Kouzla a čarování

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
76%
Hra - Malá čarodějka 2
Video se načítá

Malá čarodějnice se snaží připravit kouzelný lektvar. A co má takový lektvar umět? Přeměňovat žáby na lidi! Čarodějka by ráda změnila malého žabáka v krásného prince. Dokážete přijít na správnou kombinaci přísad? Pokud něco uděláte špatně, tak se lektvar nepodaří a namísto prince uvidíte příšernost.

 
76%
Hra - Magic Change
Video se načítá

Zajímáš se o magii? Tak to si vyzkoušej tuto legrační hru Magic Change! Ocitneš se v kůži ne příliš půvabné, staré čarodějnice, která se ale za každou cenu chce proměnit v krásnou a mladou princeznu! Proto se snaží vytvořit si elixír mládí. A ty musíš její elixír namíchat! Vyber si, které suroviny se ti líbí a hlavně si počkej na výsledek!

 
75%
Hra - Love Potions
Video se načítá

Staňte se součástí pohádky o princezně a jejím vysněném princi. Aby ho totiž přivolala ze zakletí, musí použít správný kouzelný lektvat. Právě s jeho přípravou jí musíte pomoci. Dokážete namíchat všechny ingredience tak, aby přišel opravdu princ a ne někdo, nebo dokonce něco, co by si rozhodně nepřála?

 
75%
Hra - Wizzard Child
Video se načítá

Hra Wizzard Child udělá z hráče mladého kouzelníka, který se musí vypořádat s celou řadou nástrah. Je nutné, aby porazil všechny protivníky a také, aby se dostal přes všechny brány. Některé z nich vyžadují přepálení provazů, jiné například aktivaci elektrických bran. Na konci se utkáte s nejsilnějším protivníkem, který prověří Vaše schopnosti.

 
75%
Hra - Witch Power Practice
Video se načítá

V této hře budete pomáhat čarodějnicím ze seriálu Witch! Na začátku si vyberete jednu ze svých oblíbených hrdinek a můžete začít bojovat s nepřáteli. Dokážete je všechny zastavit?

 
75%
Hra - Magic Girl Dress Up
Video se načítá

Pomozte dívce, která se připravuje na maškarní bál. Musíte z ní udělat čarodějku. Můžete volit i moderní kousky oblečení, ale výsledek by měl vždy ladit dohromady. Jak si s tímto úkolem poradíte?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

74%
Hra - Sue malá čarodějka
Video se načítá

Stará ježibaba se rozhodla, že ze sebe udělá krásku. Vy jí v tom musíte pomoct. Namíchejte ji kouzelný lektvar z různých přísad, které má na poličce a poté se podívejte, jak kouzlo zabere.

 
72%
Hra - Frogtastic
Video se načítá

Určitě znáte pohádku o princi zakletého v žabáka, kterého vysvobodí polibkem krásná princezna. V této hře to ale nebude jen tak, aby se z žabáka opravdu stal princ, musíte pro princeznu vyrobit tu správnou rtěnku. Najdete správnou kombinaci ingrediencí, aby se z prince nestalo něco jiného? ;)

 
68%
Hra - Frogtastic 2
Video se načítá

Pěkná pohádková online hra, ve které vystupuje spanilá princezna a zakletý princ. Tvým úkolem je ze čtyř přísad namíchat lektvar, který zruší prokletí. Díky kouzlu objevíš rtěnku, kterou se namaluješ (pohyb myší doleva a doprava). Poté políbíš žabku (klikáním). A nyní se už můžeš těšit, co z kouzla vzejde... :o)

 
66%
Hra - Čarodějnický kotlík
Video se načítá

Vítejte u kouzelného vaření. Naházejte všechny ingredience, zapsané v knize kouzel, do velkého kotlíku. Některé přísady jako pavouci nebo červi mohou být hozeni přímo do kotle. Jiné přísady jsou složitější a vyžadují hbité pohyby rukou nebo drobné úpravy. Šipky nad kotlem naznačují, jaké pohyby rukou máte udělat.

 
65%
Hra - Moodys Magical Eye
Video se načítá

Hra inspirovaná filmem Harry Potter a ohnivý pohár. Vaším cílem je zůstat skrytí před upřeným pohledem Alastora Moodyho a jeho detektorem temnoty. Musíte se vyhýbat také stvořením, které jsou pod kletbou Imperius. Čím déle zůstanete skryti, tím více bodů dostanete. Pokud se vám podaří získat některé speciální předměty, dostanete další body navíc.

 
60%
Hra - Magic Aromas
Video se načítá

Ve hře Magic Aromas si zahrajete na mladou čarodějnici, která vlastní obchod s elixíry. Vaši zákazníci budou neustále vyžadovat nové a nové elixíry, které musíte správnou kombinací květů a dalších surovin vytvořit. Ve hře navíc nechybí ani množství vylepšení.

 
59%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 1
Video se načítá

Máš ráda fantasy, kouzla a různé nestvůry? Jestli ano, je toto hra přesně pro tebe. Vydej se na cestu vyvolávačů, kteří bojují s příšerami. Pokud umíš anglicky, můžeš si užít skvělý příběh a rozpracované dialogy mezi postavami. Ale i bez znalosti angličtiny (pro přeskočení dialogů použij tlačítko SKIP) se ti určitě zalíbí systém soubojů.