Prasátko

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - Pig Dream
Video se načítá

Pig Dream je skákačka, ve které bude vaším prvním úkolem ničit nepřátelé a lokalizovat prasečího mnicha jménem Pigsy, kterému prozradíte, že chrám je zaplaven, on vám dá radu jak ho odplavit. Cesta to bude dlouhá a nebezpečná. Dávejte si pozor na pasti a nepřátelé. Když bojujete s nepřáteli tak je můžete zničit buď mezerníkem, nebo jim skočte na hlavu. Pomozte mu splnit jeho cíle.

 
82%
Hra - Piggy Wiggy Seasons
Video se načítá

Hladová prasátka se dostávají i na herní obrazovky. Ve hře Piggy Wiggy Seasons jim musíte pomoci ke snědení všech oříšků. Jedině touto cestou se dostanete do dalších kol. Proto si dobře rozmyslete postup, kterým budete postupovat. Na každé kolo máte libovolný počet pokusů.

 
78%
Hra - Wolfminator
Video se načítá

Wolfminator je hra v níž musíte zachránit všechna prasátka před krvelačnými vlky, kteří si na ně brousí zuby. Posloužit Vám k tomu může manuálně naváděný raketomet. Dejte si však pozor na ukazatel paliva u jednotlivých střel, protože jinak nedoletí na místo určení. Musíte zničit všechny vlky a zachránit všechna prasátka.

 
73%
Hra - Baby Piggy Care
Video se načítá

Ve hře Baby Piggy Care budete vlastnit farmu se selaty. Vaším úkolem je se o ně postarat a poskytnout jim vše, co si v bublinách vyžádají. Dokážete jim splnit všechna přání a zvládnout jejich požadavky? Každým kolem vám do sortimentu přibude nová věc a samozřejmě hra bude náročnější.

 
70%
Hra - Flying Chops
Video se načítá

Ve hře Flying Chops je třeba ovládat prasátko, které poletuje ve velmi nebezpečném prostředí. Je nutné, abyste jej ovládali pouze pomocí jedné klávesy a vyhnuli se všem nožům, cirkulárkám a dalším překážkám.

 
41%
Hra - Peppa Pig Solitaire
Video se načítá

Peppa Pig Solitaire je další skvělá hra s prasátkem Pepou. Jedná se o jednoduchou karetní hru, ve které na sebe musíte skládat karty tak, jak jdou po sobě a střídat barvy.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

72%
Hra - Jolly Pigs Coloring
Video se načítá

Dokážeš vybarvit obrázky s prasátky. Snaž se je vybarvit tak, aby byly co nejvíce reálné.

 
84%
Hra - Piggy in the Puddle 2
Video se načítá

Cílem této hry je dostat v každém kole malé prasátko do lavoru s blátem. K tomu musíte využívat ostatní zvířátka, z nich každé má jinou speciální schopnost. Navíc i vaše prasátko dokáže měnit tvar, což vám umožní dostat ho tam, kam potřebujete.

 
77%
Hra - Piggy Wiggy 3 Nuts
Video se načítá

Pomoz prasátkům, aby se dostala k jejich pochoutce, kterou jsou v tomto případě oříšky. Dokážete si poradit a najít ideální cestu? Pro postup do dalšího kola musejí být snědeny všechny oříšky.

 
80%
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Video se načítá

Prasátka se nešťastnou náhodou změnily na zombie a vy je musíte nyní nakrmit za pomoci chutných mozečků. Prasátka můžete k mozečkům dostat jen za pomoci lan, které je potřeba kombinovat se specifickými herními prvky. Každé lano můžete také v případě potřeby kdykoliv přeseknout.