Tvé oblíbené hry
83%
Hra - Exotic Princess Makeup
Video se načítá

Krásný ostrov je perfektní místo pro život, ale vysoká vlhkost může způsobit problémy s kůží. Pomozte princezně Vaianě zbavit se akné aplikací make-upu, její tvář musí být bezchybná! Poté můžete kombinovat různé oční stíny, rtěnky a bavit se barevnými maskami.

 
88%
Hra - Princess Homecoming
Video se načítá

Princezny z Disney College čeká po letech školní sraz. Už se nemohou dočkat, až se znovu setkají. Ariela, Aurora a Anna, každá dívka chce v tento důležitý den vypadat co nejlépe. Můžete jim pomoci? Vyberte si nejkrásnější oblečení pro každou princeznu!

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 94
Video se načítá

Opičky se dostali do maléru. Ve starověké vesnici se hráli a nyní se 10 z nich ztratilo. Najdi všechny opičky, Gašpar na ulici by ti mohl s tím pomoct!

 
80%
Hra - Barbie And Ken Pin My Outfit
Video se načítá

V této nové hře musíte pomoci Barbie a Kenovi vyzdobit jejich bundy pestrými špendlíky, patkami a knoflíky, aby byli ve škole co nejvíce in. Pak si můžete vybrat Barbie a vyzkoušet si nejnovější trendy. Zahrajte si hru Barbie And Ken Pin My Outfit a ujistěte se, že mají oblečení co nejvíce funky.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 93
Video se načítá

Tentokrát naše opičky potřebují pomoc ve starověké věži oprostred lesa. Vašimi hlavními úkoly je najít 10 ornamentů a meč pro bojovníka. Zachráníte všechny opičky?

 
87%
Hra - Princess Fashion Obsession
Video se načítá

Je čas na novou módní sezónu! Připojte se k Belle a Ariele v jejich stylovém dobrodružství. Naše dvě princezny jsou skutečně posedlé módou a nejnovějšími trendy. A nemohou se dočkat obnovení svého šatníku. Bavte se hráním této nové hry s názvem Princess Fashion Obsession!

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 92
Video se načítá

Monkey Go Happy Stage 92 je výborné pokračování logické adventury ve které je vaším dnešní úkolem rozluštit na prazvláštní planetě šifry a zachránit opičky.

 
78%
Hra - Ice Princess School Kiss
Video se načítá

Anna a Kristoff jsou velmi zamilovaní, a tak se často líbají. Ale ještě chodí do školy a tam to není právě vhodné chování. Musíte je sledovat a upozorňovat je, když se na ně učitel nebo student dívá. Buďte opatrní, učitel může kdykoliv přijít!

 
79%
Hra - Monkey go happy Stage 91
Video se načítá

Naše opičky se dostali do samotného pekla a jen ty je můžeš zachránit od démonů kteří je nepustí dokud nerozluštiš hlavolamy.

 
84%
Hra - Princess Dressing Room
Video se načítá

Chtěli jste někdy vidět, jak vypadá šatna princezny? V této hře k tomu máte perfektní příležitost. Jste totiž vyzváni, abyste vstoupili do šatny naší princezny a pomohli jí najít perfektní oblečení. Je těhotná a potřebuje vaši pomoc. Bavte se hraním nové hry Princess Dressing Room!

 
80%
Hra - Pizza Realife Cooking
Video se načítá

V této nové perfektní hře bude vaším úkolem upéct skvělou pizzu. Nejprve musíte vybrat, nakrájet a připravit všechny potřebné ingredience, poté udělat těsto, suroviny na něj umístit a nakonec to vše dát do trouby upéct dokud nebude pizza hotová. Užijte si pečení pizzy v nové hře Pizza Realife Cooking!

 
80%
Hra - Flower Boom
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře je ohňostrojem zničit všechny květiny, aby žádná nezůstala a postoupit tak do dalšího kola. Máte omezený počet kliknutí, tak přemýšlejte na kterou květinu kliknout na kterou naopak ne. Užijte si hraní nové perfektní hry Flower boom!

 
88%
Hra - Ice Princess Wedding Day
Video se načítá

Princezna Elsa řekla "Ano" jejímu milovanému princi a teď ji čeká velký a důležitý den - svatba! Pomozte Else vytvořit svatbu jejích snů. Vyberte jí účes, make-up a nejúžasnější šaty. Nakonec musíte vyzdobit svatební sál a zavolat hosty.

 
82%
Hra - Moana Baby Shower Care
Video se načítá

Bavte se hraním jedné z nejroztomilejších pečujících her vůbec. Pečujte o malou Moanu. Vezměte teplou lázeň a dejte ji do ní hračky, aby se nenudila. Pak ji musíte pořádně umýt, namazat dětským krémem a nakonec Moaně najít perfektní oblečení a účes!

 
83%
Hra - Princess X Titanic
Video se načítá

Oblečte šest vašich oblíbených Disney párů z pohádek, které se pak pokusí znovu vytvořit slavnou scénu Titanicu. Elsa a Jack, Anna a Kristoff, Bella a Zvíře, to jsou jen některé z nich, objevte ostatní tři sami. K dispozici máte elegantní šaty pro dívky a krásně smokingy pro kluky.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)