Kouzla a čarování

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

58%
Hra - Harry Potter Kiss
Video se načítá

Filmové postavičky Harry Potter a Hermiona Grangerová se v následující hře budou líbat. Vše musíš zařídit tak, aby to nikdo nezaregistroval. Ve třech úrovních se tě pokusí vyrušit Draco Malfoy, Ron Weasley a Albus Brumbál. Pokaždé, když se někdo ze zmíněných objeví, tak musíte přestat s líbáním nebo nech příchozí zmizet pomocí svitku.

 
44%
Hra - Harry Potter logik
Video se načítá

Hra inspirovaná životním příběhem Harryho Pottera. Stanete se členem třídy profesora Severuse Snapea a budete vytvářet lektvary nebo obtížnější kouzla. Ale bohužel si nemůžete zapamatovat všechny ingredience. Máte jen šest živlů, ze kterých vybíráte. Problém je v tom, že musí být přidány přesně ve správném pořadí. Lektvar vyžaduje pouze čtyři z nich, ale pořadí bohužel neznáte.

 
100%
Hra - Elementals: The Magic Key
Video se načítá

Vítejte u magického dobrodružství, které na vás čeká u hry Elementals: The Magic Key. Vaším úkolem bude najít, společně s hlavní hrdinkou z jiného světa, všechny možné předměty a magické přísady, které se vám postupně budou zobrazovat. Za všechny správně splněné úkoly získáte určité bodové ohodnocení.

 
77%
Hra - Baby Witch in Halloween Night
Video se načítá

Právě dnes se odehrává halloweenská noc! Alespoň je tomu tak v této hře. Stanete se malou čarodějnicí, která se rozhodla jít ven a posbírat dýně. Dýně se jí hodí na vaření výborného koláče pro maminku. Musíte se vyhnout mnoha překážkám, jež vám budou znepříjemňovat cestu. Pomozte čarodějce! Sbíráním dalších věcí můžete získat více bodů.

 
62%
Hra - Cute Magic
Video se načítá

Vaším snem je stát se učednicí mladé kouzelnice Scarlet. Abyste se mohli stát učednicí, musíte procvičovat magii. Studujte kouzelnou knihu a učte se nová kouzla a ingredience potřebné k vytváření kouzel. Klikněte na vybrané kouzlo a naučte se ho. Ve skříňce se nacházejí různé lektvary, které vám pomohou.

 
50%
Hra - Harry Potter Ghost Hunter
Video se načítá

Mladý čarodějnický učeň Harry Potter se rozhodnul opustit bezpečné zdi bradavické školy a chce zlikvidovat všechny duchy, na které narazí. Vyhýbej se všem překážkám, jež se objeví v cestě. Pomoz Harrymu zabít všechny duchy v noci a zachraň město před příchodem temnoty. Vydej se sbírat body na své konto.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Epic War 5 Hells Gate
Video se načítá

V této bojovce máte na výběr z 3 postav, za které budete hrát. Vždy dostanete gardu,která vám bude pomáhat v boji. Můžete je ovládat samotné nebo i s hrdinou zároveň. V každém území do dobýváte, se musíte probojovat až na konec, kde na vás čeká jiný hrdina nebo boss. Podaří se vám zdolat všechny území a hrdiny?

 
82%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 2
Video se načítá

Máš ráda anime a fantasy? Je tu totiž pokračování skvělé adventury jménem Summoner Saga Endless. V podstatě se nic nezměnilo - máš sice nové nepřátele, pár schopností navíc, nové přátele, ale systém soubojů je pořád stejný. Dialogy zůstávají taktéž skvělým kořením hry. Pokud umíš anglicky, je to lepší, ale hra jde zvládnout i bez toho. Když něco nebudeš zvládat a anglicky neumíš, raději se poraď se slovníkem, některá z postav ti nejspíš dobře radí. Důležité věci v textu jsou vyznačené žlutě.

 
58%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 3
Video se načítá

Posuňme se dále v příběhu série Summoner Saga Endless. Skvělé dialogy i dobře zpracované souboje zůstávají stejně jako dosud, jediné, co se změnilo, je systém fungování štítů, takže je dobré si před hrou zahrát tutorial. Příběh se posouvá dál závratným tempem a ty u toho nesmíš chybět!

 
82%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 4
Video se načítá

Jestliže tě bavily předchozí díly této série, neměl by tě zklamat ani ten čtvrtý, který je prozatím poslední. Herní principy jsou pořád stejné, ale příšery jsou větší a drsnější, stejně jako hlavní hrdinové. Povede se ti hru dohrát až do konce?

 
79%
Hra - Once In The Cave
Video se načítá

Once In The Cave je dobrá skákačka, ve které budete hrát za velkého čaroděje, který se svojí holí srazí téměř každého na kolena. Brouzdejte světem a sbírejte předměty a lahvičky, které vás léčí nebo doplňují manu. Nebude to nic jednoduchého, čeká vás dlouhá cesta. Zvládnete se probít, přes všechny nepřátelé až na konec?

 
75%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 5
Video se načítá

Jestliže máš úspěšně za sebou předchozí čtyři díly této skvělé adventury, můžeš se směle pustit do pátého. Opět tě čekají epické souboje se zajímavým soubojovým systémem, propracované dialogy a hezký příběh.

 
83%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video se načítá

Super fantasy hra, ve které budete bránit studnu s diamanty. Tyto diamanty se snaží ukrást nepřátelská monstra. Vy musíte kolem cesty stavět bojové jednotky a vylepšovat je. Můžete nakupovat mnohá vylepšení i nové jednotky. Používejte během boje i kouzla.