Tvé oblíbené hry
82%
Hra - Princess Carpool Karaoke
Video se načítá

Karaoke v autě je určitě zábava! Tentokrát je na řadě jedna z vybraných slečen. Nejprve ji musíte obléknout a následně i řidiče. Také vyberete vtipné dekorace pro auto. Nakonec zbývá vybrat nějakou známou písničku a začít zpívat.

 
82%
Hra - Cinderella's Back To School Collection
Video se načítá

Opět tu máme tři slečny, které se chystají do školy. Bohužel však neví, co si mají vzít na sebe. Šatník však mají naprosto přeplněný luxusními kousky. Vybrat můžete šaty, topy, sukně, kalhoty nebo trička. Také můžete přidat nějaký pěkný doplněk.

 
81%
Hra - Couples Midnight Fun
Video se načítá

Dva páry si užívají večer u ohně. Dvě slečny však potřebují vaši pomoc při výběru toho nejlepšího outfitu. K dispozici budete mít různé šaty, trička nebo kalhoty. Také budete moci vybrat vhodné doplňky.

 
81%
Hra - Cinderella in Modernland
Video se načítá

Popelka se ocitla v moderním světě a hodlá si to náramně užít. Nejprve navštívíte kosmetický salón, kde popelce vyčistíte obličej a nanesete masku. Pak popelku oblečete do nějakého moderního outfitu.

 
81%
Hra - Dotted Girl Vaccines Injection
Video se načítá

Slečna, podle škrabošky nějaká super hrdinka, musela přijít k doktorovi na pravidelné očkování. Nejdříve si ji však musíte poslechnout a změřit teplotu. Pak můžete slečnu naočkovat. Líbit se jí to ovšem nebude.

 
82%
Hra - Frozen Bunk Bed
Video se načítá

Pomozte ségrám z Frozen vybrat jejich novou dvojitou postel. Jakmile ji vyberete, musíte jim pomoci ji i sestavit. Také můžete pro postel vybrat vhodnou dekoraci. Jakmile budete mít hotovou postel, můžete vybrat pyžamo pro sestry.

 
81%
Hra - Jessie's Pet Shop
Video se načítá

Jessie má vlastní obchůdek, kde prodává domácí mazlíčky. Nejdříve je však musíte vyrobit. Za peníze si nakupujete v automatu balíčky, ve kterých jsou jednotlivé části nějakého mazlíčka, jakmile jej budete mít všechny, můžete jej začít prodávat v obchodě.

 
81%
Hra - Blonde Princess Fall Trends
Video se načítá

Podzim se blíží a s ním i nové módní trendy. Pomůžete sympatické blondýnce s výběrem vhodného líčení a následně i výběrem oblečení a doplňků?

 
80%
Hra - Celebrity Tailor Shops
Video se načítá

Pomůžete mladé švadleně připravit šaty na několik akcí? Ušít tak budete muset šaty na svatbu nebo na ples.

 
81%
Hra - Candy Match Saga
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem spojovat stejné sladkosti. Vždy musíte spojit minimálně tři stejné sladkosti.

 
80%
Hra - Back to School Fashion Trends
Video se načítá

3 slečny se chystají do školy a potřebují pomoci s výběrem oblečení. Vybrat můžete i tvar účesu vhodné doplňky k oblečení.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 65
Video se načítá

Opička musí pomoci chlapíkovi najít veškeré potřebné vybavení, aby mohl odjet na oslovi. Musíte tedy najít deku, postroj a sombréro. Také potřebuje několik zlatých mincí.

 
80%
Hra - Mastermind
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem naskládat barevné kuličky do prázdných řádků. Cílem hry je zaplnit místa v řádku tak, aby barevné kuličky byly na správném místě. To, že je kulička na správném místě se dozvíte tak, že se vedle objeví černý puntík. Nepoznáte však, která barva je na správném místě. Obtížnost hry se neustále zvyšuje.

 
81%
Hra - Homemade Ice Cream Cooking
Video se načítá

Vytvořte si vlastní domácí zmrzlinu! Nejdříve si vytvoříte vlastní zmrzlinu, celkem tři druhy. Následně si připravíte tři různé kornoutky.

 
80%
Hra - Solitaire HD
Video se načítá

Vaším úkolem je skládat na sebe karty podle hodnoty a barvy. Barvu však musíte na přeskáčku, tedy červená na černou. Do horních chlívků pak skládáte esa a na ně karty podle nejnižší hodnoty a stejné barvy.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)