Tvé oblíbené hry
80%
Hra - Bobo's Trouble
Video se načítá

Bob byl kdysi dobře placený dělník na kontejnerové lodi. Když měl peníze, měl i pěknou ženu. Teď tolik nevydělává a jeho žena nemá peníze na zkrášlovací procedury. Pomozte mu vydělat potřebné peníze! Vaším úkolem je v každém kole dostat všechny bedny ze spodní plochy do vrchní. V každém kole máte omezený počet pokusů. Jakmile tento počet překročíte, již nedostanete všechny dostupné mince.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 37
Video se načítá

Již 37. díl smutných opiček je tady! V této hře bude vaším úkolem najít ztracenou helmici pro bezhlavého rytíře. Abyste se k ní dostali, budete muset najít tři kameny. Také budete muset najít hůl pro čarodějnici a rozluštit, co se skrývá pod tajemnou kombinací čísel.

 
81%
Hra - Princesses Housewives Contest
Video se načítá

Máme tu soutěž manželek! Soupeřit proti sobě budou tři krásné slečny, která z nich vyhraje? První úkol je pochytat co nejvíce jídla. Podle toho, jaký druh jídla pochytáte nejvíce, budou slečny umístěny. Následně na vás čeká úklid místnosti. S každou slečnou se jej musíte snažit uklidit co nejrychleji. Na konci budete soutěžit v tom, která slečna má větší cit pro styl.

 
80%
Hra - Princess Spring Color Combos
Video se načítá

Pomůžete slečně s výběrem vhodných šatů? Tentokrát budete vybírat z jarní kolekce, která je velmi pestrá a plná barev. K dispozici budete mít různě barevné šaty, které jsou plné vzorů. Nebo si můžete vybrat nějakou halenku či tričko a doplnit to sukní nebo kalhoty. Také můžete zvolit účes nebo nějaký pěkný doplněk. Na konec vás čeká nějaké líčení.

 
80%
Hra - Easter Hunt
Video se načítá

Blíží se nám Velikonoce a my tu máme super velikonoční hru! Vaším úkolem bude spojovat vždy dvě stejná velikonoční vajíčka. Vajíčka, která chcete spojit však musí být vedle sebe nebo jim ve spojení nesmí bránit žádný jiný kámen s vajíčkem. Každé kolo je časově omezeno a obtížnost hry je střední. Snažte se spojit co nejvíce stejných vajíček.

 
81%
Hra - Cut the Rope: Experiments
Video se načítá

Další díl super série Cut the Rope je tady! Tentokrát se jmenuje Experiments. Co je v této hře vaším úkolem? Musíte dostat bonbónek k žabce, aby si na něm mohla pochutnat. Přitom se však snažíte sebrat všechny hvězdičky. Bonbónek je většinou přivázaný na laně, které musíte přeříznout. Někdy těch lan je i více a může se objevit i bublina nebo větrák. Hra obsahuje několik desítek levelů. 

 
81%
Hra - Ellie Girly Vs Boyish
Video se načítá

Máme tu parádní oblíkačku s Ellie v hlavní roli. Ellie si chce vyzkoušet, jak vypadá v oblečení které je vyloženě dívčí, jako jsou šaty, lodičky, korále a dále. Nebo, jak vypadá ve spíše chlapeckém outfitu, trička, džíny a tenisky. Pomůžete ji?

 
79%
Hra - Elsa's Snapchat Challenge
Video se načítá

Elsa používá také jako mnoho z vás aplikaci Snapchat. V této hře budete mít za úkol Elsu obléci podle toho, co má na sobě na fotce. Fotka se zobrazí pouze na několik sekund a následně nesmíte udělat chybu. Jakmile tuhle mini hru projdete, budete moci Elsu oblékat libovolně.

 
79%
Hra - Mr. Jumpz Adventureland
Video se načítá

Vaším úkolem bude dostat se s králíkem až do cíle. Budete však muset prvně překonat všechny nebezpečné překážky. K tomu budete moci využít i dvojitého skoku.

 
79%
Hra - PlainChess
Video se načítá

Máme tu super šachy, které si můžete zahrát s kámoškou na jednom PC nebo i online. Pokud budete chtít hrát online, musíte založit místnost za bílé figurky. Zvolené jméno místnosti pak pošlete druhému hráči a ten se přihlásí za černé figurky. Offline hru můžete hrát na jednom počítači.

 
76%
Hra - Jigsaw Palace
Video se načítá

Parádní logická hra, ve které musíte všechny objekty umístit do hrací pole. Objekty musí pak vyplnit všechna volná políčka. Některé objekty však nebudou pasovat a tak je musíte otočit, posunout nebo třeba rozdělit.

 
77%
Hra - Candy Chain
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které budete pohlcovat různé sladkosti. Musíte se snažit o co největší řetězovou reakci. Vždy si vyberete místo, kde je největší koncentrace sladkostí a tam kliknete. Pak už se jen díváte, jak řetězová reakce pohlcuje všechny sladkosti.

 
80%
Hra - Sery Bride Dolly Makeup
Video se načítá

V této hře budete pomáhat nevěstě s jejím líčením. Podobné hry už znáte, takže nikdy nebudete vědět, v které krabici se co ukrývá. Vždy budete mít na výběr jednu ze tří krabic. Jakmile jednu otevřete, dozvíte se, jaký druh líčení obsahuje.

 
78%
Hra - Princess Cash Me Outside
Video se načítá

Pomůžete kámoškám vybrat vhodné oblečení na večerní párty? Vždy si vyberete jednu slečnu, které chcete pomoci. Pak ji vyberete účes, oblečení a nějaké pěkné doplňky.

 
80%
Hra - Jessie Rockstar Real Makeover
Video se načítá

Jessie potřebuje vaši pomoc! Musíte ji pomoci s vyčištěním obličeje a následným líčením. K dispozici budete mít rtěnky, stíny, tvářenky nebo řasy. Také ji budete muset vybrat outfit, který je vhodný pro rockovou hvězdu!

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)