Harry Potter

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
95%
Hra - Harry Potter Puzzle
Video se načítá

Tato skládanka s motivem Harryho Pottera je pro zkušené puzzle luštitele. Na složení celé fotografie máte pouze dvě minuty... takže na nic nečekejte a dejte se do toho :).

 
91%
Hra - Hogwarts Scene Maker
Video se načítá

Hra z prostředí Harryho Pottera! Vytvoř si postavy, které by bez problémů zapadly do Bradavic. Oblečení, které jim můžeš dávat, si můžeš většinou vybrat ve čtyřech variantách, podle kolejí. Kolej přepínáš pomocí malého červeného znaku u jednotlivých kusů oblečení.

 
86%
Hra - Emma Watson Makeover 2
Video se načítá

Emma Watson je známá herečka, která se proslavila ve Filmu Harry Potter! Vaším úkolem jí bude celkově upravit!

 
85%
Hra - Hogwarts Avatar Creator
Video se načítá

Vytvoř si vlastní čarodějku z kouzelné školy v Bradavicích. Máš opravdu velkou spoustu možností, kterak upravit dívčin vzhled. Můžeš se proklikávat mezi šesticí položek v menu. Po stisknutí jedné z nich se objeví nové předměty a úpravy vzhledu, jež můžeš na mladou slečnu aplikovat. Vybírej ty nejhezčí věci.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Harry Potter Mahjong
Video se načítá

Máte rádi malého čaroděje Harryho Pottera? A máte rádi logické hry? A máte rádi logickou hru mahjong? Pokud ano, je tato hra dělaná přímo pro vás.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

79%
Hra - Harry Potter Online Coloring 2
Video se načítá

Vybarvěte Harryho Pottera a jeho bandu! Vyberte z velkého množství barev a vybarvěte je podle vašich představ.

 
69%
Hra - Harry Potter Magic Words
Video se načítá

Ve hře Harry Potrer Magic Words si můžeš obléct svého Harryho Pottera do čehokoliv, co se ti líbí. Chceš jej vidět v oblečení, typické pro Zmijozel? Žádný problém, v této hře jej nezařadí kouzelný klobouk, ale pouze ty! Obleč ho, posaď na něj sovu, dej mu koště, co tě jen napadne! Tak se neboj odvázat a užij si Harryho v jeho nové oblékací hře!

 
66%
Hra - Harry Potter Online Coloring Page
Video se načítá

Vybarvěte tento černobílý obrázek, na kterém je Harry Potter. Barvy najdete na pravé straně.

 
65%
Hra - Moodys Magical Eye
Video se načítá

Hra inspirovaná filmem Harry Potter a ohnivý pohár. Vaším cílem je zůstat skrytí před upřeným pohledem Alastora Moodyho a jeho detektorem temnoty. Musíte se vyhýbat také stvořením, které jsou pod kletbou Imperius. Čím déle zůstanete skryti, tím více bodů dostanete. Pokud se vám podaří získat některé speciální předměty, dostanete další body navíc.

 
62%
Hra - HP Marauder
Video se načítá

Všichni milovníci Harryho Pottera si jistě přijdou na své. V této napínavé hře je vaším úkolem nasbírat všechny kostky lega, mince a kameny, které jsou umístěny v zapeklitém labyrintu. Musíte se vyhnout setkání se záporňáky a to vše v časovém limitu! Dokážete se dostat přes všechny nástrahy a dovést milovaného Harryho do cíle...?

 
61%
Hra - Emma Watson makeover
Video se načítá

Staň se na chvíli maskérkou filmové hvězdy, jakou je Emma Watson, představitelka Hermiony ze slavného příběhu Harryho Pottera. Můžeš zde vybírat jak účes, tak barvu vlasů a očí, kdy na výběr máš z opravdu extravagantních odstínů. Pak jí udělej vkusné líčení, obleč ji do pěkných šatů a vyber jí šperky. Na konci si můžeš vybrat pozadí a podívat se, jak Emma vypadala před změnou a jak vypadá teď. Také si svůj výtvor můžeš vytisknout.

 
59%
Hra - Harry Potter Makeover
Video se načítá

Staň se osobní vizážistkou Harryho Pottera a připrav ho na jeho natáčení. Na výběr máte pěkné účesy, make-up a oblečení.