Tvé oblíbené hry
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

80%
Hra - Music Line V1

Super postřehovka, ve které budete vaším úkolem udržovat modrou čáru zároveň s vytvářející se cestou. Snažte se urazit co největší vzdálenost a posbírat co nejvíce drahokamů.

 
81%
Hra - Underwater Make Up Salon
Video se načítá

Pod vodou je možné najít také kosmetický salón. Starat se budete o překrásné mořské panny, které potřebují také make up. Vybírat můžete z široké nabídky rtěnek, tvářenek nebo očních stínů.

 
82%
Hra - Sery Shopping Day Dress Up
Video se načítá

Sery má nakupovací horečku. Nakoupila mnoho krabic, ale neví, co se za kousky schovává uvnitř. Vždy můžete otevřít jednu ze tří krabic a vybrat si kousek, který se vám líbí nejvíce.

 
82%
Hra - Goldie Princess Toddler Feed
Video se načítá

I princezna zlatovláska má dítě. Vaším úkolem je malou holčičku nakrmit. Nebudete to mít však jednoduché, protože malá zlatovláska se nenechá nakrmit jen tak snadno. Musíte kontrolovat, jestli si nechce hrát s kačenkou nebo jestli nepotřebuje napít či polibek od mamky.

 
82%
Hra - Fashion Princesses and Balloon Festival
Video se načítá

Ve městě začíná festival létacích balónů a dvě krásné kámošky tam nesmí chybět! Pro každou musíte vybrat ten nejlepší outfit, účes a doplňky.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video se načítá

I maminky potřebují občas péči. Jedné takové se budete věnovat v této hře. Nejprve ji vezmete na manikůru. Jakmile budete mít hotovo, je potřeba navštívit kadeřníka. Nakonec navštívíte kosmetický salón a dopřejete péči i obličeji.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Cat and Ghosts
Video se načítá

Pomůžete slečně dopřát klidný spánek? Každou noc ji ruší více a více duchů, které musíte zahnat pomocí kočky, která je opravdu mrštná.

 
80%
Hra - First Day of School
Video se načítá

Dvě sestry mají před sebou první den ve škole. Starší vypadá, že jde na střední školu a mladší, že jde do první třídy. Obě slečny musíte vhodně obléci a přidat i vhodné doplňky.

 
81%
Hra - 2 Dates With Fashion Princess
Video se načítá

Slečna má opravdu napilno, protože má hned dvě rande! Na obě rande ji musíte také připravit. Musíte vybrat vhodné šaty a doplňky. Na každé rande potřebuje jiný outfit.

 
80%
Hra - Princesses College Day
Video se načítá

Tři slečny jdou do školy a potřebují pěkné oblečení. Každé z nich musíte vybrat nějaký pěkný kousek, buď šaty nebo tričko a rifle. Také můžete přidat nějaký vhodný doplněk.

 
80%
Hra - Baby Room Designer
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol vytvořit ty nejhezčí dekorace pro dětský pokoj. Také dekorace si totiž objednala jedna mladá rodina.

 
82%
Hra - Girls Photoshopping Dressup
Video se načítá

Vaším úkolem je nakoupit oblečení a kombinovat tak, abyste při focení plnily všechny úkoly. Za splněné úkoly dostáváte pak peníze. Za ty můžete nakoupit další oblečení a doplňky.

 
82%
Hra - Princess Carpool Karaoke
Video se načítá

Karaoke v autě je určitě zábava! Tentokrát je na řadě jedna z vybraných slečen. Nejprve ji musíte obléknout a následně i řidiče. Také vyberete vtipné dekorace pro auto. Nakonec zbývá vybrat nějakou známou písničku a začít zpívat.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)