Skákání do výšky

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
96%
Hra - Lil Bratz Angel Baby
Video se načítá

Mlalinkatý andělíček se teprve učí létat a moc mu to zatím nejde. Nedoletí nijak zvlášť daleko a to jen po kouscích. Jenže se mu na mráčcích zatoulala domácí zvířátka. Pomozte andílkovi dostat zvířátka zpět domů. Musíte skákat z jednoho mráčku na druhý. Ovládání je pomocí myši. Sami si můžete zvolit směr a délku skoku. Tak se snažte, ať jsou všechny zvířátka doma.

 
92%
Hra - Kung Fu Panda: Tigress Jump
Video se načítá

Pomozte šikovné a ohybné Tygřici, aby se dostala do cíle za pomoci luceren, od kterých se musí odrážet. Pomůžete jí?

 
92%
Hra - The Cat in the Hat - Don't Jump on the Couch
Video se načítá

Zajímavá skákačka, ve které můžete hrát za jednu ze dvou postav. Vaším úkolem bude skákat na gauči a dělat triky ve vzduchu, za které sbíráte body. Dávejte pozor, aby vás nepřistihla máma nebo ať nespadnete na hlavu. Až naplníte BAR napravo, tak vás to vystřelí z domu až do nebes, kde skáčete po mráčkách a sbíráte sladkosti. Tak neváhejte a vyzkoušejte.

 
89%
Hra - Fling a Thing
Video se načítá

Vžijte se do role speciální mouchy, která má místo pusy přísavku, pomocí které je přisátá na skle. Vy ji můžete natahovat, udávat ji sílu a vystřelovat tak, aby byla schopna pochytat všchny bublinky, které poletují ve vzduchu. Na každý level máte jen omezený počet výskoků. Dále kromě bublinek můžet sbírat různé bonusy v podobě jednoho skoku navíc nebo třeba podkovy, která přitahuje bublinky.

Hra může mít problém s ukládáním výsledku

 
87%
Hra - Feed the King
Video se načítá

Nakrmit krále není vůbec jednoduchá věc. Tenhle král totiž miluje dorty. Tvým úkolem bude poskládat co největší dort, aby se král co nejlépe najedl. Jednotlivé části dortu na sebe skládej co nejrovněji. Také se vyhýbej bombám a dalším nástrahám.

 
87%
Hra - Jumper
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete hrát za malého opičáka a vaším hlavním úkolem bude vyskákat co nejdále. Kliknutím myši vyskočte a potom se už jenom odrážejte od balónků a ptáků, co nejdále to jen půjde. Pohybem myši korigujete směr letu. Nebude to tak jednoduché, ovládání je celkem citlivé, takže si dávejte pozor. Jak dlouho vydržíte s opičákem šplhat?

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

86%
Hra - BlastOff Bunnies
Video se načítá

Malí roztomilí králíčci se chtějí dostat do vzduchu. Klikejte na ně, abyste je vystřelili vysoko. Miřte precizně, čím níže králíčka trefíte, tím výše do vzduchu vyletí. Začínáte s patnácti králíčky a čtyřmi střelami. Po každém kole můžete získat vylepšení za získané peníze. Sbírejte cestou bonusy k vylepšení skóre.

 
83%
Hra - Minion Jump Adventure
Video se načítá

Pomozte Minionovi, aby zdolal všechny políčka a dostal se až do cíle. Během cesty budete setkávat různé pomocné předměty, mezi nimi je například raketka, která vám pomůže překonat větší počet políček. Dokážete mu pomoci?

 
83%
Hra - Dream Symphony
Video se načítá

Velký hudebník přemýšlí o nové symfonii a upadne do říše snů. Pomoz mu a vydejte se společně na báječné dobrodružství. Vyskakuj za pomoci spících oveček a získávej bonusové peníze. Hra ti spočítá, jak vysoko se dokážeš dopracovat. Pokus se to zvládnout až na úplný konec, protože tam leží cíl této hry.

 
83%
Hra - Winx Flora Believix
Video se načítá

Kouzelná říše malých vil Winx se před vámi otevírá. Zahrajte si s Florou! Doprovoďte ji na jejím dobrodružství a nedopusťte, aby se jí něco stalo. Sbírejte cestou drahokamy, za které budete získávat body. Musíte splnit cíl mise před vypršením časového limitu. Cestou se vyhýbejte nepřátelům, kteří na vás budou útočit.

 
82%
Hra - Rainbow Hamster
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude dostat křečka v každém kole do cíle. K pohybu křečka budete využívat trampolíny, které sami vytvoříte. Snažte se křečka směřovat tak, aby po cestě vysbíral všechny hvězdičky.

 
82%
Hra - Mario Zone
Video se načítá

Tato hra je opravdovou klasikou - kdo by někdy nehrál nesmrtelného panáčka Maria? Chlapíka v červené čepici ovládáte šipkami, běháte, skáčete a sbíráte spousty zlatých mincí a další bonusy. Pozor dávejte na nepřátele, kteří vás mohou připravit o život a odsunou zpátky na začátek hry. Hrou postupujte ve směru šipek a užijete si spoustu zábavy.

 
82%
Hra - Penguin Plop
Video se načítá

Vaším úkolem ve hře Penguin Plop bude naučit vaše tučňáky létat. Vystřelujte tučňáky z praku. Musíte přesně načasovat, kdy tučňáky vypustit. Čím výš vaši tučňáci vystoupají, v kombinaci s počtem hvězdiček, které získají, tím lépe budete ohodnoceni. Můžete postupem času vylepšovat vaše vystřelovadlo.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)