Tvé oblíbené hry
79%
Hra - Mermaid Baby Feeding
Video se načítá

Ariel má miminko, které potřebuje nakrmit, jinak bude plakat. Jakmile miminko nakrmíte, láhev budete muset použít několikrát, budete moci vybrat pěkné dekorace do jejího pokojíčku.

 
80%
Hra - Sleeping Princess Closet
Video se načítá

Podívejte se do šatníku mladé princezny. Nejdříve však budete muset trochu poklidit a posbírat ztracené věci. Pak můžete pro princeznu vybrat vhodné doplňky a šaty.

 
81%
Hra - Sleeping Princess Real Haircuts
Video se načítá

Máme v salónu další princeznu! Vytvoříte ji naprosto nový sestřih nebo jen obarvíte stávající? Využít můžete žehličky nebo natáček. Také můžete vlasy zkrátit nebo prodloužit. K dispozici máte i širokou škálu barev.

 
82%
Hra - Kitty Mommy Real Makeover
Video se načítá

V této hře budete dělat makeup kočičí mamince a jejímu koťátku. Oběma musíte prvně vyčistit obličej a vytrhat obočí. Koťátko je na malování ještě malé, ale pro maminku můžete vybrat různé odstíny rtěnky nebo stínů. Oběma kočičkám pak můžete vybrat vhodný outfit.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 63
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude dostat se do jeskyně a otevřít vstup do skály. Pokud se vám to povede, opička bude opět šťastná. Budete však muset vyluštit několik hádanek, sehnat kamínky pro příšerku nebo letecké brýle pro mouchu.

 
82%
Hra - Snow White Real Dentist
Video se načítá

Tak už se dostalo i na Sněhurku. Velmi ji rozbolel zoubek a musí jít také k zubaři. Tam ji vyvrtají kaz a dají plombu. Nebude to však jednoduché a Sněhurka se u toho velmi nudí.

 
80%
Hra - Jelly Escape
Video se načítá

Pomozte žlutému slizu dostat se do cíle. Také se musíte snažit posbírat v každém kole co nejvíce hvězdiček. Velký pozor si musíte dávat na ostré překážky, které vás mohou zabít.

 
82%
Hra - Wedding Shopping with Bridesmaids
Video se načítá

Parádní hra, ve které vezme nevěsta své kámošky na nákupy šatů. Nejprve vyberete nejhezčí šaty a doplňky pro samotnou nevěstu. Následně vyberete šaty a doplňky pro obě její kámošky.

 
81%
Hra - Princess Haul: Young Fashion
Video se načítá

Mladá slečna právě dostala smsku o tom, že v obchoďáku probíhá výprodej a na pultech je plno zlevněného zboží. Vybírejte mezi oblečením, botami nebo doplňky. Nakupujte pouze zlevněné zboží! Co nakoupíte, si pak můžete vyzkoušet a udělat si fotku.

 
79%
Hra - Jewel Journey
Video se načítá

Podaří se vám v každém kole nasbírat všechny hvězdičky? V každém kole máte však omezený počet tahů. Pro získání bodů musíte spojit minimálně tři stejné drahokamy. Pokud jich spojíte více, získáte větší množství bodů a také bonusový drahokam.

 
81%
Hra - Latina Princess Magical Tailor
Video se načítá

Pomozte slečně ušít ty nejhezčí šaty pro exotickou princeznu. Nejprve si však budete muset uklidit ve vašem krejčovství a najít všechny potřebné věci.

 
80%
Hra - Trick Hoops: Puzzle Edition
Video se načítá

Zahrajte si super basketbalovou hru, ve které budete mít omezený počet pokusů na to, abyste trefily koš. Přitom musíte sebrat i všechny hvězdičky.

 
80%
Hra - Hotel Solitaire
Video se načítá

Máme tu super karetní hru, kterou určitě všichni znáte. Vaším úkolem je skládat na karty na sebe podle hodnoty, dokud nesložíte všechny karty z hrací plochy. Celkem si můžete zahrát 5 variant.

 
79%
Hra - Lego Volcano Interactive
Video se načítá

Máme tu parádní lego hru, ve které se podíváte na expedici, která těží z vyhaslé sopky nějaký krystal. Sopka však není tak úplně nečinná, jak to může vypadat. Pomozte lego postavičkám z nebezpečných situací!

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 62
Video se načítá

Máme tu parádní díl opiček, ve kterém budete muset pro beduína najít celkem 20 zlatých mincí. Mince jsou převážně ukryté v hrobce, která má několik komnat a do které se musíte dostat. Budete přitom muset vyřešit mnoho hádanek.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)