Restaurace

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Coffee Shop Kissing
Video se načítá

Další z řady líbacích her je tady! Vezmete si na starost dvojici v kavárně, která má náladu se políbit. Mohlo by to ale vyrušit někoho z ostatních návštěvníků kavárny, takže si dejte pozor, aby vás u toho nikdo neviděl. Hra má několik úrovní, ke splnění každé musíte naplnit ukazatel lásky nahoře. Hodně štěstí!

 
71%
Hra - Pay the Food
Video se načítá

Zapamatujte si a dejte malému chlapci to, co chce. Splňte cíl v zadaném časovém limitu. Skóre se bude snižovat s každou vteřinou, která vám uteče. Dokončete každou úroveň, abyste postoupili do další. Abyste úspěšně dokončili celou hru, musíte splnit všechny čtyři úrovně. Dokážete si poradit se vším?

 
87%
Hra - Penguins Cookshop
Video se načítá

I tučňáci už si otevřeli svou vlastní restauraci. Alespoň ve hře Penguins Cookshop tomu tak skutečně je. Vaším úkolem bude vžít se do role tučňáčího číšníka a musíte si poradit se spoustou hostů, kteří se do vašeho nově otevřeného podniku doslova hrnou. Dávejte pozor, aby hostům nedošla trpělivost. Musíte splnit limit!

 
58%
Hra - Dino Restaurant
Video se načítá

Malinkatý dráček Dino se rozhodl si otevřít svou restauraci. Pomozte mu s jeho provozem, protože sám bude mít plné ruce práce s tím, aby uspokojil všechny zákazníky, kteří mají rozdílné přání. Můžou si vybrat jídlo a k tomu nějaký nápoj. Musíte si pospíšit, protože zákazníci, opět dinosauři, jsou netrpěliví a nechtějí dlouho čekat.

 
83%
Hra - Kopibreak
Video se načítá

Autoři hry KopiBreak si pro nás připravili celou řadu užitečných rad, které shrnuli do krátkého tutorialu, takže ho doporučujeme nejprve spustit. Dostaneš na starost personál, se kterým budeš obsluhovat všechny příchozí zákazníky. Dokážeš úspěšně vyplnit přání zákazníků, aby odcházeli domů spokojení?

 
75%
Hra - Desser Dine Five Star Dessert dining
Video se načítá

Desser Dine Five Star dining je hra, při které se určitě zapotíte. Vaším úkolem je obsluha zákazníků, kteří přijdou do vaší cukrárny. Po příjezdu je musíte usadit a donést objednávku, kterou si přejí. Zákazníky musíte obsloužit co nejrychleji, protože v každé úrovni musíte vydělat určitou sumu peněz. Navíc každou úrovní vám do podniku budou přibývat nové pokrmy a stoly. Zvládnete hru projít až dokonce?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Dwarfs Menu
Video se načítá

Ve hře Dwarfs Menu se staneš majitelkou restaurace pro trpaslíky. Dokážeš jim navařit a také je dobře obsloužit? Je nutné, abys zvládla i větší nápor, kdy restauraci navštíví více hostů najednou.

 
76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video se načítá

Práce v restauračním prostředí není jednoduché. Dokážete uspokojit všechny zákazníky, podle jejich představ? Dejte si pozor i na odpadky, které během provozu vznikají. Za vydělané peníze můžete koupit nové druhy pokrmů.

 
72%
Hra - Panda Restaurant 2
Video se načítá

Dokážete se postarat ve hře Panda Restaurant 2 o chod celé restaurace? Za vydělané peníze si můžete koupit nové druhy pokrmů. Dokážete splnit přání všech zákazníků a správně je obsloužit?

 
76%
Hra - Anns Restaurant
Video se načítá

Postarat se o všechny hosty v restauraci je úkolem ve hře Anns Restaurant. Dokážete si poradit se všemi objednávkami a kmitat tak rychle, aby nikdo z hostů nebyl dlouho bez jídla?

 
51%
Hra - Jennifer Rose Pizzeria Love
Video se načítá

Rosy se zaměstnala jako servírka v nové restauraci. Jejím úkolem je obsluha hostů, avšak zároveň se musí věnovat svému příteli. Dokážete všechno stihnout?

 
72%
Hra - TeenaS Resort
Video se načítá

Práce v restauraci není jednoduché. Vyzkoušej si jaké je obsluhovat několik lidí najednou. Nikoho nesmíte nechat dlouho čekat, protože jinak může zákazník odejít nespokojen. Dokážete si poradit s plnou restaurací?

 
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video se načítá

Dokážete pomoci Doře s chodem restaurace, kterou si založila? Je třeba jí pomoci s obsluhováním hostů, jejich usazením a samozřejmě roznášením objednávek. Na konci dnes můžete vydělané peníze investovat do vylepšení restaurace.