Hlavolamy

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

89%
Hra - The Adventures of Red
Video se načítá

Fanoušci adventur a logických her si přijdou na své v dílku The Adventures of Red. Cílem je projít s malým kouzelníkem všechny pokoje a dostat se až do konce tajemného hradu. V každé místnosti však musíte vyřešit hádanku nebo rébus, který neodhalíte náhodou. Vskutku je nutné přemýšlet a rozvrhnout si svoje kroky.

 
89%
Hra - Stream Master : Unlimited
Video se načítá

Spojte všechny barevné tečky na hrací ploše a postupte tak do dalšího kola v této skvělé logické hře. Body musíte spojovat po dvojicích stejných barev, přičemž jednotlivé cesty se nemohou nikdy křížit. Pro postup do dalšího levelu je potřeba zaplnit celou hrací plochu.

 
88%
Hra - Shape Fold 2
Video se načítá

Zajímavá logická hra. Tvým úkolem je poskládat části do jednoho kusu. Myší tahej části do sebe a snaž se je složit do jednoho obrázku. Povede se ti složit všechny?

 
86%
Hra - Ornament Key
Video se načítá

Online hra, kde prokážete své schopnosti ve skládání puzzlíků. V každé úrovni si musíte z nabídnutých ornamentů sestavit speciální klíč k odemknutí staré brány do další úrovně. Za rychlost sbíráte bodíky.

 
86%
Hra - Shape Fold
Video se načítá

Tvým úkolem ve hře Shape Fold bude skládání všelijakých geometrických tvarů a obrazců. Jednotlivé části jsou však pospojované dohromady, takže musíš vše rozmyslet a složit to ve správném pořadí.

 
82%
Hra - Gridlock
Video se načítá

Gridlock je zřejmě jedna z nejlepších logických her, kterou si můžete zahrát. Princip vychází ze hry Rush Hour. Vaším úkolem je posunovat šedé obdélníky tak, abyste dostali ven modrý obdélník. Je to jednoduché, ale pekelně chytlavé.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - ClickPLAY 3
Video se načítá

V logické hře ClickPLAY 3 dostane k vyřešení celou řadu úkolů. Na obrázku musíte objevit skryté tlačítko, na které, až ho naleznete, klikněte a postoupíte do další úrovně. Hra vám bude počítat kliknutí, kterých jste se během hraní dopustili. Tlačítka jsou šikovně skryta, abyste museli zapnout mozkové buňky.

 
80%
Hra - What Do We Do Now?
Video se načítá

Zahraj si opravdu těžkou logickou hru. V každém ze čtyřech levelů musíš vyřešit složitý úkol, aby ses dostala do dalšího kola. Jak říká název hry - Co uděláme teď?

 
79%
Hra - Clockwork
Video se načítá

Clockwork je náročná hra, která vám zbystří vaše smysly a procvičí mozkové buňky. Hra obsahuje spoustu úrovní. Na začátku si spusťte Turorial Levels, kde si procvičíte herní dovednosti a dozvíte se důležité informace. Až budete hotovi, můžete si vybrat ze tří úrovní obtížností - Novice, Standard, Expert.

 
79%
Hra - ClickPLAY! Rainbow 2
Video se načítá

Najděte tlačítko PLAY a klikněte na něj. Že nechápete? Nevadí, brzo pochopíte. Jedná se o velmi zvláštní hru, při které budete muset i trošku přemýšlet. Budou se Vám zobrazovat různé obrázky, na kterých budete muset najít tlačítko PLAY. To bude ovšem různě zamaskované a vy jej musíte objevit a aktivovat ho. Jedině tak se dotanete do dalšího levelu. Zkuste i první díl této hry a ClickPlay 3.

 
79%
Hra - Clickplay 2
Video se načítá

Další pokračování zábavné, logické minihry! Rozluštěte hádanku a odhalte černobílou šipečku, která vás dostane do dalšího kola. Cílem hry je vyřešit všechny hádanky s co nejmenším počtem kliknutí. Kdybyste si nevěděli rady tak v horním rámečku naleznete malou nápovědu, která vás určitě popožene k řešení.

 
79%
Hra - Shape Fold Animals
Video se načítá

Složte si další skládanku v této oblíbené hře. Budete skládat zvířátka tak se pořádně snažte. Dokážete je všechny poskládat?

 
78%
Hra - Pack It Up
Video se načítá

Nadáváš na taťku, když mu strašně dlouho trvá narvat věci do kufru, než jedete na výlet? Můžeš si zkusit sama, jak těžké to je. Třeba v této super on-line hře. Předměty se nesmějí překrývat. Zkus je různě otáčet, ať můžete vyrazit co nejdříve! Když se ti podaří všechny 4 kola, jsi borec a můžeš taťkovi příště poradit.