Letecké

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

88%
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá

Zahrajte si postřehové hru společně s drakem Spyrem. Společně se budete vyhýbat nástrahám a sbírat diamanty. Diamanty jsou rozčleněny podle barvy, některé vám přidají na rychlosti jiné vás zpomalí. Příjemnou zábavu.

 
84%
Hra - Hanna in a Choppa 2
Video se načítá

Zahrajte si skvělý druhý díl hry Hanna in a choppa. V druhém díle si budete moci vyzkoušet mnohem více létajících prostředků, mezi které patří raketa, balón nebo mimozemská loď. S tím přichází i mnohem víc misí.

 
82%
Hra - Help Me Fly
Video se načítá

V logické hře Help Me Fly budete mít za úkol vytvořit spojení mezi baterkou a letadlem. Aby se vám to podařilo, je potřeba na hrací plochu vhodně umístit různé herní prvky, které povedou energii od baterky až k letadlu. Dokážete zdolat všech 60 levelů?

 
80%
Hra - Airport Rush Hour
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které se budete starat o letecký provoz. Budete mít na starosti celé letiště a jeho personál. V každém kole navíc budete muset plnit různé úkoly pro splnění daného levelu. Každé letadlo, které přiletí musíte navést k terminálu. Tam jej vyčistíte a naplníte cestujícími nebo jej budete muset prvně dopravit na preventivní prohlídku. Dávejte si pozor, aby se nestřetla dvě letadla, jinak budete muset povolat záchranný tým. Za získané peníze můžete stavět nové budovy na letišti.

 
79%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá

Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.

 
79%
Hra - Astroflyer
Video se načítá

Otestujte si svůj postřeh a reakce na této postřehové hře Astroflyer. Máte k dispozici stíhačku, která je velmi rychlá a obratná. Doleťte, co nejdále to půjde, vyhněte se pokud možno všem možným objektům a snažte se vysbírat po cestě hvězdičky. Zvládnete nahrát to nejlepší skóre?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Fly Santa Christmas
Video se načítá

Doleťte co nejdál se Santovým letadlem a samozřejmě nasbírejte co nejvíce mincí, které utratíte v obchodě za vylepšení. Pokud se vyhnete překážkám ve vzduchu, věříme, že doletíte opravdu daleko.

 
78%
Hra - Scooby-Doo! Fast & Fury
Video se načítá

Pomozte Scoobymu nebo Shagya zvítězit nad tím druhým. vaším úkolem je řídit letadlo a shromažďovat všechny předměty, co potřebujete. Podaří se vám vyhrát?

 
78%
Hra - Unending Flight
Video se načítá

V této hře si můžete letadlo navrhnout, ale také s ním létat. Vaše úloha spočívá v tom, že se musíte společně s letadlem uhýbat překážkám. Podaří se vám vyhrát?

 
78%
Hra - Hanna in a Choppa
Video se načítá

Máte dobré nervy? Tak co si zalítat ve vrtulníku? V této zábavné hře budete mít za úkol plnit se svým vrtulníkem různé úkoly. Úkoly plníte v každém levelu a patří mezi ně přeprava objektů, úhybné manévry nebo překonávání překážek. Dávejte si však pozor, ať svůj stroj moc nepoškodíte!

 
78%
Hra - Captain Nutty
Video se načítá

Ve hře Captain Nutty bude vaším úkolem pomoci létajícího veverce zdolat dráhu plnou různých překážek a nástrah. Po každém úspěšně zdolaném kole si budete moci kupovat různé vylepšení za nasbírané peníze.

 
77%
Hra - Air Traffic Chief
Video se načítá

Zahrajte se na letového dispečera a nasměrujte všechny lety na přistávací dráhu. Zpočátku se vám hra bude zdát jednoduchá ovšem časem zjistíte, že její náročnost se zvyšuje.

 
75%
Hra - Transcopter
Video se načítá

Hlavním úkolem hry Transcopter je přepravení nákladu. Předem víte nejmenší počet kuliček, které musejí být dovezeny do cíle. Pokud dovezete méně, pak letíte znovu. Za nasbírané mince si v obchodě kupte například vylepšení motoru nebo vrtule.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)