hru s Pouem! Vaším úkolem bude ošetřit Poua v nemocnici. Budete mu muset hlavně vyčistit uši, které ho tak bolí.

 
80%
Hra - Pou Cooking Pie
Video se načítá

Pou se pustil do pečení skvělého jablečného koláče. Pomůžeš mu s tímhle náročným úkolem? Oloupej jablka, nakrájej je, smíchej dobře všechny ingredience, připrav koláč a dej péct. Ale takhle jednoduché to nebude!

 
80%
Hra - Cover Pou
Video se načítá

Zahrajte si logickou hru Cover Pou a pokuste se v 24 různých levelech ochránit Poua a jeho kamarády před deštěm. K dispozici budete mít vždy několik předmětů, které je potřeba vhodně na hrací plochu umístit a zabránit tak dešti, aby se k postavičkám dostal.

 
79%
Hra - Dirty Pou
Video se načítá

Všichni jistě znáte Poua, který se často vyskytuje na našich mobilních telefonech. Nyní přichází i zde. Dokážete se o něho postarat, vykoupat jej a pečovat o jeho zdraví? Posledním úkolem je udělat z něj fešáka a vybrat pěkné oblečení.

 
78%
Hra - Pou Real Haircuts
Video se načítá

Postarejte se o Poua jako vlastní kadeřnice. Vymyslete mu novy střih a vyberte novou barvu. Příjemnou zábavu.

 
78%
Hra - Pou Real Cooking
Video se načítá

Vaření nemusí být vždycky podle receptu. V této hře s Pouem máš plnou lednici jídla, k dispozici pánev, hrnec, mikrovlnku nebo mixér, a musíš uvařit nějaké skvělé jídlo. Že to není jednoduché? Není! Ale o to větší je to výzva, nemyslíš?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)