Prasátko

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

91%
Hra - 300 Miles to Pigsland
Video se načítá

Veselá prasátka se vydávají na báječné dobrodružství. Máte možnost hrát dvě varianty hry - Adventure nebo Puzzle. Který mód hry si vyberete je jen na vás, ale pro mód Puzzle musíte dokončit nejprve alespoň část Adventure módu. V Adventure módu běháte s prasátkem po cestičce a sbíráte penízky. Musíte se dostat do cíle, ale pozor na překážky na cestě.

 
90%
Hra - Bubble Trouble 2
Video se načítá

Máme tu již druhý díl postřehovky Bubble Trouble. Opět hrajete za drsné prasátko v koženém kabátu a slunečními brýlemi. Cílem stejně jako v předchozím dílu je sestřelit všechny balónky ve hře, ale dávejte si pozor, máte pouze 3 životy, takže s nimi pečlivě naložte. Podaří se vám dodělat všechny levely?

 
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat prasátko ke všem žaludům a tím ho nakrmit. Při pohybu přes jednotlivé levely musíte využívat lana, které dokáží prasátko přichytit ke konkrétním prvkům a které je možné následně prořezat. Důležitý tak bude správný postup, ale i načasování.

 
83%
Hra - Bad Piggies HD 2015
Video se načítá

Máme tu pro vás šílená prasátka v HD! Vaším úkolem bude postavit také vozidlo, které prase přenese až do cíle. Po cestě vysbírejte hvězdičky a snažte se dojet ve stanoveném čase.

 
81%
Hra - Pig Help
Video se načítá

Adventura Pig Help je hra, která vás určitě pobaví. Hrajete za prasátko, které je velmi inteligentní a ohleduplné a má strach o svého pána. Pán už je velmi starý a nedává si moc pozor a vždy se dostane do nějaké šlamastiky a vy mu z ní musíte pomoct. Řešte úkoly, které pomůžou vyprostit nebo zachránit vašeho majitele. Podaří se vám pohlídat vašeho majitele?

 
80%
Hra - Piggy Wiggy
Video se načítá

Prásátko Wiggy má veliký hlad. Pojďte s ním hledat něco dobrého k snědku, nejlépe lískové ořísky. Při spuštění hry máte k dispozici tři odemčené úrovně. Zbylých 22 úrovní je zamčených. Plněním úrovní si postupně odemkněte všechny uzavřené a dokončete celou hru. Čím rychlejší budete, tím více bodů získáte.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Pigs Can Fly
Video se načítá

Myslíte si, že umí prasata létat? Že je to nesmysl? V této hře to nesmysl není a prasátka vesele létají. Vaším úkolem je dostat růžového pašíka k lahvičce s kouzelným lektvarem, díky němuž bude létat. Prasata mohou být uchopena pouze růžovým kurzorem. Hra sestává ze spousty úrovní, dokážete je splnit?

 
79%
Hra - Bad Piggies 2
Video se načítá

Ve hře Bad Piggies 2 se zabavíte stavbou vozítka, které musí dovézt prasátko do cíle. Po cestě se snažte posbírat také co největší počet bonusů, které zvyšují Vaši šanci na lepší skóre. Pokud se Vám vozítko rozpadne, musíte jej postavit celé znovu a dané kolo opakovat.

 
79%
Hra - Piggy in the Puddle 3
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude dostat v každém kole prasátko do nádoby s blátem. To však nebude vůbec jednoduché, protože v cestě vám budou stát různé nástrahy. K jejich zdolání je potřeba vhodně měnit tvar prasátka nebo dobře využít ostatní zvířátka, které se nacházejí na hrací ploše.

 
78%
Hra - Pigs Dream
Video se načítá

Opět tu máme velmi zábavnou hru. Ve hře Pigsy Dream se snažíte s prasátkem uletět co největší vzdálenost. Pohánět ho můžete prděním a ve vzduchu sbíráte papričky, mince a oříšky.

Hra nemusí v prohlížeči Google Chrome fungovat. Vyzkoušejte proto jiný prohlížeč.

 
77%
Hra - Oink Bunk
Video se načítá

Růžová je barva selat. Vžijte se do role maličkého prasátka, které se vydalo na veliké dobrodružství. Běhejte a po cestě sbírejte jablka. Přeskakujte obrovské jámy a včelí hnízda, jinak se nevyhnete konci hry. Na skákání můžete použít buď mezerník, což není nic těžkého. Pokud si hru chcete ztížit, používejte myš.

 
76%
Hra - Bad Piggies
Video se načítá

Zlobivá prasátka se stanou hlavní atrakcí následující hry. Dostaneš k dispozici nezbytné nářadí, aby se prasátko mohlo vydat správným směrem. Na konci každé úrovně dostaneš hvězdičky, které odpovídají předvedenému výkonu. Dokážeš dohrát všechny úrovně s nejvyšším možným oceněním? Není to rozhodně nic jednoduchého!

 
76%
Hra - Kaban Sheep
Video se načítá

Zažeň zpátky do ohrady všechny neposlušné ovečky. Během toho můžeš posbírat různé ovoce a zeleninu, získáš za to bonusové body. Ve hře můžeš i používat sprint, abys byla rychlejší než ovce.