Tvé oblíbené hry
75%
Hra - Moody Ally Flu Doctor
Video se načítá

Ve hře Moody Ally Flu Doctor se vžijete do role doktorky, která musí vyléčit malou Moody Ally, která si venku hrála, když začlo pršet. Nejprve ji změříte teplotu, poté ji dáte nosní kapky a až vše psprávně provedete, tak si zase malá Moody bude moct hrát venku. Tentokrát už s pláštěnkou.

 
75%
Hra - Cute Monster Bond
Video se načítá

Cute Monster Bond je postřehovka, kde budete spojovat 3 stejné roztomilé strašidla. Na spojování máte jen omezený čas, ten se ale navyšuje každým spojením. Cílem hry je mít co nejvyšší skóre. koli kse Vám povede nahrát?

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 148
Video se načítá

Další díl Monkey Go Happy se bude hodit všem dětem, které zapomněly Santovi přichystat mléko a sušenky. Pokud se Vám totiž podaří vyřešit všechny hádanky, povede se Vám napéct sušenkya nalít mléko, tak přijde santa s dárky a všechny opičky se opět setkají.

 
72%
Hra - Emoticon Balloons
Video se načítá

Emoticon Balloons je zábavná postřehovka. Budete spojovat vždy dva balonky k sobě. Balonky musí mít vždy stejnou barvu a stejný výraz obličeje, abyste je mohli spojit. První levely jsou velmi jednoduché, ale obtížnost se pomalu zvyšuje.

 
70%
Hra - Candy Runner
Video se načítá

Candy Runner je velmi zábavná skákačka, kde budete skákat z jednoho bonbonu na druhý. Máte 3 životy a musíte se vyhýbat různým menším sladkostem. Pokud Vás zasaáhnou, přijdete o jeden život. Také můžete cestou sbírat životky navíc a štíty.

 
80%
Hra - Selena Gomez Couple Goals
Video se načítá

Selena Gomez se chce dát zpět dohromady s Justinem Bieberem. Bude ale potřebovat Vaši pomoc! Vyberte ji skvělý sestřih, krásné šaty a elegantní doplňky. Potom ji pomožte upravit sociální sítě a nakonec ji pomozte s dekorací pokoje.

 
85%
Hra - Fortnite Dress Up Royale
Video se načítá

Fortnite Dress Up Royale je nová hra, ve které máte na výběr z 8 postav z úspěšné hry Fortnite. Vybertete si 4 a můžete je začít oblíkat. Pěkně je slaďte a vyberte jim i zbraně. nakonec ještě uděljete společnou fotku a pokud chcete, tak budete moct začít zase znovu.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 147
Video se načítá

Další díl Monkey Go Happy Vás vezme do továrny na plyšáky. Bohužel se porouchal balící automat a tak budete muset přijít na to, jak ho zase opravit. Budete řešit různé hádanky a až se Vám povede balírnu opravit, najdete také všech 10 opiček.

 
84%
Hra - Rapunzel Rebel Times
Video se načítá

Rapunzel se rozhodla, že radikálně promění svůj vzhled. Z obyčejné dívky se tak stane rebelka. Pomůžeš ji s tím? Nejdříve je vybereš správné šaty, potom ji uděláš make-up a nakonec přidáš i rebelský piercing.

 
78%
Hra - Monkey Go Happy Stage 146
Video se načítá

Další epizoda Monkey Go Happy je poslední epizoda na téma Vánoce a docela nám dala zabrat. Budete muset použít logické uvažování a paměť k vyřešení všech hádanek. Také budete muset najít saně, stromek a ozdoby na stromek. Potom se Vám povede dát opičky dohromady.

 
80%
Hra - Barbie Fairy vs Mermaid vs Princess
Video se načítá

S přicházejícím jarem přišla i nejdůležitější událost roku. Jarní ples! Barbie je z toho velmi nervozní, protože potřebuje vypadat skvěle. A protože je ples tématický, rozhoduje se barbie mezi Lesní vílou, mořskou pannou a princeznou. Pomož ji vyzkoušet všechny 3 styly a vyber ten nejlepší.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 145
Video se načítá

V dalším díle hry Monkey Go Happy se ocitnete v pohádkové zemi, ke musíte víle pomoct posbírat sněhové vločky, skřítkovi pomoct zabalit dárek a vyřeši různé hádanky, abyste našli všech 10 opiček. Nezapomeňte si zapsat nápovědu.

 
81%
Hra - Celebrity Road To Coachella
Video se načítá

Selena a Ariana jedou do Coachelly a chtějí si uděalt parádní roadtrip. Pomož jim nadesignovat dodávku a vybrat hudbu a oblečení na cestu. Až dorazí do coachelly, tak jim pomož vybrat pěkné oblečení na sebe.

 
76%
Hra - Music Festival Party
Video se načítá

Na Music Festival Party se jdou pobavit tři kamrádky. Budeš jim pomáhat s výrem účesu a oblečení, ale ještěp ředtím budeš muset vymyslet, kam vlastně půjdou. Na výběr budeš mít ze 4 scén. Nakonec jim ještě budeš muset vymyslet zábavu a potom je všechny vyfotit.

 
80%
Hra - Galaxy Girl Real Makeover
Video se načítá

Galaxy Girl opět přiletěla a tentokrát bude potřebovat celý nový vzhled. Koneckonců i ve vesmíru se trendy mění a vy nyní rozhodnete o tom dalším trendu. Nejprve začnete s revitalizací obličeje pomocí různých krému a pleťových masek, poté se pustíte do makeupu, oblečení a nkonec vyberete nejlepšího spolucestujícího.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)