Požírání

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

94%
Hra - Tasty Planet Dinotime
Video se načítá

Šílený vědec experimentoval s časoprostorem a vynalezl nebezpečnou šedivou hmotu. Hmota pohlcuje všechno, co je menší než ona sama a tím roste. Vaším úkolem bude cestovat s hmotou po obrazovce a požírat všechny entity, které vám hra povolí. Započítává se vám čas, čím lepší budete mít, tím více ocenění získáte.

 
93%
Hra - Frog Dares
Video se načítá

V téhle naprosto roztomilé skákací hře jste krásná žabička, která se snaží vyhnout všem nepřátelům a posbírat co nejvíce mincí, které po cestě najde. Prožijte s ní její úchvatné, ale nebezpečné, dobrodružství. Proveďte jí virtuálním světem, který je plný nástrah a dosáhněte nejvyššího herního skóre. Kvak!

 
93%
Hra - Fish Tales Deluxe
Video se načítá

Staň se malou rybičkou v obrovském oceánu. Jíst můžeš jen ryby, které jsou menší ty. Naštěstí jak jíš, postupně rosteš. Potravy pro tebe tedy existuje víc. Některé ryby ale budou pořád příliš velké, těm se vyhýbej. Dokážeš bezpečně proplavat všechna kola?

 
92%
Hra - Webby 3
Video se načítá

Webby 3 je další pokračování nepříliš známé, ale kvalitní logické hry se zvířaty. Webby se vrací v jeho největší cestě za dobrodružstvím. Zahraj si za jednoho ze čtyř pavoučků, vytvoř highscore a poměř se s ostatními.

 
90%
Hra - Hungry Sumo
Video se načítá

Bojovníci sumo jsou statní pánové. Musí mít spoustu kilogramů, a proto hodně jí. Jednoho takového bojovníka sumo dostanete na starost. Když na něho zamíříte kurzor, bude jíst. Během jídla nesmíte útočit, jinak byste prohráli. Hra obsahuje celkem deset úrovní, během nichž vaším úkolem bude všechny soupeře zlikvidovat.

 
89%
Hra - Tasty Planet
Video se načítá

Flash hra plná chemie a mikroorganismů. Vy jste jedním z mikroorganismů a vaším úkolem je požírat nebo do sebe vstřebávat další. Ale pozor na ty, jsou větší než vy a kterým se budete muset vyhýbat. Pro dokončení levlu je nutné naplnit červenou čáru vlevo horním rohu, než dojde čas, v pravém horním rohu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
89%
Hra - Fish Tales 2
Video se načítá

Požírání menších rybek je základním principem hry Fish Tales 2. Cílem je postupně vyrůst do větších rozměrů. Jedině tak můžete začít požírat větší ryby. Vždy si však dejte pozor na žraloka, který je Vaším přirozeným nepřítelem. Dokážete tedy sežrat všechny menší rybičky?

 
89%
Hra - Evolvo Plus
Video se načítá

Život v moři je velmi náročný, protože se velmi rychle můžete stát kořistí. Přesvědčíte se o tom ve hře Evolvo Plus. Musíte zde požírat ryby menší než jste Vy a zároveň se vyhnout útokům větších predátorů.

 
83%
Hra - Fish Tales
Video se načítá

V této hře začínáte jako malá rybka v moři. Vaším úkolem je pojídat rybky, které jsou menší než vy a zajistit si tak růst. Pozor si však musíte dávat na ryby, které jsou větší jak vaše rybka, pro ty jste totiž potravou. Čím více rybek sníte, tím rychleji rostete a postupujete do dalších kol s vyšší obtížností.

 
83%
Hra - Fishy 1
Video se načítá

V této chytlavé hře jste drobná rybka, která se snaží proplout oceánem bez úhony. Pohybujete se šipkami a tím uhýbáte rybám-dravcům, kteří by si na Vaší malé rybičce rádi pochutnali. Zjistěte, jak to má malinké stvoření v širokém oceánu složité, když denně zažívá podobné boje o život. Nenechte se chytit!

 
75%
Hra - Alley cat
Video se načítá

Kočky jak je známo mají rády rybky, ale s vodou naopak nejsou moc velcí kamarádi. Proto se tam snaží být co nejméně. Ale co když kočka dostane chuť na nějakou tu rybku, tak jí nezbyde nic jiného, než si ji skočit ulovit. Musíte si ale dávat pozor, aby jste nenarazili na ošklivé potvůrky podobné žížalkám, které Vám ublíží. Kočka ale nevydrží pod vodou dlouho, a tak se musí pravidelně nadechovat nad hladinou. Až spořádá všechny ryby, bude spokojená.

 
75%
Hra - Fishy 2
Video se načítá

V této hře jsi na začátku malou rybičkou, co se snaží přežít v tvrdém světě přírodních zákonů akvária, kde větší ryby žerou ryby menší. Tvým úkolem je zdárně uhýbat větším rybám, aby tě nesežraly a zároveň chytat ryby menší, aby jsi měl dostatek živin a mohl vyrůst. Čím víc rybek sníš, tím jsi větší a větší ryby můžeš chytat. Staň se největší rybkou v akváriu a postav se na vrchol potravního řetězce!

 
73%
Hra - Swoopa
Video se načítá

Veselá hra Swoopa ti přináší malého, zábavného lachtánka, který musí ulovit co nejvíce rybek! Ale pozor na čas! Plyne jako voda! Pomůžeš mu během jeho práce? Dej pozor, aby snědl pouze ryby a bonusové balonky! V moři se totiž objevují i nevybuchlé miny, které by malému, roztomilému lachtánkovi mohly velmi ublížit!