Kouzla a čarování

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Audrey's Spell Factory
Video se načítá

Ve hře Audrey's Spell Factory budeš pomáhat Audrey s najitím 15 různých kouzel. Každé kouzlo tě promění v něco jiného a každé kouzlo se bude skládat z jiných ingrediencí. Podaří se ti všechny kouzla najít?

 
80%
Hra - Eliza's Spell Factory

Ve hře Elza's Spell Factory budeš mít za úkol pomoct Else vymyslet 12 nových kouzelných lektvarů. Lektvary tvoříš tak, že dáváš do kupy různé suroviny. Podaří se ti objevit všechny lektvary? A vo který lektvar dělá?

 
75%
Hra - The Chilling Adventures Of Sabrina
Video se načítá

Ve hře The Chilling Adventures Of Sabrina na tebe už čeká mladá čarodějka, která potřebuje tvoji pomoc s oblečením. Poté pomůžeš s oblečením i Sabrininým sestrám a ideálně je můžeš všechny sladit tak, aby si spolu mohli udělat fotku nebo se potrénovat v kouzlení.

 
88%
Hra - Boyfriend Spell Factory
Video se načítá

Valentýn se blíží a ty stále nemáš s kým bys ho oslavila? Ve hře Boyfriend Spell Factory si můžeš přikouzlit 12 různých tajných chlapců a jednoho z nich si poté vybrat. A zaručeně na Valentýna sama nebudeš.

 
81%
Hra - Spell Factory Back to School

Jenny bohužel ještě nikdy nechodila do školy. Splníte jí toto přání? S pomocí Džina můžete udělat nějaké kouzelné lektvary kombinací tří věcí a najít všech 12 znaků. Jenny bude tak nadšená ze setkání se všemi postavami školy.

 
85%
Hra - Princess Zodiac Spell Factory

Pomoz krásným princeznám s výběrem nejlepšího čarodějnického outfitu, který si mohou obléci na večerní kouzelnický bál. Hru ovládáš myší.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - The Night of The Witches Jigsaw

Dnes si budeme společně skládat puzzle. A to ne ledajaké puzzle. Budeme společně skládat puzzle nádherných obrázků čarodějnic. Nejdříve si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků, poté zvolíte obtížnost a pak hurá do hry.

 
85%
Hra - Chinese Zodiac Spell Factory

Naše krásné čarodějkyy se pustily do výroby kouzelných lektvarů. Předtím se ale musí pořádně obléci. Pomůžeš jim v jejich snažení vybrat si nejlepší možný outfit? Hru ovládáš myší.

 
91%
Hra - Witch Magic Academy

Dnes tu máme obzvlášť povedenou a zábavnou hru. V této hře se stanete čarodějkou a vaším úkolem bude správně uvařit všechny lektvary. Oblékněte se do čarodějnického hábitu a uvařte elixíry života.