Prasátko

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - When Hogs Fly
Video se načítá

Pomozte malému Hogsovi s létáním. Vaším úkolem bude sbírat po cestě mince a vyhýbat se ostatním zvířatům a věcem. Nasbírejte co nejvíce mincí, abyste mohli vylepšovat vaše schopnosti! Zvládnete se dostat, až co nejdále to jen půjde?

 
75%
Hra - When Pigs Flee
Video se načítá

V této postřehové hře budete doprovázet prasátko během jeho bláznivého běhu skrz krajinu plnou překážek. Zároveň si dávejte pozor i na pohyblivých nepřátel a nezapomeňte sbírat mince, které vám umožní nakoupit různé vylepšení.

 
73%
Hra - Bubble Trouble
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Bubble Trouble je postřehovka, ve které hrajete za drsné prasátko v koženém kabátu a se slunečními brýlemi. Každý level máte za úkol rozkrájet vaším vystřelovacím lanem kuličku na co nejmenší kousky, dokud nezmizí úplně. Každým levelem je hra těžší a těžší. Dá se hrát i ve dvou, takže určitě vyzkoušejte s kamarádem.

 
72%
Hra - Pig Race
Video se načítá

V této sportovní hře hrajete za prasečího závodníka, který se před ničím nezastaví. Vaším úkolem bude sbírat žaludy a srdíčka. Dávejte si pozor, dráha je osázená překážkami, které musíte oběhnout nebo přeskočit. Podaří se vám dostat se co nejdále a nahrát tak co nejlepší skóre?

 
70%
Hra - Peppa Pig Tetris
Video se načítá

Peppa Pig Tetris je zábavná hra, ve které musíte skládat kostky, které padají. Skládejte je tak, aby vytvořili co nejméně mezer mezi sebou. Můžete si zvolit libovolnou obtížnost.

 
68%
Hra - Mr Piggy
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru s názvem Mr Piggy. V této hře budete mít za úkol pomoci malému prasátku dostat se k jeho milované. Celkem budete muset projít 21 levelů, ve kterých na vás čekají pasti, ale i mnoho bonusů.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

68%
Hra - Paddy the Pig
Video se načítá

Dokážeš provézt mladé prasátko touto náročnou cestou? Vyhni se všem nástrahám na trati, které na něj čekají a snaž se také sníst co nejvíce jídla. Dokážeš se dostat do dalších kol?

 
67%
Hra - Pig Parking
Video se načítá

Dokážete dostat prase ke korytu? Zní to sice jednoduše, ale na cestě narazíte na mnoho překážek.

 
65%
Hra - The Big Pig Game
Video se načítá

Pomozte malému prasátku, aby se dostalo podílí a překonalo všechny překážky. Během cesty budete neustále narážet na ovoce a kávu. Tyto dobroty vám zajistí nové schopnosti, které můžete ve hře použít. Vyhýbat se však musíte zelenině. Zvládnete Prek všechny úrovně?

 
60%
Hra - Peppa Pig Super Jump
Video se načítá

Prasátko Pepa na svém dobrodružství přeskakuje mezery mezi sloupy a je třeba dávat pozor na sílu odskoku. Po čase zmizí nápověda.

 
59%
Hra - Piggy Pet Care
Video se načítá

Toto milé prasátko čeka právě na vás. Potřebuje zapnout popruhy, vyvenčit, očistit a samozřejmě potřebuje i jíst chutnou mrkvičku. Postaráš se o prasátko?

 
58%
Hra - Peppa Pig - New House Decor
Video se načítá

Peppa Pig - New House Decor je zábavná oddechovka, ve které budete dekorovat nový dům, který si postavil Pepa. V domě je hrozný nepořádek a vše je rozházeno. Vašim úkolem bude dát vše na správné místo.

 
56%
Hra - Harvest Ranch
Video se načítá

Na malé farmě v Margaritaville žili tři přátelé - ovce, prase a kráva. Každá týden byl někdo vybrán, aby je nakrmil. Tento týden jste šťastným výhercem vy a musíte se tedy o ranč postarat. Dostanete před sebe přístroj, který bude vystřelovat krmení pro zvířátka. Vy musíte vybrat vhodnou trasu, aby jídlo doletělo.