Parkování

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Tractor Parking
Video se načítá

Myslíte si, že zvládnete zaparkovat takové monstrum jako je traktor? Ano? Tak to jste na správném místě! Čeká vás spousta levelů, ve kterých musíte správně a včas zaparkovat traktor. Od druhého levelu budete táhnout vozíky plné sena a tady se začne lámat chleba. Není to taková sranda, hra vyžaduje přesnost a správný odhad. Tak co? Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
81%
Hra - Bombay Taxi 2
Video se načítá

V této hře se stanete řidičem Parkyou. Váš taxík brázdí ulice indického města Bombaj a vy se ho pokusíte řídit. Parkya je po dlouhém dni unavený a má před sebou parkování. Pomozte mu manévrovat mezi nesprávně zaparkovanými auty na vyhrazené místo. Nenabourejte ostatním auta. Hra má více než dvacet úrovní, dokážete je zvládnout všechny?

 
80%
Hra - Bombay Taxi
Video se načítá

A je tady hra na parkování - Bombay Taxi. Holky jsou obvykle známy tím, že neumějí dobře zaparkovat auto. Zkus to virtuálně v této parádní superhře a hned se uvidí, kde je pravda.

 
77%
Hra - Concert Parking
Video se načítá

Opravdu stylově návyková online hra na parkování. Tentokrát se chystáš na koncert, ale je těžké najít volné místo na parkování. Pospěš si, ať stihneš koncert.

 
77%
Hra - Violet Parking 2 Dinosaurs
Video se načítá

Parkování bylo zapotřebí i v době kamenné. Tedy alespoň se nás o tom snaží přesvědčit hra Violet Parking 2 Dinasaurs. Dostanete na starost vozidlo, které musíte za pomoci své klávesnice zaparkovat. Jakmile dokončíte parkování, stiskněte mezerník. Dívejte si dobrý pozor na civilisty, kteří se všude pohybují.

 
76%
Hra - Park My Truck
Video se načítá

Dokážete zaparkovat nákladní auto? Drťte vše, co vám přijde pod kola a dostaňte se na parkovací plochu. Nenechejte si auto rozbít, znamenalo by to konec vaší hry. Velké náklaďáky a stromy vás poškozují, zatímco osobní auta můžete přejet takřka bez poškození. Hra má několik úrovní, dokážete je projet všechny?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Bratz Car Parking
Video se načítá

Hlavní hrdinka z Bratz neumí dobře parkovat a proto potřebuje vaši pomoc. Dokážete ho zaparkovat bez poškození?

 
75%
Hra - Park my Boat
Video se načítá

Umíš zaparkovat auto? Je úplně jedno jestli to umíš nebo ne, protože ve hře Park My Boat nemáš za úkol zaparkovat obyčejné auto, ale opravdovou loď! Tato vzrušující hra ti odhalí, jak je složité zaparkovat loď v přístavu, kde stojí už tak plno jiných lodí, které tvou práci jen komplikují. Otestuj svou trpělivost, pečlivost a hlavně se dobře bav!

 
74%
Hra - Cute Cat Parking
Video se načítá

S parkováním kočky jistě nemáte zkušenosti. Jedná se pouze o hračku a musíte ji navádět na předem vybrané místo. Dokážete si poradit také s požadavkem, vyhnout se všem okolním předmětům?

 
74%
Hra - Pig Parking
Video se načítá

Dokážete dostat prase ke korytu? Zní to sice jednoduše, ale na cestě narazíte na mnoho překážek.

 
74%
Hra - 18 Wheeler Challenge
Video se načítá

Máte rádi silná auta? Pak tu pro vás máme jedno extrémně těžké vozidlo. Stanete se řidičem nákladního auta. Ale abyste mohli takové auto řídit, musíte si opatřit řidičský průkaz. A na řidičský průkaz musíte prokázat určité schopnosti. Dokončete každou lekci v kurzu a získejte vysoké skóre. Dokážete zvládnout monstrum s osmnácti koly?

 
74%
Hra - Carpark Challenge
Video se načítá

Myslíte si o sobě, že jste vynikající řidič? Zvládnete ovšem zaparkovat při ztížených podmínkách? Zkuste si to v téhle super hře, ve které se rozhodně nebudete nudit. Auto vidíte z ptačí perspektivy, takže korigovat a odhadnout finální pozici auta by pro Vás neměl být problém, ale učený z nebe nespadl. Hodně štěstí!

 
73%
Hra - Line Parking
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Line Parking je hra, ve které máte za úkol nakreslit cestu, po které auto pojede. Cestu se snažte kreslit přes bonusy, za které získáte body navíc. Nesmíte ani nikde narazit.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)