Restaurace

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - Café Panic
Video se načítá

Práce číšníka není jen taková jednoduchá. V nové hře Café Panic si vyberete za jakou postavu chcete hrát a zkusíte si na 40 dní / levelů jaké to je. Spěchejte aby nikdo dlouho nečekal a vydělejte co nejvíce peněz.

 
80%
Hra - Family Restaurant
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky. V této hře je Vašim úkolem tvořit jídlo pro zákazníky s co největší přesností. Je to jen na Vás, na kolik procent to zvládnete a kolik peněz za to dostanete. Ničeho se nebojte a pusťte se do hry.

 
79%
Hra - Pizza decoration
Video se načítá

Vyzdobte si nově otevřenou pizzerii. Váš šéf Vám dal za úkol utvořit příjemné a krásné prostředí pro hosty, kteří mají rádi pizzu. Vše můžete udělat podle Vašeho vkusu. Nezapomeňte i na ty nejmenší detaily.

 
77%
Hra - The Apprentice Los Angeles
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky v čínské restauraci. Nabídněte jim kávu, zákusek nebo něco na jídlo. Podle toho, co si kdo objedná. Nezapomeňte jim nabídnout jídelní lístek. Chce to rychlost.

 
74%
Hra - Bar-B-Que
Video se načítá

V této hře si opět vyzkoušíte své kuchařské umění. Jak název hry napovídá, připravujete svým hostům lahodné barbeque, servírujte nápoje a stále vylepšujete svou restauraci. Čeká na vás 30 kol plných zábavy a vaření. Dokažte, že jste ta nejlepší restaurace ve městě, plňte hostům všechny přání a vydělávejte.

 
73%
Hra - Winter Bistro
Video se načítá

Sandy Claus má své malé bistro, ve kterém je jejím úkolem starat se o hosty. Co to obnáší? Musí je nejprve usadit ke stolu, zjistit jejich objednávku, připravit ji, donést ke stolu... a nakonec sebrat zlaťáky od hostů :-).

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

73%
Hra - Sue delivery meals
Video se načítá

Tvořte skvělé čínské jídlo. Na začátku hry si dejte nápovědu, která Vám ukáže, jaké k sobě máte dávat omáčky a také různé doplňky. Nápovědu najdete, když kliknete na bublinu v levé části obrazovky. Mezerníkem poté otáčejte omáčky.

 
73%
Hra - Bed and Breakfast 2
Video se načítá

Pokud jste se setkali s první verzí hry Bed and Breakfast a zaujala vás, pak si nenechte ujít její druhé pokračování. Narozdíl od prvního dílu se setkáte s řadou rozšíření, vylepšení a nových úrovní pro váš hotel. Pokud byste se s hrou setkali poprvé, doporučujeme projít si tutorial, která se vám automaticky spustí.

 
70%
Hra - Castle Restaurant
Video se načítá

Ve velmi povedené hře Castle Restaurant se ocitneš v roli obsluhy restaurace. Pokud v čas a bez velkých problémů obsloužíš všechny své zákazníky, kteří v restauraci na cokoliv čekají, získáš peníze, za které si můžeš vylepšit svou restauraci. Získej co nejvíce peněz, projdi všemi koly a vytvoř tu nejútulnější restauraci všech dob!

 
70%
Hra - Luigi Restaurants
Video se načítá

Znáte postavu kuchaře Luigiho ze hry Super Mario Bros? V této hře mu budete pomáhat s vedením jeho restaurace. V každé úrovni budete mít za úkol získání určitého počtu peněz. Dokážete obsloužit všechny zákazníky k jejich spokojenosti a postoupit do dalšího kola? Čeká na vás spousta báječně stráveného času s Luigiho restaurací.

 
70%
Hra - Love Burger
Video se načítá

Staňte se majitelem restaurace s rychlým občerstvením a pokuste se splnit objednávku nepříjemného pána s jeho ženou, který k vám přišli na Valentýna. Vymyslete tedy způsob, jak jim naservírovat jídlo, které si objednali.

 
69%
Hra - Restaurant Business
Video se načítá

Vlastníte restauraci a snažíte se, aby vydělala, co nejvíce peněz půjde. Doručujte jídla zákazníkům, kteří si je objednali. Pokud vyrobíte špatné jídlo, můžete ho vyhodit do odpadu. Nesmíte však příliš váhat, protože hra je časově omezena a vy máte úkoly, které musíte v každé úrovni splnit pro postup dále.

 
65%
Hra - Easter Bistro
Video se načítá

Vítejte ve velikonočním bistru. Vaší úlohou bude jako velikonoční zajíček obsluhovat zákazníky a plnit jejich přání. Nejprve se podívejte, co si zákazník přeje. Poté vezměte přísady a pití. Umístěte vše na tác a servírujte hotové jídlo. Hra má několik úrovní, v každé musíte splnit cíl, abyste mohli postoupit dále.