Sushi

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
94%
Hra - Sushi Cat: The Honeymoon
Video se načítá

Už jste viděli modrou kočku, která by měla ráda sushi? V této flash hře se vám takový zážitek naskytne. A protože tato kočka sushi opravdu miluje, je vaším úkolem pomoci jí ho sníst co nejvíce. Na každý level máte omezený počet kočičích životů, ale také stanovený počet sushi, které pro úspěšné dokončení levelu musíte sníst. Pokud se číča díky své tloušťce někde zasekne, můžete vystřelit její dlouhatánský jazyk, a sníst ještě pár kousků navíc.

 
92%
Hra - Sushi Cat 2
Video se načítá

Kočky mají rády ryby, o tom se všeobecně ví. V této hře si vezmete na starost kočičku, která ráda mlsá sushi. Vaším úkolem je vypustit kočku takovým způsobem, aby cestou posbírala, co nejvíce sushi dokáže. Hra má několik úrovní, ve kterých musíte sbírat spousty sushi. Nakrmíte svou kočičku, aby nebyla hladová?

 
85%
Hra - Sushi School
Video se načítá

Pro všechny milovníky jídla, zkuste si uvařit tento skvělý recept na tradiční Japonské sushi. Hra vás vždy provede, dělejte to co uvidíte na obrázku a bez problému hru dokončíte.

 
82%
Hra - Sushi Catapult
Video se načítá

Dopravte tohoto hladovce až do hlavního města Japonska! Sbírejte sushi a vyhýbejte se překážkám. Napřed ho musíte odpálit z katapultu, když už nebudete zrychlovat tak můžete tlačítkem myši zrychlit. Podaří se vám ho dopravit až do Tokia?

 
79%
Hra - Youda Sushi Chef
Video se načítá

Tuto hru si zamilujete bez ohledu na to, jestli máte nebo nemáte rádi sushi. Opět se z vás stává šéfkuchař a zároveň obsluhujete své zákazníky. Musíte být opravdu rychlí, abyste to všechno stihli. Cílem je vydělat každý den určitou sumu peněz. Každý zákazník má jiné přání, které je zobrazeno v bublině. Vaším úkolem je připravit mu přesně to, co chce.

 
79%
Hra - Pregnant Rapunzel Sushi
Video se načítá

Dokážete si poradit s přípravou sushi pro Rapunzel? Dostala na něj chuť, ale neví, jak jej připravit. Jestliže neznáte recept, ničeho se nestrachujte, protože hra Vás bude celou dobu provázet. Dokážete si poradit se všemi postupy ve hře?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

55%
Hra - Sukumo
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máte rádi sushi? V této hře budete muset prokličkovat mezi talíři se sushi a dostat se na druhou stranu. Hra má 3 kola a body vám rychle utíkají.

 
40%
Hra - Sushi
Video se načítá

Že není tak super připravovat Sushi nenajedeným paničkám, by vás měla přesvědčit tato on-line hra pro dívky. Tvým úkolem je vzít kus toho bílého rybího masa vlevo dole a dát na něj příchuť, jakou si slečna přeje a šoupnout na talíř. Získat pořádně vysoké skóre není jednoduché.

 
32%
Hra - Sushi Sue
Video se načítá

Staňte se majitelem nejlepší sushi restaurace v skvělé hře Sushi Sue. Vaší prací bude přijímat objednávky a následně připravovat pokrm přesně podle představ zákazníků. Čím lépe se vám podaří sushi připravit a naservírovat, tím vyšší hodnocení a tuzér dostanete.

 
71%
Hra - Sue Avata Star 11
Video se načítá

A je tady oblíbená Sue. Bez ní by to ani nebyla hra pro dívky. Co takhle zkusit si provoz nějakého asijského bistra? Menu bude určitě pestré a vy si musíte zapamatovat, jaké ingredience do kterého jídla patří. Není to vždy snadné si to zapamatovat a uspokojit všechny zákazníky. Ale vy to určitě zvládnete. Stačí jen troška šikovnosti a rychlosti a jde to samo.

 
66%
Hra - Super Sushi Chef
Video se načítá

Sushi je jedno z nejznámější japonských jídel, které se konzumuje i u nás. Většinou je to známo jako syrové rybí maso, ale jak se v této hře přesvědčíte, sushi je hlavně o rýži a jiných pochutinách. Stanete se majitelem sushi baru. Zákazníků bude chodit čím dál tím víc a vy je musíte všechny uspokojit svým kulinářských uměním. Ale pozor, každý zákazním má jiné požadavky, a vy je musíte splnit na výbornou.

 
73%
Hra - Sushi Decoration
Video se načítá

V této dekorační online hře si zahraješ s nefalšovaným japonským sushi, což je výtečný porm připravený z řas, rýže a syrové ryby. Ukaž své dekorační schopnosti.

 
69%
Hra - Sushi Chain
Video se načítá

Vítejte v sushi baru. Stanete se kuchařem, který před sebou má obrovský posuvný pás, na němž přijíždí vybrané pochoutky. Vytvářejte série tří a více stejných jídel, abyste vyčistili hrací plochu. Vlevo nahoře můžete zjistit, jaké jídlo přijde na řadu v příštím tahu. Dokážete se zbavit všech jídel a získáte dostatek financí?