Super Mario

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá

Staňte se nejlepším závodníkem a vyhrajte závod za pomoci svého koně. Na výběr máte známých jezdců, je jen na tobě, pro kterého se rozhodneš.

 
84%
Hra - Mario Spin World
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude vymyslet způsob, jak Super Maria dostat bezpečně do dveří na konci každého kola. Překážky, které vám stojí v cestě nemůžete přeskočit, avšak můžete je zdolat vhodným natočením hrací plochy.

 
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá

Zavzpomínejte na staré časy a zahrajte si nejznámější hru světa. Společně s Mariem budete překonávat různé překážky a nepřátele. Během cesty musíte sbírat mince a houby, které vám dodají sílu a energii. Podaří se vám dostat do cíle?

 
82%
Hra - Mario Zone
Video se načítá

Tato hra je opravdovou klasikou - kdo by někdy nehrál nesmrtelného panáčka Maria? Chlapíka v červené čepici ovládáte šipkami, běháte, skáčete a sbíráte spousty zlatých mincí a další bonusy. Pozor dávejte na nepřátele, kteří vás mohou připravit o život a odsunou zpátky na začátek hry. Hrou postupujte ve směru šipek a užijete si spoustu zábavy.

 
81%
Hra - Mario Fruit Bubbles
Video se načítá

Další prímová online s oblíbeným hrdinou Mariem. Tentokrát bude Mario sestřelovat bublinky, za které dostává body. Snaž se sestřelit co nejvíce bublinek najednou. Je to moc pěkná hra pro dívky a malé děti.

 
80%
Hra - Super Mario 63
Video se načítá

Postavička Mario je velmi oblíbeným hrdinou, kterého si oblíbili všichni. Znají ho všude. Zahrejte si s ním jedno z jeho dobrodružství a uvidíte, že se rozhodně nebudete nudit. Ovládejte postavičku, sbírejte penízky a vyhýbejte se protivníkům, kteří se Vás snaží zastrašit a zneškodnit. Snažte se být co nejrychlejší.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Mario Hood
Video se načítá

Dostanete se do kůže slavného lukostřelce Maria Hooda. Nikdo nedokáže střílet šípy s větší přesností, než právě vy. Nebo se snad všechny legendy mýlí? Dokažte, že jste opravdu nejlepší a zachraňte svého kamaráda. Čím méně šípů na záchranu spotřebujete, tím více bodů na konci hry získáte. Můžete sbírat také mince, které se v misích vyskytují.

 
79%
Hra - Super Angelo
Video se načítá

Pro všechny fandy Super Maria, máme tu Super Angela! Hry jsou si velice podobné, akorát místo houbiček sbíráte jahody a modrý předmět, který můžete vzít vícekrát (vylepší to vaši střelbu). Brouzdejte herním světem, překonávejte překážky a bojujte s nepřáteli. Nasbírejte co nevíce mincí a buďte TOP v žebříčku!

 
79%
Hra - Super Mario Bomb
Video se načítá

Klasická Bomberman hra s netradičními postavičkami. Hlavním hrdinou je skvělý Super Mario. Pomocí mezerníku klade Váš Mario bomby, které po určité době vybuchnou. Při výbuchu bomby musíte být samozřejmě schovaní, jinak bomba zabije i Vás. Vašimi protivníky v této hře jsou vaši přátelé Luigi, Bowser, a Toad. Cílem hry je porazit a zničit všechny protivníky.

 
78%
Hra - Mario the Princess Palace
Video se načítá

Mario je opět zpět a zachraňuje sličnou princeznu. V každém kole budete muset překonat mnoho nebezpečných překážek a dostat se až k princezně. Nezapomeňte však posbírat všechny hvězdičky!

 
78%
Hra - Mario Amazing Jump
Video se načítá

Super Mario Bros pobíhá po svém světě a musí pořádně skákat, aby dokázal posbírat penízky a bomby. Musíš se vyhýbat překážkám a přeskakuj díry v zemi. Pokud by nestačil obyčejný skok, můžeš kliknout ještě jednou a Super Mario udělá megaskok. Dávej dobrý pozor na nášlapné výbušniny, mohou ti ukončit hru.

 
78%
Hra - Paper Mario World 2
Video se načítá

Každý zná skvělého instalatéra Super Mario Brose. Přinášíme vám další ze série dobrodružství, ve kterých změří síly s hordami nepřátel. Cestou sbírejte červené muchomůrky, které vám přidají životní body. Ničte krabice s otazníky a dostanete mince, které sbíráte také. Přepínače překvapivě přepínají, ale nikdy dopředu nevíte co.

 
78%
Hra - Mario Zeppelin
Video se načítá

Světem protřelý instalatér Super Mario Bros se představuje v novém kabátě! Tentokrát se vydává na dobrodružství na palubě vzducholodě. Pohybujte se směrovými šipkami a sbírejte cestou penízky. Vyhýbejte se kontaktu s vodní plochou, s koncem obrazovky a jinými nebezpečnými věcmi. Hra má celkem sedm úrovní.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)