Skládání potrubí

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Plumber Game 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude pospojovat potrubí tak, abyste převedli vodu z jedné strany hrací plochy na druhou. Přitom nemusíte využívat vždy všechny části potrubí a navíc může voda vytékat i jinými směry.

 
75%
Hra - Balloon Park
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této hře budete mít za úkol plnit balónky. V každém kole musíte naplnit určitý počet balónků heliem. Při skládání potrubí se snažte naplnit co nejvíce balónků najednou.

 
73%
Hra - Harry the Hamster
Video se načítá

Pomozte křečkovi Harrymu vybudovat tunely, aby se mohl bezpečně dostat domů. V pěti úrovních mu pomozte utéct před hladovou kočkou. Pokládejte trubky, aby se Harry mohl dostat k východu. Jakmile vyprší limit na stavbu, Harry se dá do pohybu, ale vy ještě pořád můžete stavět. Pokud vypustíte Harryho před vypršením limitu, získáte bonus. Můžeš vyzkoušet i druhý díl této hry a nebo se pustit do třetího pokračování křečka Harryho.

 
73%
Hra - Railway Line
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru s vláčkem, kterému musíte postavit koleje až do cíle. Na výběr máte vždy různé druhy kolejí a musíte z nich vytvořit cestu. Vláček vyjede ze stanice vždy po 10 vteřinách. Pokud postavíte špatně, můžete bourat.

 
69%
Hra - Plumber 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Myslíte si, že býti instalatérem je jednoduché? Sami se o tom můžete přesvědčit v této logické hře! Spojte potrubí z jedné strany na druhou, tak aby se po cestě voda nevylila. Vyzkoušejte si to na vlastní kůži, čeká vás 25 levelů zábavy.

 
65%
Hra - Confusebox
Video se načítá

Cílem této jednoduché hry je propojit všechny žárovky tak, aby se všechny rozsvítily. Na první pohled to vypadá skutečně jednoduše, ale velice záhy zjistíte, že budete muset velmi přemýšlet. Confusebox je totiž výborná logická hra, která vám ukrátí dlouhé zimní večery.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

64%
Hra - Light it
Video se načítá

S elektrikou a energií si není radno zahrávat. Tady v této hře budete zapojovat žárovky, ale není zde žádné riziko, že by se Vám mohlo něco stát. Veďte od baterie kabely tak, abyste rozsvítili žárovky, které jsou na trase, musí svítit všechny. Zapojte je tak, aby proud vedl všude, nesmí být nikde přerušen, jinak byste nesvítili.

 
44%
Hra - Sue a píšťala lásky
Video se načítá

Oblíbená Sue je opět hlavní hrdinkou této hry. Její píšťalky lásky jsou suprové hry. Pět krásných slečen netrpělivě čeká, až se setkají se svými princi. Spojte trubky tak, aby se dostala slečna ke svému vyvolenému. Trubky musí na sebe navazovat, nikde nesmí být porušeny, jinak by se dvojice nikdy nesetkala a nemohla se lépe poznat.

 
79%
Hra - Flash Pipes
Video se načítá

Ve hře Flash Pipes budete stavět vodovodní potrubí tak, aby ani kapka vody nepřišla nazmar. V každé úrovni máte červenou ryskou vyznačenu úroveň hladiny, kterou musíte dosáhnout. V opačném případě končíte. Při stavbě využijete různé typy potrubí a také slepé rozvaděče.

 
77%
Hra - Power Puzzle 2
Video se načítá

Tato netradiční obdoba hry puzzle tě jen tak neomrzí. Neskládáš tady žádný obrázkový motiv, místo toho pomocí různě tvarovaným trubek v poli, se kterými můžeš jen otáčet, se snažíš propojit elektronické součástky. Všechny součástky musíš navzájem propojit a to jakkoliv, důležité je jen, aby byly všechny spojené do obvodu a mohl jimi tak procházet proud. Jak postupuješ z levelu do levelu, počet součástek se ti zvyšuje a je to čím dál tím víc obtížnější. Dokonce si v menu můžeš vybrat i součástky, co chceš spojovat, a tak si vytvořit svůj vlastní level.

 
75%
Hra - Hyperpype
Video se načítá

Tato hra Vám rozhodně zavaří Vaše mozkové závity. Pokud pro Vás logické hry nejsou žádný problém, zkuste si tuhle záležitost! Musíte poskládat potrubí tak, aby byly všechny trubky spojené v jednu. Není to tak jednoduché, jelikož trubek je hodně a jeden chybný pohyb a můžete stavět od začátku. Hodně štěstí!

 
72%
Hra - Monomaze
Video se načítá

Monomaze je logická hra, ve které budete muset přemýšlet velmi rychle. Na ploše je utvořena síť, takové bludiště. Vaším úkolem je přidávání jednoduchým kliknutím přepážky a vytvářet uzavřené skupiny. Musíte si dávat pozor, abyste nenechali vybuchnout bombu. Tím by hra končila. Jakmile uvidíte bombu, musíte kolem ní vytvořit uzavřený prostor.

 
79%
Hra - Root Your Way
Video se načítá

Na samém začátku hry Root Your Way si zvolíš obtížnost. Na výběr máš ze dvou možností: Normal a Hard (těžká). Tvým úkolem bude spojit všechny kořeny stromů tak, aby na sebe navazovaly. Čím rychleji budeš mít všechno hotovo, tím více bodů si připíšeš jako bonus za čas. Pozor na časový limit, který se rychle krátí!