Fyzika

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - Feed Freddy
Video se načítá

Freddy je žlutá mimozemská forma života, která má hlad. Dokážete nakrmit Freddyho? Klikejte na různé objekty, abyste zjistili, co dělají a jak vám mohou pomoci s nakrmením Freddyho. Hra obsahuje celou řadu úrovní. Hra vám na začátek vysvětlí, co máte dělat a vy se o to musíte pokusit. Nenechte nikoho jiného sníst vaše jídlo.

 
84%
Hra - Turkey Slice
Video se načítá

Pojďte s námi zúčtovat s darebnými krocany. Musíte seříznout vybavení takovým způsobem, abyste zlikvidovali veškeré krocany na hrací ploše. Musíte zároveň dávat dobrý pozor, abyste neublížili hodným stvořením, která se na hrací ploše také vyskytují. Hra obsahuje celou řadu na sebe navazujících úrovní.

 
77%
Hra - Inflate Us 2
Video se načítá

Nafoukněte přidělenou postavičkou a posbírejte všechny lahvičky na hrací ploše, v nichž se ukrývají kuličky, které musíte zachránit. Každou úroveň se musíte pokusit odehrát v co nejrychlejším časovém úseku a na co nejmenší počet kliknutí. V některých prohlížečích hra nemusí fungovat naprosto korektně.

 
76%
Hra - Inflate Us
Video se načítá

Velmi pěkně zpracovaná logická flash hra, která vám na nějakou dobu zamotá hlavu. Cílem této hry je, aby se zelený obdélníček (který se ovšem může změnit v šišku nebo v kouli a naopak, pokud na něj kliknete) dostal k modré lahvičce. Někdy bude potřeba zničit nejrůznější barevné tvary a jiné vám zase budou naopak pomáhat. Každé kolo je dobré odehrát co nejrychleji a na co nejméně kliků.

 
78%
Hra - Shrink It 2
Video se načítá

Modrý osmiúhelník se vydává na dobrodružství. Vaším úkolem bude trefovat se s osmiúhelníkem na zářící hvězdičky. Na hrací ploše máte vždy nějaký předmět, který je možné smrštit klikáním na něj. Pokuste se za pomoci co nejméně kliknutí dostat až k hvězdičce. Potrapte své mozkové závity v této logické hře.

 
66%
Hra - Trigger Path
Video se načítá

Cílem hry Trigger Path je vyléčit nemocnou příšerku jménem Labbi. Nakrmte ji a použijte tabletky k sebrání co nejvíce kapslí. Kapsle se zničí, pokud se jí dotkne jakýkoliv jiný předmět. Prvním krokem pro tebe bude přetáhnutí spouštěče do bílého kruhu. Poté musíš zmáčknout páčku do díry v panelu. Nakonec klikni na možnost Run.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Quick Switch 2
Video se načítá

Vyzkoušej si rychlost svých reflexů ve hře Quick Switch 2. Musíš podržet myš na místě, kde se nachází tmavě modrá plošinka, aby se zpevnila, čímž po ní může jezdit padající modrá kulička. Jakmile kulička dorazí na konec první plošinky, musíš se urychleně přesunout ke druhé, aby kulička opět nepropadla pryč.

 
81%
Hra - The Wizard of Blox 2
Video se načítá

Hra The Wizard of Blox 2 bude náročná na tvou schopnost umisťovat předměty na určitá místa a také na představivost. Nesmíš nechat spadnout jednotlivé bloky pryč z obrazovky. Vytvářej situace, aby se bloky stejné barvy dotýkaly navzájem. Směrovými šipkami můžou bloky rotovat. Umísti bloky šikovně, aby se udržely na místě.

 
80%
Hra - Pack It
Video se načítá

Ve hře Pack It bude tvým úkolem zabalit všechny koule do barevně odpovídajících tašek. Aby bylo možné koule vypustit, jednoduše klikni na řetězy, kterými jsou koule připevněné. Za řetězy však nejsou připevněny pouze koule, ale také další předměty, které se ti mohou při řešení logických úkolů velmi hodit.

 
83%
Hra - WoodWorker
Video se načítá

Přetáhni všechny předměty na hrací plochu tak, že žádný z nich nespadne. Čím rychleji si s logickým úkolem poradíš, tím více bodů ti hra připíše. Po nastavení předmětů ještě musíš chvilku počkat, jestli ve stanoveném prověřovacím čase nespadnou. Hra obsahuje hned několik velice zábavných úrovní, v nichž musíš zapřemýšlet.

 
73%
Hra - Friction Physics 2
Video se načítá

Pokud si při hrách hodláte i malinko zapřemýšlet, tak neváhejte ani minutku a zapněte tuto hru. První kolo se zdá být přehnaně jednoduché, ale jakmile se dostanete do dalších levelů, bude hra čím dál tím víc složitá. Musíte jednoduchými tahy dostat kostku k malému bludišti. Jakmile se kostka dostane na bludiště, level končí. Musíte si ovšem dát pozor, aby kostka nespadla někam, kam nemá. Na spárování obou předmětů máte pouze omezený počet tahů v určitém směru. Tak hodně štěstí.

 
78%
Hra - Hanna in a Choppa
Video se načítá

Máte dobré nervy? Tak co si zalítat ve vrtulníku? V této zábavné hře budete mít za úkol plnit se svým vrtulníkem různé úkoly. Úkoly plníte v každém levelu a patří mezi ně přeprava objektů, úhybné manévry nebo překonávání překážek. Dávejte si však pozor, ať svůj stroj moc nepoškodíte!

 
84%
Hra - Sieger
Video se načítá

Další z parádních her, ve kterých ničíte objekty a pomocí nich zabíjíte vojáky. K dispozici máte několik druhů munice a musíte se vždy trefit tak, abyste všechno zničili na co nejmenší počet pokusů. Podaří se Vám zachránit všechna rukojmí??