Restaurace

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

65%
Hra - Glamour Cafe
Video se načítá

Vítejte v kavárně Glamour. Glamour Cafe je místo, ve kterém návštěvníci tráví svůj volný čas a objednávají si různé nápoje a jídlo. Vaším úkolem bude pomoci servírce Caroline a obsloužit všechny příchozí zákazníky v co nejrychlejším časovém úseku. Přijímejte objednávky, noste jídlo a pití, vybírejte peníze a vylepšujte kavárnu.

 
58%
Hra - Lea’s Fast Food Restaurant
Video se načítá

Lea je poprvé zaměstnána, jako servírka a proto potřebuje vaši pomoc s obsluhou. Vaším prioritním úkolem je samozřejmě obsluha, sběr špinavého nádobí a nakonec i brát platby. Při této hře však musíte byt rychlí, aby byli zákazníci spokojeni a dali vám, co nejvíce peněz.

 
56%
Hra - Diner Chef 4
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky ve vlastní restauraci! Každý zákazník má jiné chutě a každé jídlo budete připravovat jinak. Všechna jídla naleznete v lednici a některá z nich lze připravit tepelnou úpravou a některá stačí jen jako studená. Každý spokojený zákazník vám zanechá spropitné.

 
52%
Hra - Smurf Dinner
Video se načítá

Oblíbené dětské postavičky Šmoulové mají svou vlastní restauraci, do které chodí na kávičku, džus nebo na nějaký dobrý zákusek. Vy se vžijte do role číšníka. Přineste svým zákazníkům všechno, co si jen budou přát. Musíte být dostatečně rychlí, abyste nenazlobili své zákazníky a neodešli Vám ke konkurenci. Nejdříve je usaďte k volnému stolu, poté jim dejte jídelní lístek a vyčkejte až si vyberou. Jakmile budou mít vybráno, přineste objednáku a pak jen vyberte peníze. V každém levelu musíte vydělat určitý minimální obnos peněz, abyste postoupili dále.

 
52%
Hra - Tokio Penguin Dinner
Video se načítá

Náš Penguin si otevřel novou restauraci uprostřed Tokia. Nemá mnoho zkušeností s obsluhou a vedením podniku a proto potřebuje vaši pomoc. Vaším úkolem bude usadit zákazníky, podat jim jídlo a nakonec sebrat peníze. Musíte podávat dobré služby, protože jinak vaši zákazníci odejdou.

 
47%
Hra - Serve or die
Video se načítá

V této hře hrajete za číšníka. S tímto číšníkem bude mít za úkol servírovat jídla podle toho, který zákazník si to objednal. Pohybujte se po hrací ploše a šipkou nahoru dávejte jídlo. Chce to rychlost a dobré oko.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
41%
Hra - Sue meal baking
Video se načítá

Dodělávejte čínské jídlo. Děláte jakési plněné taštičky. Tyto taštičky musíte dávat na talíře plné jídla podle počtu, který máte na začátku hry. Dobře si ho prostudujte. Nezapomeňte zapnout sporák. Upečte kapsičky dozlatova.

 
40%
Hra - Smiley Penguin Diner
Video se načítá

Restaurace U Usměvavého tučňáka právě dnes otevírá. Vžijte se do role obsluhy podniku a starejte se o právě příchozí zákazníky. Nejprve je usaďte ke stolům, poté je nechte objednat si, načež jim udělejte žádané jídlo a nakonec si za odvedenou práci nechte zaplatit. Dokážete uspokojit cílovou částku?

 
31%
Hra - Pet Food Restaurants
Video se načítá

Provoz restaurace vyžaduje mnoho starostí. Je nutné zajistit kvalitní obsluhu, místo pro usazení hostů a hlavně kvalitní jídlo. Být číšníkem je složité. Člověk se musí umět otáčet a být obratný. Vyzkoušejte si pořádný neklid ve zvířecí restauraci. Musíte uspokojit všechny zákazníky a nechat si zaplatit za dobře odvedenou práci.

 
71%
Hra - Sue Avata Star 11
Video se načítá

A je tady oblíbená Sue. Bez ní by to ani nebyla hra pro dívky. Co takhle zkusit si provoz nějakého asijského bistra? Menu bude určitě pestré a vy si musíte zapamatovat, jaké ingredience do kterého jídla patří. Není to vždy snadné si to zapamatovat a uspokojit všechny zákazníky. Ale vy to určitě zvládnete. Stačí jen troška šikovnosti a rychlosti a jde to samo.

 
76%
Hra - Baileys Beach Shack
Video se načítá

Bailey si otevřela chatrč na pláži, v níž podává občerstvení. Vaším cílem je obsloužit tolik zákazníků, kolik jen bude ve vašich silách dříve, než skončí pracovní den. Splňujte denní peněžní cíle k postupu do dalších úrovní. Pokud si nebudete vědět rady, využijte nápovědu (Hint). Dokážete se postarat o všechny zákazníky?

 
74%
Hra - Dinner at Romeos
Video se načítá

Obsluhujte hosty ve vyhlášené restauraci. Jako číšník musíte mít dobrý postřeh a rychlé jednání. Usaďte hosty a poté jim přineste objednané jídlo. Nedovolte jim, aby předčasně odešli. Vše je jen na Vás.

 
75%
Hra - Angry Waiter
Video se načítá

Potkat naštvané číšníka není rozhodně nic příjemného. Člověk neví, co jej naštvalo a tak se mu raděj vyhýbejte. Neboť je vyzbrojen talířky, které je ochoten hodit po všech, a po všem, co mu bude stát v cestě. Vžijte se do jeho role a nechte ho vybouřit. Házejte talíře o mísách, láhvích a jiném vybavení restaurace. Jenže nesmíte házet jen tak bezmyšlenkovitě. V každém levelu musíte nasbírat určitý počet bodů. Body dostáváte za strefené nádobí. V každém levelu máte poue omezený počet talířků, se kterými můžete házet.