Tvé oblíbené hry
82%
Hra - Princess Tower Escape
Video se načítá

Pomůžete zavřené princezně utéci z věže? Nejdříve se musíte dostat z vrchního patra. Následně musíte najít kombinaci k sejfu a utéci úplně.

 
82%
Hra - Doodle God: Rocket Scientist
Video se načítá

Máme tu další parádní Doodle God pařbu! Tentokrát se podíváme do světa moderní techniky a vynálezů. Z několika přírodních elementů tak budete muset vytvořit moderní technologie. Můžete hrát také výzvy a kvízy.

 
80%
Hra - Fashion Battle
Video se načítá

V této hře máme dvě slečny, které budou soupeřit o nejlepší outfit. U každé z nich můžete vybrat libovolný makeup. Hlavní jsou však šaty a doplňky.

 
80%
Hra - Natalie and Olivia's Instagram Adventure
Video se načítá

Máme tu dvě krásné slečny, co potřebují nové fotky na svůj instáč. Pomůžete jim vybrat to nejlepší oblečení a doplňky?

 
81%
Hra - Taylor's Pop Star Closet
Video se načítá

Podívejte se, co má Taylor ve svém šatníku. Předtím však budete muset najít všechny ztracené předměty. Pak můžete pro Taylor vybrat nějaké pěkné šaty a doplňky.

 
81%
Hra - Mushy Mishy
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které budete spojovat vždy minimálně 3 stejné objekty. S objekty lze libovolné hýbat, ovšem nezastaví se, dokud nemají v cestě jiný objekt. Jakmile pohnete s jedním obrázkem, objeví se nový.

 
82%
Hra - Beauty Tailor for Beast
Video se načítá

Opět budete šít šaty. Tentokrát pro prince. Nejdříve si však musíte v krejčovství uklidit a najít všechny potřebné věci.

 
82%
Hra - Around The World: Japan Street Fashion
Video se načítá

Parádní hra, ve které se podíváte na módu v Japonsku. Ne na všechnu, ale několik šatů si vyzkoušet můžete. Také můžete přidat makeup a nějaké doplňky.

 
83%
Hra - Superhero Doll Real Makeover
Video se načítá

Krásná superhrdinka potřebuje rychle makeup! Pomůžete ji? Nejdříve ji musíte obličej vyčistit a nanést pleťovou masku. Pak můžete využít různé druhy makeupu.

 
83%
Hra - Star Rebel Hospital Recovery
Video se načítá

Rebelka z Hvězdných válek se snažila posprejovat imperiální loď. Mezitím však spadla a těžce se poranila. Vy ji musíte v nemocnici ošetřit všechny rány a zasádrovat zlomené kosti.

 
81%
Hra - Mermaid Princess Closet
Video se načítá

Nahlédněte do šatníku mořské panny. Nejdříve však budete muset najít chybějící věci. Následně můžete pro slečnu vybrat vhodné oblečení a doplňky.

 
82%
Hra - Ice Princess Nails Spa
Video se načítá

Pomozte princezně Anně, která přišla do vašeho salónu na manikůru. Nejprve se postaráte o ruce a následně o nehty. Na výběr budete mít různé druhy laků a doplňků.

 
81%
Hra - Blonde Princess Magic Tailor
Video se načítá

Pomůžete mladé švadleně s přípravou nádherných šatů pro princeznu? Nejdříve si však ve svém krejčovství musíte uklidit a najít potřebné vybavení.

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video se načítá

Připravte Sněhurku na královský ples, k tomu potřebuje perfektní nehty, které jí uděláte vy. Vyberte jí pěkné barvy a dekorace.

 
74%
Hra - Snow White Real Haircuts
Video se načítá

Sněhurka se vydala k Vám do kadeřnictví. Dokážete jí vytvořit originální účes, se kterým se bude líbit nejen trpaslíkům? Můžete zcela uvolnit fantazii a vytvořit moderní účes nebo také něco více usedlého.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)