Paměť

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

90%
Hra - Bratz Getin Ready
Video se načítá

Parta výborných kamarádek se vypravuje na procházku městem. Problém je, že ne všechny věci mají na uklizené svých místech. A už je čas jít! Pomoz každé z nich najít oblečení, boty a další doplňky nezbytné pro dospívající děvče k výletu do města!

 
86%
Hra - Hannah Montana: Rock Star Fashion Challenge
Video se načítá

Oblékněte Hannu Montanu na její představení. Musíte ji obléknout podle předlohy. Problém je, že toto oblečení budete muset teprve najít. Proto se do toho pusťte. Hra je časově omezena.

 
84%
Hra - Cloud Monster
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu do cíle. Přeskakovat budete z obláčku na obláček. Přitom musíte být opatrný, protože na některých obláčcích se nacházejí bomby. Bomby lze zlikvidovat za pomoci lopat.

 
84%
Hra - Bird Memo
Video se načítá

Další skvělá pexeso hra na paměť. V této hře budete odhalovat obrázky mnoha různých opeřenců. Hra obsahuje 10 úrovní a každá úroveň je časově omezena. Navíc se obtížnost úrovní neustále zvětšuje.

 
84%
Hra - Build Your Own Kick-Ass Room
Video se načítá

Procvičte si vaší paměť a rychlost v této zábavné hře. Váš úkol bude jasný, na začátku máte 10 vteřin na to, abyste si zapamatovali místnost. Potom máte 2 minuty, abyste jí dali dohromady.

 
83%
Hra - Frozen Queen Elsa Memory
Video se načítá

Zabavte se na pár minut dětskou hrou pexeso. Tentokrát budete hledat páry ze známého filmu Frozen. Podaří se vám najít všechny páry v časovém limitu?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Chalky
Video se načítá

Zahrajte si tuto povedenou hru na paměť. Vaším úkolem si bude zapamatovat obrázek a dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to má háček, musíte se vyhnout překážkám a navíc vysbírat všechny hvězdy. Máte na to se dostat až na konec hry?

 
83%
Hra - Hledá se Nemo
Video se načítá

Tato hra je obdobou tradičního pexesa, rozdíl je jen v tom, že si tuto hru můžes zahrát i bez spoluhráče. Rozklikávej bubliny s obrázky na motivy oblíbené animované pohádky Hledá se Nemo, najdi všechny dvojice a postupuj do dalších kol. Aby to nebylo zas tak jednoduché, v každém kole se ti samozřejmě zvyšuje počet bublin. Začni hrát a procvič si svou paměť!

 
83%
Hra - Simpsons Magic Ball
Video se načítá

Magická koule rodiny Simpsonových. Jedná se o klasickou hru založenou na vaší paměti a dovednostech. Nejprve se podívejte na sekvenci, která se objeví v magické kouli. Poté se pokuste sekvenci zopakovat na malých míčcích. Pokud uděláte tři chyby v jednom kole, prohrajete hru. Vaše celkové skóre se rovná číslu správných tipů, od kterého se odečtou všechny vaše chyby.

 
80%
Hra - Messy Factory
Video se načítá

Cílem této logické hry je odebrat z hrací plochy všechny dřevěné krabice. Krabice v sobě ukrývají rozličné obrázky, ke kterým musíte najít stejný pár a tím je odebrat z hrací plochy. Zpočátku budete spíše tipovat, ale následně je důležitá dobrá paměť, která vám pomůže určit polohu již viděných obrázků.

 
80%
Hra - Simple Recipes Cooking
Video se načítá

Vaření může být i zábava. Vyzkoušejte si uvažit několik chutných receptů. Na každé vaření ale potřebujete určité suroviny, ze kterých budete pokrmy připravovat. Proto si nejdříve přečtěte recept, vyheldejte suroviny, které jsou rozmístěné po kuchyni, nasypte je do mixéru a vše smíchejte. Poté poznáte, jetsli jste si recept správně zapamatovali. Během časového limitu se snažte připravit co nejvíc receptů.

 
80%
Hra - Frenzy Kitchen
Video se načítá

Připravujte různá jídla. Musíte být klidní, protože budete pod tlakem. Používejte svoje rychlé reflexy a paměťové schopnosti, pokud chcete doručit správné objednávky v dobrém časovém limitu. Pomozte Goofymu jeho kuchyni. Na hru budete mít stanovený časový limit, na nějž si musíte dát dobrý pozor, jinak prohrajete.

 
80%
Hra - Brain Spa 6
Video se načítá

S herní sérií Brain Spa jistě máte jen ty nejlepší zkušenosti a můžete si zahrát již šesté pokračování. Poslouchejte orchestr a snažte se zapamatovat sekvenci, kterou hraje. Poté se pokuste zapamatovanou sekvenci přehrát. Abyste získali více bodů na svůj účet, zmáčkněte Presto a orchestr začne hrát rychleji.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)