Restaurace

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

77%
Hra - The One Fork Restaurant DX
Video se načítá

Staňte se majitelem restaurace, která disponuje pouze jednou vidličkou v této zajímavé postřehové hře. Postupně k vám budou přicházet nový a nový zákazníci, mezi nimiž musíte vidličku přesouvat tak, aby se každý najedl a všichni byli spokojeni.

 
81%
Hra - Sandwich Baker
Video se načítá

Parádní hra, ve které máte vlastní restauraci a připravujete v ní sendviče. Každý zákazník má chuť na jiný sendvič, některé jsou jednoduché a jiné složité. Musíte si dát pozor, aby byl sendvič dobře a rychle připravený, jinak nedostanete dýško.

 
84%
Hra - Burger Truck Frenzy USA
Video se načítá

Hamburgery vždy uspokojí chutě vašich zákazníků. Klíčová je ale i rychlost obsluhy. Budete muset rychle shromažďovat suroviny, sledovat recepty hamburgerů a sbírat mince za každou dokončenou objednávku. Šťastní zákazníci vám dávají více mincí, ale nešťastní z restaurace odcházejí! Dokážete dokončit všech 30 etap a stát se šampiónem?

 
80%
Hra - Yukiko's Sushi Shop
Video se načítá

Yukiko's Sushi Shop je skvělá obsluhovací hra, kde budete mít vlatní japonský sushi obchod. Budou k vám chodit zákaznice, které budeou chtít různé druhy sushi a vy jim budete muset vyhovět. Postupně za vydělané peníze budete kupovat více a více ingrediencí a tím pádem budete vydělávat více a více peněz.

 
70%
Hra - Avocado Toast Instagram
Video se načítá

Ve hře Avocado Toast Instagram si budeš připravovat pokrm z avokáda. Nejprve ho pěkně očistíš, poté ho zpracuješ a nakonec ho namažeš na chleba. Ještě předtím než to vyfotíš a dáš na instagram, tak přidej svoji oblíbenou zeleninu.

 
83%
Hra - Pizza Challenge
Video se načítá

Ve hře Pizza Chellenge budeě mít za úkol péct pizzy. Na začátku vždy dostaneš těsto s rajčatovým základem a tvým úkolem bude dát na pizzu další suroviny tak, aby vypadaly dobře a hlavně aby pizza porotcům chutnala.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Mermaid Coffee Shop
Video se načítá

Mermaid Coffe Shop je skvělá obsluhovací hra, ve které budeš mít za úkol připravovat a prodávat kávu. Začneš nákupem surovin, ze kterých poté uděláýš prvnívh pár káv. Za vydělané peníze koupíš další suroviny a budeš dělat více a více káv.

 
88%
Hra - Top Burger
Video se načítá

Ve hře Top Burger si můžeš vyzkoušet, jaké by to bylo vlastnit restaurace s burgery. Budou k tobě chodit různí zákazníci, kteří chtějí různě připravené hamburgery. Troufneš si otevřít a obsloužit všechny zákazníky?

 
76%
Hra - Ice Cream Making
Video se načítá

Co takhle si dát po Vánocích zmrzlinu? Ve hře Ice Cream Making si ji můžeš připravit, takovou, jakou jen chceš. Začneš dobrým sirupem, přidáš čerstvé ovoce, vybereš kornout a můžeš se do zmrliny s chutí pustit.

 
78%
Hra - Restaurant Makeover Html5
Video se načítá

Ve hře Restaurant Makeover na tebe čeká špinavá restaurace s rozbutým nádobím. Tvým úkolem bude pomoct jejé majitelce pomoct s úklidem a opravou všech rozbitých věcí. Až to budeš mít, tak se budeš moct podílet na nové výzdobě.

 
80%
Hra - Burger Chef Restaurant
Video se načítá

Ve hře Burger Chef Restaurant se staneš šéfkuchřem vyhlášené restaurace na hamburgery. Tvým úkolem bude připravit co nejvíce burgrů za den, abys splnila denní limit. Za každý burgr dostaneš peníze a na konci dne se uvidí, jestli jsi vydělala dost nebo ne.

 
85%
Hra - Biggest Burger Challenge
Video se načítá

Ve hře Biggest Burger Challenge na tebe šekají bulky, maso, zelenina a další přílohy na to, až z nich uděláš burgry. Na výběr máš dvě varianty hry - Challenge a volnou ruku. V challengi musíš dělat burgry podle návodu a za každý dobře udělaný burgr dostaneš dobře zaplaceno.

 
80%
Hra - Chopstick Cooking
Video se načítá

Dneska budeš mít za úkol připravovat lahodné hamburgery ve hře Chopstick Cooking! Tvým úkolem bude odchytit správné ingredience ve vzduchu a nasměrovat je na talíř. Až budeš mít hotový první hamburger, můžeš začít přijímat další objednávky.