Škola

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

89%
Hra - First Day At School
Video se načítá

První den ve škole je pro všechny velmi náročný. Všichni jsou plni očekávání, jaké to tam bude, co se bude dít. Jenže někdy Vás ve škole může čekat mnoho zajímavých událostí. Vydejte se do školy s jedním klukem, který bude ve škole zažívat různé situace, s kterýma bude potřebovat pomoct. Budete zachraňovat lidi, pomáhat jim hledat předměty. Dostaňte se s klukem co nejrychlej na toaletu. Jenže cesta bude plná nástrah.

 
85%
Hra - The Scale of the Universe 2
Video se načítá

Jak velké je naše planeta ve srovnání s okolním vesmíre? Jak velký je člověk na planetě? Jak malé jsou protony a další částice? Pokud to nevíš, pak použij tuto srovnávací aplikaci, která ti pomůže získat přehled.

 
85%
Hra - Monster High školní třída
Video se načítá

Máte rádi postavičky ze seriálu Monster High? Pokud ano, určitě si zahrajte tuto hru, ve které bude vaším úkolem zařídit studentům jejich vlastní učebnu. Už máte nápad, jak ji proměníte?

 
83%
Hra - Hannah Montana Fun Makeover
Video se načítá

Hannah Montana v současné době patří mezi nejobletovanější celebrity, a proto musí pečlivě dbát o svůj zevnějšek, jelikož nechce, aby o ní novináři psali špatné věci. Ale Hannah samozřejmě nemá času na rozdávání, zvlášť, když musí také chodit do školy. Vezmi si na starost její úpravu ve školní lavici, ale dávej pozor, ať jí nezpozoruje vyučující.

 
81%
Hra - Highschool Sweethearts
Video se načítá

Hru High School Sweethearts si můžeš vyzkoušet na tři úrovně obtížnosti - Easy (jednoduchá), Normal, Hard (těžká). Tvým úkolem bude nechat se políbit dvojici hlavních hrdinů hry, čímž se začne naplňovat ukazatel. Dávej si ale dobrý pozor na to, kdo se nachází v okolí, protože tě nikdo nesmí spatřit, jinak přijdeš o jeden život.

 
80%
Hra - Detention Makeout Session
Video se načítá

Pěkná a uličnická líbací hra pro dívky. Ve škole jsi tak trochu zlobila a musíš zůstat po škole. Ani tam však nedáš pokoj a jediné, co tě zajímá, je líbání se se spolužákem.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - School Make Out
Video se načítá

V této hře je vaším cílem nerozejít se se svým klukem. Během vyučování musíte sbírat různé vyskakující bonusy, aby se vaše dvojice nerozešla (pusy, čas, neviditelnost). Když se učitelka a spolužáci nedívají, tak se můžete muchlovat, což v této hře snižuje nebezpečí rozchodu. Každá další úroveň je náročnější.

 
77%
Hra - Flags and Countries
Video se načítá

Pokud Vám zeměpis nikdy moc nešel nebo jste naopak velkými fanoušky států a jejich vlajek, zahrejte si tuto naučnou hru. Nemusíte se nutn učit všechny vlajky světa. Vyberte si světadíl, který Vás zajímá, nebo který si chcete procvičit a hledejte vlajky k názvům států. Je to jednoduché. zahrajete si hru a zároveň se i něco naučíte.

 
76%
Hra - Naughty Classroom
Video se načítá

Partička nezbedných studentů je to nejhorší, co může mladou paní učitelku potkat. Ona je mladá a neumí si ještě pořádně s takovýma lumpama poradit. Ti ji dělají samé naschvály. Vymýšlejte s nimi naschvály, které se paní učitelce rozhodně nebude líbit. Čím horší šprým to bude, tím víc bodů dostanete. Proto se snažte, abyste ji co nejvíce potrápili.

 
75%
Hra - Líbání ve škole
Video se načítá

Ve škole bysme se měli především učit a dávat pozor. Tento zamilovaný pár má ale jiný názor. Chtějí se líbat zrovna při hodině. Myslíš, že jim dokážeš pomoci, aby si jejich polibků nikdo nevšiml?

 
74%
Hra - Design Classroom
Video se načítá

Tak schválně, kolik Vás má rádo školu? No asi nikdo ji moc v lásce nemá, ale co se dá dělat, do školy se prost musí. Ale jedna varianta zpříjemnění by tu byla. Zkuste si v této dekoračce vytvořit příjemné prostředí školní třídy přesně podle Vaší fantazie tak, aby se Vám v ní dobře přemýšlelo i učilo. Najdete zde spoustu moderního vybavení typického pro školní prostředí.

 
73%
Hra - Trendy Couple
Video se načítá

Jana a Tomáš jsou nejvíce stylový pár na škole a všichni je mají rádi. Vyberte jim vhodnou uniformu pro oba dva! Nakonec také budete moct vybrat, kde budou trávit společnou přestávku. Bude to dvůr, chodba nebo třída?

 
72%
Hra - Chic School Girl
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem upravit jednu ze tří studentek. Napřed začněte výběrem postavy a pokračujte účesem a strojením.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)