Pizza

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - Papa´s pizzeria
Video se načítá

Papa Louie je pryč a pizzerii musí převzít Roy. Pomozte mu obsluhovat zákazníky, přijímat objednávky a péct pizzu. Až bude pizza upečená, musíte ji doručit čekajícímu zákazníkovi. Klíčem ke zvládnutí hry je schopnost dělat více činností najednou. Dokážete přijímat objednávky, zatímco se vám pizza peče?

 
89%
Hra - Pizza Pronto City
Video se načítá

Virtuální pizzerie Pizza Pronto City je zde a vy máte šanci předvést své podnikatelské schopnosti. Vybudujte prosperující síť podniků, vařte kvalitní jídlo a buďte nejlepší restaurací široko daleko! Rozhodujete o všech činnostech od nákupu prostor pro podnik, přes výběr nábytku, zaměstnanců až po jídelní lístek a ceny.

 
87%
Hra - Pizza Pronto
Video se načítá

V této hře se stáváte kuchařem pizzy. Vašim úkolem je uspokojit poptávku Vašich zákazníků. Pomocí kuchařky tvořte ty správné pizzy. Ze začátku budete mít jen dvě, to se však časem navýší.

 
84%
Hra - Mama's Pizza
Video se načítá

Postarejte se o vaše hladové zákazníky, kteří chtějí maximální kvalitu! Snažte se a udělejte jim jídlo tak, jak ho mají rádi.

 
84%
Hra - Tessa Pizza
Video se načítá

Hra Tessa Pizza velmi jednoduchá odpočinková hra zaměřená na nejmenší hospodyňky nebo na fanoušky pizzy. Na začátku hry dostanete recept, podle kterého budete muset upéct pizzu. Nejdříve si připravíte dle nápovědy jednu surovinu za druhou a pak přistoupíte k samotné přípravě. Na závěr dáte pizzu do trouby a budete muset pohlídat, aby se vám nespálila.

 
83%
Hra - Pappas Pizza
Video se načítá

Dejte na pizzu správné suroviny. Suroviny, které tam máte dát máte na objednacím lístku v pravé dolní části. Musíte si pohnout pokud nechcete, aby pro Vás hra skončila. Pusťte se do zdobení.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video se načítá

Rozjeďte vlastní rozvoz a pizzerii. Musíte přijímat objednávky a co nejrychleji je doručit k zákazníkům. Můžete také nakoupit nové vybavení pro restauraci nebo doručovatele.

 
81%
Hra - Pizza Cafe
Video se načítá

Jste vlastníkem menší pizzerie, ale děláte výbornou pizzu a to hned několik druhů! Každá zákazník bude chtít jinou a na vás je, abyste ji z ingrediencí připravily. Pokud vám ingredience dojdou, musíte je nakoupit. V každém kole musíte vydělat určitou částku.

 
81%
Hra - Chef Barbie Italian Pizza
Video se načítá

Barbie chce překvapit Kena a udělat mu jeho oblíbenou pochoutku, kterou je pizza. Pomůžete ji s přípravou ingrediencí na pizzu? Jakmile budete mít nachystáno, můžete uválet těsto, přidat suroviny a zapéci.

 
81%
Hra - Dora’s cooking club rescetas de pizza
Video se načítá

Máte chuť na Pizzu? Dora ji dostala také, a proto se rozhodla ji upéct. Pomoz i ty Dore s krájením surovin, děláním těsta a nakonec i pečením, aby si na ní mohla pochutnat.

 
80%
Hra - Pizza Realife Cooking
Video se načítá

V této nové perfektní hře bude vaším úkolem upéct skvělou pizzu. Nejprve musíte vybrat, nakrájet a připravit všechny potřebné ingredience, poté udělat těsto, suroviny na něj umístit a nakonec to vše dát do trouby upéct dokud nebude pizza hotová. Užijte si pečení pizzy v nové hře Pizza Realife Cooking!

 
80%
Hra - Pizza Party HTML5
Video se načítá

Tentokrát budete obsluhovat zákazníky, kteří mají chuť na výbornou pizzu. Každý zákazník má jiné chutě a vy si musíte všechny recepty zapamatovat. Čím rychleji pizzu připravíte, tím více získáte bodů.

 
80%
Hra - Easy Bake Pizza
Video se načítá

Výroba pizzy není nic složitého a pokud si nevíte rady, tato hra Vám pomůže. Zjistíte, jaké ingredience se na pizzu dávají a také jak je potřeba je upravit nebo nakrájet. Poté již všechno nakladete na těsto a díte na pár minut péct do trouby.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)