Lodě

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Princess Moana's Ship
Video se načítá

Princezna Moana potřebuje pomoci s výběrem klasického oblečení a se stavbou lodi, kterou potřebuje na přesun. Vyberte její reprezentativní oblečení, aby se na své lodi mohla převést.

 
83%
Hra - Black Devilfish
Video se načítá

Pirátům nastaly těžké časy, vláda pozatýkala většinu z nich a tím piráty odsoudila téměř k zániku. Až jednoho z nich napadlo pirátit ne nad, ale pod vodou. Staňte se kapitánem ponorky a brázděte všechna moře, loupežte a ničte všechny ostatní na moři zející mořské krysy. Pozdvihněte opět pirátskou slávu!

 
81%
Hra - Upstream Kayak
Video se načítá

Ráda by sis vyzkoušela na kajaku sjet divokou řeku, ale myslíš si, že je to příliš nebezpečné? Proto zde máš hru Upstream Kayak! Trasa je velmi nebezpečná a plná nástrah, ale když budeš trochu trénovat, jistě se ti povede dostat se do cíle.

 
79%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá

Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.

 
79%
Hra - Cool Raccoon Boating
Video se načítá

Mývalovi spadnul do divoké řeky košík s prádlem. Na záchranu svého prádla se rozhodnul skočit do připravené kanoe a prádlo zachránit. Máte před sebou dvacet úrovní, v nichž budete muset sbírat svoje prádlo. Dávejte si však dobrý pozor na říční kameny, které vám budou poškozovat loď. Máte omezený počet životů.

 
78%
Hra - Teen Ship Wash
Video se načítá

Nikola je mladá kapitánka, která si zakoupila lodičku. Je však v hrozném stavu a nedá se na ní jezdit. Vaším úkolem je ji opravit a vylepšit novými barvami.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Unlimited Rescue
Video se načítá

Záchranáři mají velmi nebezpečné a také náročné povolání. O tom se můžete přesvědčit i ve hře Unlimited Rescue. Musíte se na loďce dostat ke všem lidem, které povodeň odřízla od světa. Stojí na střechách domů, na malých ostrůvcích a podobně.

 
78%
Hra - Bathyscaphe
Video se načítá

Vyraž na dobrodružnou výpravu pod mořskou hladinu s pomocí batyskafu. Tvým úkolem bude vyzvednout všechny potopené lodě ze dna oceánu na povrch, aby byla úspěšně dokončena úroveň. Pokus se zamířit přesně, aby lodička nedošla k úhoně. Životnost lodi není nekonečná, stejně jako počet nábojů tvé ponorky.

 
77%
Hra - Super Mario Boat
Video se načítá

Super Mario je oblíbená postavička ve světě her. Jenže tady se objevuje v trošku netradičním prostředí vodní plochy. Mario jede na lodičce. Ve vodě jej čeká spoustu nástrah v podobě zákeřných piraní nebo nebezpečných ptáků. Těm všem se musí vyhnout. Během plavby musí být ještě schopen posbírat zlaté mince.

 
75%
Hra - Park my Boat
Video se načítá

Umíš zaparkovat auto? Je úplně jedno jestli to umíš nebo ne, protože ve hře Park My Boat nemáš za úkol zaparkovat obyčejné auto, ale opravdovou loď! Tato vzrušující hra ti odhalí, jak je složité zaparkovat loď v přístavu, kde stojí už tak plno jiných lodí, které tvou práci jen komplikují. Otestuj svou trpělivost, pečlivost a hlavně se dobře bav!

 
74%
Hra - The Islands of Freedom
Video se načítá

Skvělá strategie odehrávající se na moři Vás vtáhne do bitvy. Ve hře The Islands of Freedom musíte obsazovat ostrovy a dbát na to, abyste nepřišli o svoje. Mnohdy se bitvy o souostroví táhne poměrně dlouho. Vždy to záleží na zvolené taktice, která rozhoduje. Ostrovy je možné i vylepšovat.

 
73%
Hra - SteppenWolf - 1
Video se načítá

Pokud máte dobrodružnou povahu, pak je hra Steppenwolf: The X-Creatures Project přesně vhodná pro vás. V prvním ze série dílů si budete muset poradit s celou řadou interaktivních úkolů. Abyste uspěli, musíte bedlivě sledovat své okolí a využít veškeré dostupné předměty a nápovědy. Pokuste se zvítězit!

 
72%
Hra - Valentine Couple Kissing
Video se načítá

Blíží se Valentýn, svátek všech zamilovaných. Láska visí ve vzduchu a vy se budete muset postarat o jednu dvojici - Johna a Jenny. John a Jenny se vydali na romantickou dovolenou. Chtěli by si užít dovolenou jen sami pro sebe. Snažte se dát si pusu, ale dávejte pozor, aby vás při polibku nikdo nevyrušoval.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)