Witch seriál

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

84%
Hra - Youda Fairy
Video se načítá

Tato hra se vám jistě bude líbit - pomocí ní se totiž ponoříte do kouzelného světa plného víl a pohádkových postaviček. Světem vás bude provádět starý kouzelník. Vaším úkolem bude pomocí krásných kouzelných leknínů sbírat světlušky a bludičky, ze kterých se poté zrodí nádherná víla. Pro dokončení levlu je vždy stanoven počet víl, které musíte oživit, ovšem na každý level máte omezený čas. Při hře také sbírejte různé bonusy, které vám při hře budou pomáhat. S náročností levlů budou také přibývat barvy leknínů - bludiček a tedy i víl.

 
82%
Hra - W.i.t.c.h Puzzle
Video se načítá

Jsou tady opravdu povedené puzzle, které potěší hlavně milovnice seriálu witch, protože právě jeho hrdinky jsou hlavním námětem obrázků, které budete skládat. Vašim úkolem bude co nejdříve dát na správná místa rozházené čtverečky a vytvořit tak původní obrázek. Abyste věděly co vlastně skládáte, můžete se vždy po uplynutí určité doby podívat na předlohu zmáčknutím bubliny "HINT".

 
76%
Hra - Malá čarodějka 2
Video se načítá

Malá čarodějnice se snaží připravit kouzelný lektvar. A co má takový lektvar umět? Přeměňovat žáby na lidi! Čarodějka by ráda změnila malého žabáka v krásného prince. Dokážete přijít na správnou kombinaci přísad? Pokud něco uděláte špatně, tak se lektvar nepodaří a namísto prince uvidíte příšernost.

 
76%
Hra - Magic Change
Video se načítá

Zajímáš se o magii? Tak to si vyzkoušej tuto legrační hru Magic Change! Ocitneš se v kůži ne příliš půvabné, staré čarodějnice, která se ale za každou cenu chce proměnit v krásnou a mladou princeznu! Proto se snaží vytvořit si elixír mládí. A ty musíš její elixír namíchat! Vyber si, které suroviny se ti líbí a hlavně si počkej na výsledek!

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
71%
Hra - Color Witch
Video se načítá

Vybarvěte si i vy krásný obrázek s postavičkami Witch. Vybarvit je můžete podľa danej předlohy.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
43%
Hra - Witch Style
Video se načítá

Kterou dívku by nebavilo oblékání panenek? Zde si vyber dívku a poté ji oblékni podle toho, na kterou příležitost se chystá. Máš možnost prožít zajímavou roli stylistky a radit dívkám jak se mají obléknout.

 
77%
Hra - Magic Boutique
Video se načítá

Ocitněte se v kouzelném světě. Staňte se prodavačkou v čarodějnickém obchodě a obsluhujte své zákazníky. Každý z nich má nějaké přání a vy je musíte vyplnit do nejmenšího detailu. Odménou vám bude spokojenost vašich klientů a jejich peníze. Každou úroveň dorazí různý počet zákazníků, pokuste se obsloužit všechny!

 
78%
Hra - Haunted Hybrid
Video se načítá

Čarodějnice Frieda Goldbergová se vydává na dobrodružství. Použijte myš k létání na koštěti. Cestou sbírejte sladkosti a dýně. Dýňový džus je pohonná hmota pro vaše koště. Dávejte si velký pozor na rozzuřené netopýry, mohli by vás zranit. Když netopýra sestřelíte, dostanete další body navíc. Jak daleko doletíte?