Tvé oblíbené hry
81%
Hra - Pure Princess Real Haircuts
Video se načítá

A máme tu další princeznu, která se rozhodla navštívit vaše kadeřnictví! To je již velmi vyhlášené mezi všemi krásnými slečnami. Opět budete moci s vlasy kouzlit jako nikdo jiný. Vlasy můžete zastřihnout, prodloužit a učesat. Také můžete využít jednu z mnoha barev na kompletní obarvení nebo jen na přeliv.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 55
Video se načítá

Další parádní díl, ve kterém se snažíte rozesmát smutnou opičku. Opička je tentokrát v zemi válečníků! Vaším úkolem bude umlčet nebezpečně vypadající nestvůru. Předtím však budete muset získat tyč pro avatara, helmu pro bojovníka a hvězdice pro ninju. Také budete muset vyluštit nějaké hádanky.

 
80%
Hra - NY Fahionista Real Makeover
Video se načítá

Slečna přišla do vašeho salónu na péči o pleť. Nejdříve použijete masku na její obličej a následně i na záda. Jakmile slečnu zbavíte akné a přebytečného obočí, přejdete na její líčení. Nakonec přidáte nějaké oblečení a doplňky.

 
80%
Hra - Audrey Adopts a Puppy
Video se načítá

Audrey našla opuštěné a špinavé štěně, které mělo velký hlad. Hrozně se do něj zamilovala a rozhodla se jej adoptovat. Jakmile jej přinesla domů, musí ho vykoupat a očistit od té strašné špíny. Následně sladí svůj outfit s jeho oblečkem a doplňky.

 
80%
Hra - Miraculous Hero Closet
Video se načítá

Nahlédněte do šatníku naší superhrdinky. Než však přejdete k oblékání, musíte během 60 vteřin najít 10 věcí. Jakmile je najdete, můžete začít vybírat doplňky a oblečení. Zkuste sladit ten nejlepší outfit.

 
79%
Hra - Beauty Baby Bath
Video se načítá

V této hře se budete starat o malou holčičku. Nejdříve ji musíte vykoupat a aby se nenudila, můžete ji do vany přidat kachničku, míček, bublinky a květiny. Jakmile holčičku vykoupete, budete ji muset osušit a přebalit.

 
80%
Hra - Ice Queen Christmas Real Haircuts
Video se načítá

Opět další klasika, kdy máte v kadeřnictví další zákaznici. Její vlasy můžete umýt, vysušit, natočit nebo vyžehlit. Následně můžete slečně hlavu úplně oholit, ostříhat nebo naopak vlasy prodloužit. Nakonec vyberete jednu z mnoha barev nebo přelivů. Také můžete vybrat doplňky.

 
81%
Hra - Super Barbara Real Haircuts
Video se načítá

Barbara přišla do kadeřnictví a chce si nechat změnit účes. Poradíte ji, který ji bude nejlépe slušet? Také ji musíte ještě účes udělat. Nejprve ji umyjete hlavu a podle libosti vlasy natočíte nebo vyžehlíte. Vlasy také můžete dále zastříhnout nebo naopak prodloužit. Pomocí hřebenu jim můžete dát libovolný tvar. Nakonec je můžete obarvit.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 53
Video se načítá

Máme tu další parádní hru, ve které musíte pomoci smutné opičce. Tentokrát je opička uvězněna ve strašidelném hradu a vy ji musíte pomoci ven. Hlavním úkolem je zbavit se šaška, kterému musíte přinést kartu s žolíkem. Také budete muset vyřešit několik hádanek a dostat se přes ostatní příšery.

 
82%
Hra - Blonde Princess Hospital Recovery
Video se načítá

Slečna byla na projížďce na koni a ten se nečekaně splašil nebo polekal a princeznu shodil do pichlavého křoví. Slečna utrpěla velmi vážná zranění, které ji však můžete ošetřit. Musíte ji z ran vyndat kousky větviček a rány obvázat. Také ji budete muset vzít na rentgen a zasádrovat všechny zlomeniny, které utrpěla.

 
81%
Hra - Fashionista Maldives Real Makeover
Video se načítá

Slečna odjela na dovolenou na Maledivy, ale i tam potřebuje pečovat o svůj obličej. Pomůžete ji jej vyčistit a nanést pleťovou masku? Také ji budete muset pomoci s líčením a vybráním oblečení či doplňků.

 
80%
Hra - Lighty Bulb 3
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které bude vaším úkolem rozsvítit smutnou žárovku a tím ji i zároveň rozesmát. Hra obsahuje několik levelů a jejich obtížnost se neustále zvyšuje. Povede se vám vždy rozsvítit žárovku?

 
82%
Hra - Blonde Princess Real Makeover
Video se načítá

Blonďatá kráska potřebuje vaši pomoc s odlíčením a odstraněním akné či vytrháním obočí. Také potřebuje pomoci s pleťovou maskou. Nakonec vyberete líčení, podle své představivosti a hlavně, které k ní bude ladit.

 
80%
Hra - Girls Fix It: Audrey Spring Cleaning
Video se načítá

Pomůžete Audrey s úklidem jejího bytu? Nejdříve budete muset vysát, sundat pavučiny, utřít prach a umýt okna. Následně je potřeba porovnat obrazy a opravit rozbitou vázu. Jakmile budete mít uklizeno, můžete začít s dekorací bytu.

 
80%
Hra - Ice Queen Art Deco Couture
Video se načítá

Pomůžete ledové královně s výběrem toho správného makeupu, oblečení a doplňků? K dispozici budete mít rtěnky, oční stíny, tvářenky nebo obočí. Jakmile budete s líčením hotoví, můžete přejít k oblečení. Královna má ve svém šatníku mnoho super kousků, které můžete sladit s dalšími doplňky.

 
Další hry
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)