Pucca

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

92%
Hra - Pucca Funny Love
Video se načítá

Tato flashová hra patří mezi ty nejjednodušší. Nemusíte nad ničím přemýšlet a dokonce nemusíte umět ani japonsky nebo čínsky, i když to na první pohled nemusí být znát. Jednoduše klikněte na jednoho z šesti diváků před pódiem a těšte se na to, co bude následovat. Zjistíte, že existuje mnoho způsobů, jak čapnout partnera a políbit ho...

 
85%
Hra - Boonshindaijun
Video se načítá

Boonshindaijun je imitací japonské deskové hry. Na začátku hry máte dva panáčky v rozích herního pole, stejně jako váš soupeř. Vaším cílem je přetlačit svého soupeře a zkonvertovat všechny jeho postavičky na svou stranu. Po kliknutí na vlastní postavičku se vám zobrazí všechna místa, kam ji můžete posunout.

 
79%
Hra - Funny Love Puzzle
Video se načítá

V této hře budete skládat puzzle! Na začátku si musíte vybrat z několika obrázků, které budete chtít skládat. Jenže to nebude tak snadné, protože budete omezeni časovým limitem!

 
79%
Hra - Pucca Pursuit
Video se načítá

Nasbírej co nejvíce bodíků s Puccou! Posbírej symboly, které Pucca potká na cestě, jako pucca srdíčka, žlutá srdíčka, která tě ozdraví a bonusové životy. Ale dalším se zdaleka vyhni. Každý takový jako výbušné miny, kat nebo balvany tě zpomalí a ty budeš zase o něco slabší. Pomoz Pucce být co nejlepší!

 
78%
Hra - Sew Pucca
Video se načítá

Naučte se vyšívat. Jehlu ani nit ve hře Sew Pucca nepotřebujete. Pohodlně ovládáte vše myší a děláte křížky pohodlně tam, kde potřebujete. Na výběr máte množství předloh a velké množství barevných bavlnek. Jestliže se vám nepodaří umístit křížky správně, nemusíte párat, jednoduše vymažte a pokračujte dál.

 
77%
Hra - Pucca Jumping Rope
Video se načítá

Oblíbená kreslená postavička Pucca si chce zasportovat. Jako nejvhodnější pro začátek zvolila přeskakování přes švihadlo. Pomůžeš jí, aby si splnila svoje předem stanovené cíle? Na každou úroveň máš určený časový limit, během něhož musíš úspěšně absolvovat zadaný počet přeskoků. Stačí jedna chybička a končíš.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
73%
Hra - Cubic Shoot
Video se načítá

Nejrůznější logické hry postavené na principu "spoj tři stejné symboly" jsou v poslední době velmi oblíbené. Stejně jako minihra Cubic Shoot, ve které hraje hlavní roli malá zubatá Japonka a spousta srdíček.

 
72%
Hra - Garus Getaway
Video se načítá

Pomoz malému chlapci Garu dostat se co nejdále od bláznivě zamilované dívenky, která se jmenuje Pucca! Malý ninja Garu se snaží cvičit, aby se stal nejlepším bojovníkem ninja v celé zemi, ale stále jej někdo pronásleduje a ruší v tréninku! Je to malá Pucca! A ty před ní musíš utéct! Vyhýbej se vzdušným srdíčkům, které oslabují tvou sílu a dostaň se co nejdéle od bláznivé dívenky! Získej výborné skóre a dobře se bav!

 
72%
Hra - Pucca Lejows
Video se načítá

Animovaná japonská postavička Pucca se představuje v další počítačové hře. Tentokrát si zahrajte s řadami. Musíte odstranit shodné postavičky tím, že k sobě budete přiřazovat tři a více stejných příšerek. Dokážete si poradit se všemi? Za každé úspěšné odstranění se vám počítají body. Kolik bodů získáte?

 
59%
Hra - Pucca Runaway
Video se načítá

Pucca je velice oblíbená postavička, kterou vymysleli v Asii. Pojďte jí v této hře pomoci při jejím útěku. V patách vám jsou nejrůznější nepřátelé, kteří se vás snaží chytit. Utíkejte a přitom se zbavujte soupeřů. Na každého platí jiná zbraň, máte k dispozici šurikeny, kuřata a nunčaky. Utečete všem?

 
58%
Hra - Puccalove
Video se načítá

Zamilovaná online hra pro děvčata. Určitě znáě korejskou pohádkovou postavičku a panenku Pucca. Mrkni na její dobrodružství v této minihře.

 
55%
Hra - Pucca omalovánka
Video se načítá

Oblíbená postavička asijského původu Pucca se nám vyprala a odbarvila. Dokážete nám pomoct? Potřebovali bychom ji znovu vybarvit. Už si ale nepamatujeme, jak původně vypadala, proto necháme volbu barev jen na vás! Vlevo si vyberte barvičku a malujte. Fantazii se meze nekladou a Pucca může mít několik barev.

 
50%
Hra - Pucca 2
Video se načítá

Z jiných oblíkaček jsou všichni zvyklí na krásné modelky. Ale tady nastává trošku změna, což může být velmi zajímavé. Znáte malou, zamilovanou postavičku jménem Pucca? Tak právě ona je hlavní hrdinkou této oblíkačky. Změňte ji barvičky tričky, k tomu slaďte čelenku a gumičky. Nebo zkuste vybrat netradiční kombinace barev podle Vaší fantazi.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)