Tvé oblíbené hry
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 68
Video se načítá

Musíte pomoci smutné opičce znovu zapojit starého robota. Budete k tomu potřebovat startovací páčku. Tu musíte najít tak, že pro vandráka seženete všechny šroubky. Také musíte vyřešit hádanku s potrubím.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 67
Video se načítá

Pomůžete malé opičce najít zlatý poklad? Musíte však předtím najít jablka na koláč pro malého tlouštíka.

 
82%
Hra - Jessie's Hospital Recovery
Video se načítá

Jessie se rozhodla, že si natře dům novou barvou. Bohužel během práce spadla a zranila se. V nemocnici ji musíte ošetřit rány, které utrpěla pádem mezi keře. Také musíte zasádrovat několik zlomenin.

 
82%
Hra - Masquerade Ball Fashion Fun
Video se načítá

Vyberte si jednu ze tří princezen a připravte ji na bál. Nejdříve musíte vybrat nějaké drobné dekorace a následně vyberete pro jednu princeznu vhodné šaty a doplňky.

 
83%
Hra - Crystal's Sweets Shop
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete prodávat zákusky ve svém obchodě. Ze začátku však regály zejí prázdnotou. Nejdříve si musíte vytočit ingredience v automatu, ze kterých následně získáte zákusek.

 
81%
Hra - Princesses Statement Hills Obsession

V obchodě s botami na podpatku nastal velký výprodej. Ten přitáhl naše tři kamarádky, které jsou botami na jehlách přímo posedlé. Pomůžete jim vybrat ty nejlepší kombinace bot a doplňků?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Ellie Vaccines Injection
Video se načítá

Ellie čeká velmi nepříjemný zážitek. Musí do nemocnice na očkování. V nemocnici ji musíte vyšetřit a píchnout injekci. Následně ji musíte ošetřit ránu.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 66
Video se načítá

Další super díl, ve kterém musíte pomoci malé opičce. Vaším úkolem bude najít robota, který je pokažený a zprovoznit jej. K tomu však budete muset najít jeho hlavu. Aby se vám to podařilo, musíte vyřešit několik hádanek.

 
84%
Hra - Princesses Homecoming Party
Video se načítá

Máme tu 3 princezny, které potřebují pomoc s výběrem vhodných šatů na oslavu. Každá princezna má k dispozici několik druhů šatů a doplňků.

 
82%
Hra - Disney Style Vlog: Party Prep
Video se načítá

Opět tu máme dvě kámošky, co potřebují vaši pomoc. Nejdříve potřebují ten správný make up. Následně jim budete moci vybrat vhodné šaty a doplňky.

 
82%
Hra - Barbara Fashion Hair Saloon
Video se načítá

Tentokrát přivítáme v kadeřnickém salónu Barbaru. Vlasy ji můžete zkrátit či prodloužit. Můžete je vyžehlit nebo udělat vlny. Samozřejmostí je i mnoho druhů barev.

 
81%
Hra - Anna's Birthday in Hawaii
Video se načítá

Anna slaví narozeniny a její přátele ji dali jako dárek lístky na cestu na Havaj. Vaším úkolem bude vyzdobit pláž k narozeninové párty.

 
80%
Hra - Dove Shopping day Dolly dress up
Video se načítá

K dispozici budete mít vždy 3 dárkové krabice. Jakmile si jednu vyberete, rozbalíte si několik kousků oblečení, které si můžete vybrat.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)