Arkanoid

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

86%
Hra - Sponge Bob  Squarepants
Video se načítá

Sponge Bob a jeho další suprová hra, při které se nebudete nikdy nudit. Je to téměř kladická hra, která je stylizovaná do podoby našeho oblíbeného hrdiny. Hrdina má na hlavě slimáčka, kterého vystřelíte. Poté pomocí šipek pohybujete s panáčkem a od jeho hlavy se bude slimáček odrážet a srážet desky. Ze sestřelených desek padají různé bonusy nebo naopak znepříjemnění hry. Všechny desky musíte odstranit.

 
82%
Hra - Brick Revolution
Video se načítá

Jedna z prima arkád na tomto webu, která vám pomůže procvičit postřeh a rychlost reakce. Plošinku v dolní části obrazovky ovládáte pohybem myši tak, abyste odráželi kuličku, která bude vylétávat vzhůru, ničit barevné bloky a poté zase padat dolů. Z rozbitých bloků budou vypadávat nejrůznější bonusy, které vám při hraní pomůžou, ale také bubliny, které vám hru znesnadní. Klikem myši jednat vyhodíte míček do vzduchu, a jednak můžete na bloky střílet, pokud chytíte správný doplněk. Aby nebyla hra příliš jednoduchá, máte na odehrání každého levelu ještě daný čas, který neúprosně běží.

 
81%
Hra - Anoix
Video se načítá

V tomto netradičním arkanoidu se budete pohybovat ve 3D. Cílem je odrážet míček od plošiny tak dlouho, dokud nedojde ke zničení všech bloků. Míček může být vystřelen i vysoko do vzduchu.

 
81%
Hra - Cloud Breakout
Video se načítá

Staňte se obláčkem ve hře Cloud Breakout. Jste ve výcviku a vaším úkolem bude zlikvidovat všechny nepřátelské obláčky, ale musíte si dávat pozor na blesky. Sbírejte padající bubliny a získáte bonusy. Na začátku hry si můžete zvolit ze dvou úrovní obtížnosti - Easy (jednoduchá) a Hard (těžká). Máte tři životy.

 
80%
Hra - Breakit 4
Video se načítá

Tento arkanoid si určitě užijete. Čeká na vás spousta levelů, u kterých se i zapotíte. Každý level zničte veškeré cihličky v poli. Budete mít samozřejmě i pár výhod jako třeba, ohnivý balónek, laser nebo tři balónky. Dávejte si pozor na odrážecí plochu, naklání se a mění to směr letu. Kdo z vás bude mít NEJ skóre?

 
80%
Hra - Turtle Break
Video se načítá

Vydejte se na báječné dobrodružství s malou želvičkou. Můžete si vybrat dva hení módy - Challenge a Mission. V obou módech dostanete úkoly, které musíte splnit. Hra má několik úrovní. Dokážete splnit všechny? Vaším cílem bude sestřelovat kousíčky zdi. Čas od času vyletí ze zdi bonus, kterým si můžete pomoct, ale i uškodit.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Maya Ball
Video se načítá

Hra Maya Ball je vynikající na zlepšení postřehu. Dostanete okřídlenou kuličku, ze které budete odrážet černou kouli. Snažte se rozbít trosky starého Mayského chrámu, které máte nad sebou. Získávejte bonusy, které vám pomohou ve vašem snažení. Máte pět životů, pokud je vyčerpáte, hra se ukončí. Sbírejte peníze!

 
78%
Hra - Cool Ball
Video se načítá

Soustřeďte se posbírejte všechny kusy padajícího ovoce, které navyšuje skóre. Mimo je třeba odrážet míček tak, aby zničil všechny bloky umístěné nad plošinou.

 
78%
Hra - Twistanoid
Video se načítá

Velmi zajímavý arkanoid, který se odehrává v 3D prostoru procvičí Vaši představivost i bystrost. Odrážejte malou kuličku tak, aby zničila všechny bloky, které se nacházejí na hracím poli. Myslíte, že si poradíte?

 
78%
Hra - Lederoid
Video se načítá

Zničte veškeré cihličky, ale dávejte pozor, ne všechny se dají zničit. Také budete získávat bonusy, které vám pomohou nebo i přitíží. Zvládnete vyhrát tuto hru?

 
78%
Hra - Captain Steel Bounce
Video se načítá

V této klasické hře si zahrajete na piráta, který ovládá oblasti tím, že vystřílí kuličkou všechny cihličky. Pro odemknutí dalších a složitějších destinací budete muset dosáhnout určitého počtu bodů. Snažte se, ať jsou na Vás ostatní piráti pyšní a závidí Vám úspěch v dobývání. Oblasti jsou totiž náročnější než to vypadá.

 
76%
Hra - PANIC Ultimate Brickbreaker
Video se načítá

Luxusní chytlavá online hra na téma Arkanoid. Zahraj si hru v několika verzích a pokus se zničit všechny cihličky na hrací ploše. Je to zkrátka klasická arkáda, která zabaví na pěkně dlouho.

 
75%
Hra - HeartBeat
Video se načítá

Pokuste se co nejrychleji sestřelit všechny bloky, které se nacházejí mezi dvěma polovinami srdce. Pokud uvidíte padat vylepšení seberte jej, protože výrazně ulehčují hru. Někdy to chce i trochu trpělivosti.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)