Hmyz

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

93%
Hra - Frog Dares
Video se načítá

V téhle naprosto roztomilé skákací hře jste krásná žabička, která se snaží vyhnout všem nepřátelům a posbírat co nejvíce mincí, které po cestě najde. Prožijte s ní její úchvatné, ale nebezpečné, dobrodružství. Proveďte jí virtuálním světem, který je plný nástrah a dosáhněte nejvyššího herního skóre. Kvak!

 
79%
Hra - Larva Dream
Video se načítá

Hra Larva Dream prověří mozkové závity každého hráče. V této mini adventuře je třeba pomoci malé larvě, která se snaží dostat přes všechny překážky, které jí nachystala sama příroda. Mezi ně patří například žáby a také další zástupci hmyzí říše. Během své cesty musíte hledat také součástky, které budou sloužit pro stavbu malého letadélka.

 
77%
Hra - Chameleon Survival
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zvířata si musejí s potravou v divoké přírodě poradit sami. Ve hře Chameleon Survival musíte pomoci malému chameleonovi, který hladoví v lese. Pomozte mu nachytat co nejvíce hmyzu. Kořist musíte chytit vždy do okamžiku, než Vám dojde energie.

 
75%
Hra - Bumblebee
Video se načítá

Malý čmelák potřebuje tvou pomoc v sérii miniher. Nejprve mu pomoz sehnat jídlo, také mu pomáháš utíkat před vosami, dostat se domů nebo třeba najít manželku. Kolik myslíš, že budeš mít bodů?

 
74%
Hra - Natural Selection 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude pochytat všechny mouchy a zabalit je do pavučiny. Přitom se musíte vyhnout nebezpečným včelám, které by vás mohly zranit. Pohybovat se můžete za pomoci pavučiny, kterou jen stačí vystřelit požadovaným směrem.

 
69%
Hra - Bee at work
Video se načítá

Rádi obsluhujete a máte rádi náročnější hry? Tak to byste si měli zahrát hru Bee at work, kde si můžete ověřit své manažerské schopnosti. Váš úkol je taková, že za pomoci včelky zasadíte do květináčů semínka, které se za chvíli promění na květiny. Ty opylíte čímž vám vznikne med. Ten můžete prodávat na trhu, kde za něj dostanete peníze. Za získané peníze si můžete zakoupit další semínka, nebo doplňky na svou farmu. Čím více druhů budete mít, tím více zákazníků přilákáte. Dokážete udržet farmu na nohou a zároveň prodávat med?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
68%
Hra - Arachnophilia
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které hrajete za pavouka. Začínáte vaší síti, kterou musíte rozšiřovat tak, abyste nachytali co nejvíce hmyzu. Za pomocí myši klikněte a táhněte tam, kam chcete, aby síť vedla. Musíte pořád jíst, jinak nebude moct tkát a životy vám boudou klesat. Podaří se vám přežít co nejdéle?

 
67%
Hra - Hungry Insects
Video se načítá

Pro milovníky logických her, zahrajte si Hungry Insects. Název vám jistě napoví, že budete krmit hmyz! Takže rozmístěte prvky a doufejte, že se šváb dostane až k jídlu, které ukradne a hned do sebe naláduje.

 
62%
Hra - Yaminas Honey Garden
Video se načítá

Dokážete si představit kolik práce dá včelaření? Ve hře Yaminas Honey Garden si budete muset vystavět zcela novou farmu na med. Postupujte opatrně a bedlivě se starejte o zahradu i o úly.

 
55%
Hra - Debugger
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem chytat brouky, nebude to tak snadné jak si myslíte. Myší musíte vytvořit kolem brouka co nejmenší bariéru, abyste ho chytli. Na každý level máte limit na velikost bariéry. Myslíte si, že se zvládnete umístit v pole position?

Hra může mít problém s uložením výsledku. Nemusí pomoci ani změna prohlížeče.

 
50%
Hra - Dinos Life
Video se načítá

Dinosauří život není peříčko. Nejprve musíte ochraňovat vejce. Držte daleko veškerý hmyz od hnízda. Mlaťte hmyzáky kamenným kladivem. Pokud se vám podaří vejce ochránit, narodí se z něho malý dinosaur, o něhož se také budete muset postarat. Zařiďte, aby všechny dinosaurovi potřeby zůstaly v zeleném poli.

 
70%
Hra - Bugs Decorate
Video se načítá

Pojďte se společně s hrou Bugs Decorate podívat do přírody, kde můžete vysadit nejrůznější druhy brouků. Pokud lze na obrázku něco upravovat, kurzor se vám změní. Na spodní liště jsou brouci, které můžete kliknutím vhodit na obrazovku a poté si je umístit podle svého. Brouci dělají různé zvuky a hýbou se.

 
74%
Hra - Little Hedgy
Video se načítá

Vydejte se s malým ježečkem za jeho dobrodružstvím v zemi, která je plná nástrah a nečekaných událostí. Vydejte se s ním vstříc novým poznatkům. Po cestě musíte sbírat různé předměty, které Vám budou k užitku. Musíte zabíjet nepřátele, kteří se Vám snaží v cestě zabránit. Dostaňte se úspěšně až na konec.