Nitrome

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
91%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude, abyste se svým panáčkem posbírali všechno ovoce, které se vám ve hře objeví. Během sklizně se budete muset vyhnout nepřátelům, který se vás budou snažit zneškodnit. Aby jste se před nimi ubránili můžete ničit, ale i vytvářet kostky.

 
88%
Hra - Skywire 2
Video se načítá

Líbila se ti hra Skywire? Tady si můžeš zahrát pokračování! Tvým úkolem je opět bezpečně dopravit cestující na horské dráze. Musíš se pečlivě vyhýbat překážkám, ale taky jet opatrně, abys cestující někde nevyklopila. Můžeš si zahrát i ve dvou na jednom počítači.

 
85%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video se načítá

Velmi zábavná hra, která umožní hru i pro více hráčů. V tomto díle si zahrajete za zmrzlinu, která má za úkol posbírat co nejvíce ovoce. Při hře se musíte vyhnout i příšerkám, které se Vám snaží ublížit. Můžete jim však do cesty stavět ledové zdi nebo je naopak rozbíjet.

 
85%
Hra - Colour Blind
Video se načítá

Máme tu pro vás skákačku od Nitrome, ve které budete hrát za malou bulvu, které obrovský mrak unesl milou. Tato bulva se nevzdá, dokud jí nenajde! Využívejte změny barev, když uvidíte dejme tomu modrý most, tak musíte najít stavbu s modrou barvou, která ho zhmotní. Jakmile projdete vodopádem, tak se barva zruší. Pomůžete mu jí najít?

 
83%
Hra - Twin Shot 2
Video se načítá

Dostaneš na starost postavičku, se kterou se musíš probojovat přes různé překážky. Pohybuj se směrovými šipkami a mezerníkem vystřeluj šípy. Vystřelené šípy můžeš používat také k překonávání překážek. Po zabití nepřítele seber minci. Ve hře nalezneš také celou řadu dalších bonusů, které mohou být opravdu užitečné.

 
80%
Hra - Skywire
Video se načítá

Máte rády zábavní parky a lanovky? Jedné takové se v této hře ujmete i s jejími třemi pasažéry. Dokážete je díky svému postřehu dostat přez všechny nebezpečné nástrahy až do cíle? Jak dlouhý čas k tomu budete potřebovat?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

74%
Hra - Final Ninja
Video se načítá

Akční skákačka, ve které budeš pomáhat ninjovi, aby zvládl překonat všechny překážky. K tomu mu pomáhá vystřelovací lano a další speciální schopnosti, třeba hvězdice. Také je samozřejmé, že ninja umí skákat po stěnách. Dostaneš ho do cíle?

 
70%
Hra - Oodlegobs
Video se načítá

Zahrajte si tuto skvělou skákačku od Nitrome! Budete hrát za malou příšerku a vaším úkolem bude požírat kočky, co mají hlavu ve tvaru monitoru. Potom co je sníte tak se vaše příšerka rozmnoží na více dalších. Když nebudete moci někam dosáhnout tak je stačí podržením spodní šipky je shromáždit a potom zmáčkněte šipku nahoru a začnou stavět věž. Zvládnete zdolat všechny levely?

 
65%
Hra - Test Subject Blue
Video se načítá

Šílení vědci se spikli proti Vám a proměnili Vás v maly enzym, který pozorují a testují. Vy s enesmíte nechat zastrašit a projděte celým labyrintem až do cíle. Po cestě na Vás ale bude čekat spoousta nástrah, kterým se musíte vyhnout. Vše je nutné stihnout v co nejkratším čase. Jakmile projdete trasu, dostanete se do dalšího kola. Cestou je nutné sbírat zlaté karty.

 
68%
Hra - Icebreaker
Video se načítá

Snaž se osvobodit zamrzlé vikingy a dostat je na vikingskou loď. To můžeš dokázat pomocí odřezávání kusů ledu, ve kterém jsou vikingové většinou uvězněni.

 
66%
Hra - Cave Chaos 2
Video se načítá

Překonávejte překážky v této skákačce pro dva různé překážky. Nezůstávejte na jednom místě, jinak se pod vámi prothrne podlaha.