Pohyb lanem

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Jelly Lam
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat malou příšerku k cílovým dveřím. Abyste dveře odemkli, musíte vzít zlatý klíč. Přitom si musíte dávat pozor na nebezpečné ostny. Také se snažte v každém kole posbírat všechny hvězdičky. K pohybu vám poslouží chapadla.

 
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat prasátko ke všem žaludům a tím ho nakrmit. Při pohybu přes jednotlivé levely musíte využívat lana, které dokáží prasátko přichytit ke konkrétním prvkům a které je možné následně prořezat. Důležitý tak bude správný postup, ale i načasování.

 
80%
Hra - Go Go Gummo - Down in the Dumps
Video se načítá

Hlavní postavou hry bude gumový chuchvalec Gummo. Jeho cílem je projít bezpečně všechny úrovně. Cestou sbírejte penízky, za něž získáte body. Dávejte pozor na překážky, celkově máte jen pět životů, tak pozor, abyste brzy neskončili. Každá úroveň má časový limit, po jehož vypršení už nedostanete bonusové body.

 
80%
Hra - Piggy Wiggy
Video se načítá

Prásátko Wiggy má veliký hlad. Pojďte s ním hledat něco dobrého k snědku, nejlépe lískové ořísky. Při spuštění hry máte k dispozici tři odemčené úrovně. Zbylých 22 úrovní je zamčených. Plněním úrovní si postupně odemkněte všechny uzavřené a dokončete celou hru. Čím rychlejší budete, tím více bodů získáte.

 
79%
Hra - Pigs Can Fly
Video se načítá

Myslíte si, že umí prasata létat? Že je to nesmysl? V této hře to nesmysl není a prasátka vesele létají. Vaším úkolem je dostat růžového pašíka k lahvičce s kouzelným lektvarem, díky němuž bude létat. Prasata mohou být uchopena pouze růžovým kurzorem. Hra sestává ze spousty úrovní, dokážete je splnit?

 
78%
Hra - Future Buddy
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Maličká stvoření z budoucnosti zůstala uvězněna v našem čase a tvým úkolem bude se všemi vesmířany doputovat do stroje času. Spoj vesmířánka s držáčkem a cestou ke stroji času nezapomeň posbírat veškeré zlaté hvězdičky, na které narazíš. Hra obsahuje hned několik velice zajímavě zpracovaných úrovní.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Doodle Jumping
Video se načítá

Dostaňte se co nejdále za pomoci vystřelovacích lan ve hře Doodle Jumping. Dostanete na starost černého panáčka, který má v rukou vystřelovací lana podobná těm, jež vlastní Spider-Man. Vaším úkolem bude vystřelovat lana a dostat panáčka daleko. Pozor, abyste se někde nezasekli. Kolik bodů se vám podaří nasbírat?

 
75%
Hra - Spider Stickman
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které se budete pohybovat s tímto hůlkovým panáčkem pomocí lana. Protáhněte ho skrz branky, co nejdále to půjde a k tomu vám bude stačit pouze myš!

 
74%
Hra - Fly N Frog
Video se načítá

Žába má veliký hlad. Pojďme ji nakrmit. Co by si ale taková žába dala dobrého k snědku? No přeci mouchy! Chytejte mouchy pomocí jazyka a plňte dostupné úrovně. Skákejte přes překážky, abyste se dostali k nejchutnějším kouskům. Každá úroveň má nastavený čas, při jehož splnění dostanete bonusové body.

 
74%
Hra - Final Ninja
Video se načítá

Akční skákačka, ve které budeš pomáhat ninjovi, aby zvládl překonat všechny překážky. K tomu mu pomáhá vystřelovací lano a další speciální schopnosti, třeba hvězdice. Také je samozřejmé, že ninja umí skákat po stěnách. Dostaneš ho do cíle?

 
74%
Hra - Natural Selection 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude pochytat všechny mouchy a zabalit je do pavučiny. Přitom se musíte vyhnout nebezpečným včelám, které by vás mohly zranit. Pohybovat se můžete za pomoci pavučiny, kterou jen stačí vystřelit požadovaným směrem.

 
74%
Hra - IQ Ball
Video se načítá

Máme ti skvělou hru, ve které budete získávat body IQ. Pokud se vám podaří level dokončit na co nejméně kliknutí. Cílem je kulatý terčík, ke kterému se máte přilepit.

 
68%
Hra - Spider Monkey
Video se načítá

Staň se opičkou s opravdu dlouhýma rukama! Tvým úkolem je přeručkovat po stromech k ostatním opičkám a zachránit je. V cestě ti jednak stojí různé nástrahy, ale také můžeš najít ovoce, které ti pomáhá. Zkus moc nepadat.